0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (109 puan) tarafından
2 senelik evliyim 32 haftalık gebeyim ilk gebeliğim. 2 senedir eşimden tek bir çöp bile almadım :( ben hak etmiyormuyum? Ne evlilik yıldönümü ne sevgililer günü ne doğum günü vs... Ne bir sözle ne bir mesajla nede bir hediyeyle beni mutlu etmiş değil böyle çevreme bakıyorum da ilk konuştukları günü bile kutlayan var bu abartı bence bu kadarını istemiyorum ya yılda 1 kere bile olsa hediye alsın değişik şeyler yaşatsın. Çok yorgunum 2 yıl değil de 20 yıldır evli gibiyim :(( kızlar eşimi değiştirmem için ne yapmam gerek. Tavırlar yaptım başkalarını öne sürdüm ama yok hiçbir değişiklik yok :(

7 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Benimkide oyle. Dogim gunumde bike bana sorurdu cicek istionmu diye ya sormadan ak sevineyim istionmu diye sorinca yok diom. Ama bu yil yok olcak gibi degil dedim ve kendim sevgiliker gunu hediyesi aldim ve hepde oyle yapcam artik. Belki birgun dank eder kendi degosor umuduyla cabaliom iste. Babalar gunundede alcam bakalim
(109 puan) tarafından
O düşünmezse ben hiç düşünmem... Hep ağzımla söylüyorum doğuma hediye al doğum günüm geliyor bilmem ne diye ne dertler var biliyorum ama inanın çok zoruma gidiyor :( değersiz hissettiriyo kendimi bana seviyor kolluyor bende ona karşı öyleyim ama hiç fedakar değil
(597 puan) tarafından
Dogum gunu fln gectim zoruma giden dogum hediyesi cok istedim icten ice ama yok.... Biliom cnm bende sen gibiydim o yapmiosa yapmam diodum ama bide bole deniyim dedim
(109 puan) tarafından
Değişmez canım yaptım ben ona en alasından doğum günü hazırladım apartmandan eve kadar mum döşedim merdivenleri düğün videomuzu açtım Tv'dan Fenerbahçeli pasta yaptırdım üstüne yazı yazdırdım süslendim püslendim gömlek aldım tamam onun parasıyla yaptım bunları ama düşündüm emek verdim :( ama değişmedi sende yapma fuzuli masraf
(597 puan) tarafından
Onun senin paranmi var cnm. Calismiosan ev hanimiysan ztn mwcbur onun kazandigi ile yapcaksin. Vallaha oyle ahim sahim bise yapmadim cnm bi parfum aldim bide cam kuoa bardak ismarladim aile resmimizle fln o kadar.
-Reklam-
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Daha da değişmez bence
(109 puan) tarafından
Sevgililer günü mesajını ben attım ona her sevgililer gününde biz sevgili değiliz diyip yırtıyor evlilik yıldönümün de bahanesi olmuyor duymamazlıktan geliyor :(
(2,736 puan) tarafından
Aman takılma can çıkar huy çıkmaz derler ya eşinin de huyu bu iste
0 oy
(7,654 puan) tarafından

image

Başkalarının evliligi mutlulugu ile kiyaslama yapmani tavsiye etmem 

Kocani olduğu gibi sev bugün degismemis hep böyleymiş kendi kendine hediye alip kendini mutlu etmelisin

tarafından
Ben oyle yaptım esımın trendyol hesabından hemde cok ıstedıgım bırsey sıparıs ettım cok da keyfım yerıne geldı benım kocada almaz ımrenırım ama kavgada etmem bırsey demem huzurumu bozamam vala aha gectı gıttı işte:)
(7,654 puan) tarafından
En güzelini yapmissin adam babasindan görmemiştir ya da icinden gelmiyordur...
Sana da aldığında bisey demiyorsa ne ihtiyacın varsa al ağlamaya gerek yok
tarafından
Vala bak mutluysak gerısı bostur arkadastaydık aksam sevgılıler gunu pastası almıs esı kızda dılım dılım ındırdı bıze afıyetle yedık bu yanı esıme dıyom bak sen almadın ama yedık işte guluyorduk:)))
0 oy
tarafından
Ah ahh bende aynıyım sanmaki bi sensin bizde 2 yildir evliyiz severek evlendik ama inan senin dedigin gbi bi cop almadı yildonumuymus dogum gunummus asla kutlamaz mesaj yazarken bile sanki normal biri gibiymisim gbi yazar bende hep millete ozenirim cicekler hediyeler ama inan kabullendim artik yapmiyo yani diyorum soyluyorum al et diye milletin kocasi aliyo fln vs diyorum ama banamisin demiyo inan napalim yapacak bsy yok icinden gelecek onlarin
(109 puan) tarafından
Zorla içlerine sokamayız doğru kocamı çok seviyorum severek evlendik 7 yılın sonunda elhamdülillah sıkıntı yok o konuda evine bakar kimseye muhtaç etmez merhametlidir demek görmemiş diyorum aileden alır terbiyeyi kayınbabam kaynanama yapmamış oda bana yapmıyor diyorum :)
tarafından
Aynen görmemiş oluyor bazıları yapacak bsy yok
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Kız millete bakma kimisinde sadece gösteriş evde ne yasadıklarını bilmiozki bu arada eşin bastan beri böyleyse biraz zor değişir inş tez zamanda istedğn gbi biri olur
(109 puan) tarafından
Baştan beri böyleydi canım :) umudumu tamamen kaybettim
0 oy
(5,897 puan) tarafından
Böyle şeyler insanın içinden gelir ne yaparsan yap degiştiremezsin. Olsa olsa senin agzını kapamak için rastgele birsey alır verir sana ama onun da Bi anlamı olmaz 
(109 puan) tarafından
Orası öyle hiç almaması daha iyi bu durumda
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Odun herzaman odundur değişmez canm

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,070 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu