0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Kızlar aile apartmanında kalıyorum 2 senelik evliyim alt komşumuz da eşimin babasının yakını 2 senedir çok çektim seslerini dört çocuklu en büyüğü 11 yaşında sabah 8 akşam 1 ama yeri gelir anne baba seside çok çekerdim gece yarisi seslerine uyuymazdik hep güzelce uyardım ama hala devam neyse biz eltimle konuşmuyoruz 4 aydır o smdide o başladı evlerinde ses sistemini açıyor apartman yıkılıyor resmen kızım var sese uyuyamıyorum onunda çocuğu vardı bir kış boyunca birnumuzdan getirdi bizim eşimle gülme sesimi,den bile rahatsız olup arardı smdi yine başladı son ses muzik açtı kızımı uyuyamıyorum gerçekten çok sıkıldım artık nerden düştüm bu deliler apartmanında diyorum o değilde bir insan tukurdugunu yalarken de utanmazmi ya ben bir kış bunlara ses yaptırmadım da smdi ben bu seste rahatsız ediyorum diye siz olsanız ne yapardınız Sabri'nin son demleri çok kotu carpicam ama belasını başka yerden bulsun diyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(9,005 puan) tarafından
Kendince intikam aliyo bence eltin
(380 puan) tarafından
Aynen canım müzik dinlenir ama son ses ses sistemini açıp da dinlenmez ona bir lafimda yok kaynanamla tartisiti banada sürat yaptı kendi annesi ile niye arkasında durmadım diye
-Reklam-
0 oy
(312 puan) tarafından
Masumlar apartmani misali ay canım git uyar Yeter de
(380 puan) tarafından
Anlamz canım o kadar çirkef pislik bir insan sabah 12 de başladı iki saat sesini cektim
(312 puan) tarafından
Esin senin oturduğun kat sizinse kiraya versin yada satsın size yeni ev alın yada kiraya çıkın onlardan ne kadar uzak i kadar iyi seni çok iyi anlıyorum 3 eltim var  ne kocalari ne de kendileri ile konuşuyorum +kaynana + kayınbaba + 2 görümce ile konusmuyorum bir kayın bir tane de görümce ile konuşuyorum eşim içine 8 kardeşler 5 ile görüşmüyorum
(380 puan) tarafından
Malesef canım satma ihtimalimiz yok eşimin babası istemiyor Allah'tan görümce derdim yok bu yilanla zor baş editoeum :)
(312 puan) tarafından
Bende öyleydim hepsini sildim bitti eşimle de aramız iyi çok şükür önce sürekli tartışmamiz eksik olmazdı eşimde mesafe koydu bazıları ile hiç konuşmuyor rahatiz iki evlat sağlıklarina duaciyiz çekirdek ailemle yaşayıp gidiyoruz
0 oy
tarafından
esine söyle uyarsın güzellikle yazık çocuğuna bacım 
(380 puan) tarafından
Vallahi yazık oda oda geziyoruz sesten uzak olmak için artık yoruldum
0 oy
tarafından
Sabri kim dedim bende sabri'nin son dekleri yazinca 

Yavrum valla sende mesaj at sesten cocuk uyumuyo sesini kisarsan sevinirim diye baktin dinlemiyo sacini basini yolarsin sonra
tarafından
kız olmazsa saçını başını yol diyo ya
tarafından
He yolarim ben acimam valla adam akilli duruyosa dursun yoksa basinda sac birakmam :)
tarafından
enn güzelini yapıyorsun vallahi amannn
(380 puan) tarafından
Ah canım ben ona neler dedim neler utansa yapmaz zaten böyle onkadar çok şey varki anlatsma dersinizkki sen uzak dur bundan diye dedim ya sabrimin sonu en sonunda kafasında saç birakmicam ama eski halime donucem :)bu annelik beni değişik yaptı önceden bekarken taş üste taş birakmazdim
tarafından
Boşver durma yol gitsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Biranneveoglu (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 457 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu