0 oy
757 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bi önceki postuma yorum yapmışsınız çok teşekkür ederim bebeğim çok küçük cevaplayamadım. Belki öder diyenler olmuş maalesef ödemeleri çok fazla ödeyemeyeceklerini biliyorum ve yapılarını da biliyorum yani. Hadi bir ödeseler iki ödeseler üçüncüyü ödemezler. Ben ona sormadan babamlara böyle bir şey yapsam bana demediğini bırakmazdı. Bana sormadı bile. Akşam aradı konuyu kapattım ben bir şey demedim. Benim bekar bi görümcem var. Kaynanamlarla yaşıyor. Bana dedi ki akşam babamın bi kartı varmış ondanda o almış. Şimdi beni ***** yerine koymamış mı kızlar bana deseki babamın kartından kardeşim alacak benimkinden annemler alacak diye tamam beni niye ***** yerine koyuyorlar. Bana öğlen dedi ki babamın kartlarından alınmıyor denedik 10 kere olmadı. Ne hikmetse akşam kız kardeşi deneyince almış. Valla sinirlerim bozuldu ya

12 Cevaplar

0 oy
(9,173 puan) tarafından
Seni değil eşini salakk yerine koymuşlar.. 
(9,173 puan) tarafından
Boşver anacı babacı herife ne dersen de laf anlatamazsın. Öl dese ölürler onlar için. Sen şurdan kalk şurya otur desen batar. Evliliğin farkına varamamıs aile olmanın kavramını anlayamamıs adamlara ne desekk boş
tarafından
Ömür geçer mi bunlarla böyle hiç düzelmiyorlar mı
(9,173 puan) tarafından
Maleseff be canım. Kimse hic kimse değişmiyor huylu huyundan vazgecmiyor. Ne kadarlık evlisin
tarafından
Üç yıllık. Ama hala aynı keşke değişse böyle giderse evliliğimiz hep soğuyor
(9,173 puan) tarafından
Belki bi 2 3 yıl sonra biraz daha senin haklı yanlarını görur
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Niye sinirleniyorsun ki ben olsam bir tane de kendime aldırırım anca geçer öfkem
tarafından
Canım bizim var ben kendime almıştım zaten çok çok ucuzken bekarken. Benle dalga geçmelerine kızıyorum
(1,070 puan) tarafından
Hiç kafana takma bunları her şeyi düşünürsek halimiz fena ben eşimi kendi haline bıraktım mesela o da annesi için ölür sen haline şükret bizim oturduğumuz evi annesinin üstüne yapmış düşün ben ne yapıyım sence
tarafından
Valla canım benimkide yapar evimiz olsa eminim. Ne olaçak böyle nasıl kendi haline bıraktın ben çok sinir oluyorum kendimi yiyip bitiriyorum
(1,070 puan) tarafından
Baktım ben sinirleniyorum ama kimse umursamıyor olan bana oluyor baş ağrıları hastalıklar ağlamalar derken şimdi akıllandım ne haliniz varsa görün diyip çekildim kenara uzaktan izliyorum sadece sende kendine yaparsın sadece onlar oturupta ah biz ne yaptık diye düşünmezler emin ol onlar kendi çocuklarına acımıyorlarsa sende kimseye acıma
0 oy
(557 puan) tarafından
Kız kardeşi çeyizine mi almış. Sende git eşinin onlara aldığını al gel. Sonuçta onlarda bi tane daha var. :/ Sinir bozucu 
tarafından
Evet çeyizine almış. Bana ödeyecekler dedi her ne kadar ödeyemeselerde. Bekliyorum bakalım ama artık ona güvenmediğim de söyledim
(557 puan) tarafından
Keşke ucuz yollu birşey olsaydı da başının gözünün sadakası olaydı. Ama dünyanın parasını evinin ihtiyacını alırdın. Belki sen istersen gereksiz bulurlar  :/
tarafından
Aynen canım öyle olurdu büyük ihtimalle. Ne diyeyim Allaha havale ediyorum
0 oy
(745 puan) tarafından
Ohaaaa ya pes yani çök özür dilerim ama seni de eşinde bildiğin kandırmışlar kuzum kocada iş yoksa öyle oluyor valla bir ornegide Benim sen bişey deme canım sonra sen kötü yaparlar goeumcene deseydin ya hani karttan cekilmiyoedu??
tarafından
Ben dedim maalesef artık canım. Hep demediğim için böyle oldu yetti valla beni ***** yerine koymaları son damlaydı bu zamana kadar bir şey demedim diye böyle oldu. Görümcemden yeni haberim oldu
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Gorimce ceyize almis anneside heves etmsi bi enayi bulmuş odetiolar ozaman. Taksitlee bitincw aupeugwm bozuldu de awndw  bIim karttan alamadik babaninkinden alalim de kwndine de aldir swnin basin kelmi
(557 puan) tarafından
Emin ol bu kadın isteyince gereksiz olur
(4,101 puan) tarafından
Kesinlikle. Yada onlarimi kiskaniyosuna döner laf
tarafından
Benim var canım bekarken almıştım baya uygundu o zamanlar. Ödeyeceklerini zannetmiyorum ama bakalım ne olacak
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Napacakmis dysonu ya kocakarı
tarafından
Tüm akrabaları almış onda olmadığı için almış
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Oraya da yazdım . Yimwyenin malını yirler diye . Biz yemiyoruz . Onlar yiyor 
tarafından
Valla ayıp ama biz keyfimizden yemiyoruz ki ben ücretsiz izne ayrıldım tek maaşa düştük ondan yemiyoruz :(
(7,121 puan) tarafından
Ye bacım yoksa el koyuyorlar
0 oy
(12,811 puan) tarafından
Ben bu işin çözümünü kocaya acımamakta buldum geçen biri paragöz iması yapıyordu ama asla değilim eşin sizi düşünmüyorsa sende onu düşünme istediğin gibi harca git ailene harca sıkıyorsa açıp ağzını bir şey desin
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben öğretmenim eşim müfettiş 2 maaş giriyor eve ama ben kendime alamadım o marka çok pahalı çünkü. Kayinvalidenlerin kartları neden dolu belli .herkeste var diye her şeyi alamaz ki insan. Bir de aynı anda 2 tane almak nedir !birini alsalardı taksiti bitince de diğerini alırlardı. Gösteriş için çocuğunu bile düşünmeyen insanlar anne baba bile olsa uzak durmak gerek .yani temel ihtiyaç olsa tabi ki evlatlar alacak ama bu resmen lüks. Bence sen eşinin haberi yokken annesine söyle. Bırak o da oğluna söylesin kim kime küserse de umursama valla hiç değilse takipte olduğunu bilsin .siz bana gönderin taksiti ben birikim yapacağım falan de .çünkü malum oğlun paranın pek hesabını bilemiyor bu devirde dersin 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun ne diyeyim
0 oy
tarafından
Şu dyson ince uzun dikey süpürge dimi baya lazım demek ki kaynanana ıkı tane bırden alındığına göre kocası artık ıs goremıyorsa..
0 oy
tarafından
Çok sinir bozucu ama yapman gereken tepkini sadece eşine değil ailesine de vermek. Galiba ailesine karşı tepki veren biri değilsin ama yeri geldiğinde bunu yapmazsan böyle şeyler başına gelir. Parayı ödemezlerse kıyameti kopar bi daha ne ararım ne konuşurum ne yüzlerine bakarım söz söylemiyosam kendimi çekerim. Hayatımdan silerim ailesini

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,378 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 382 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 541 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...