+1 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
2 veya 3 aylıkken doktorlar araştırdı uzamış sarılık dendi. Sebebini araştırdı. Kan tahlili vs vs herşeye bakıldı. Sadece karın ultrasonu yapılmadı onuda yaptıramadik. Doktora gittik emzirmek alakalı nasihatler etti tahlilleri temiz dedi. Karın ultrasonu yaptırdınız mi diye sordu. Yaptıramadik dedim hiç bir şey demedi. Emzirmemle alakalı konuştu.  Sarılığı 10.38 Ken 6.8 ' e düştu iyi düşmüş dedi bizde ayrıldık. Şimdi 6 aylık hala gözünün kenarı çok hafif sarı. Yani düşmüş dediği zamandaki gözlerinde ki sarıdan bile daha açık sarı şuan. İlerleme yok tam tersi geriledi ama hala geçmedi. Bulanık bir sarılık duruyor. Böyle olan var mı hiç? 

4 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
canım şekerli su verip denedin mi ? ablamın kızının öyle geçti ve 2 saat arayla hep emzirdi
tarafından
Canım çocuk 6 aylık :)
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Tekrar bi doktora gosterseydnz bnm oglumda da vardi ama 4 ayda gecti
tarafından
5 ayı duydum da 6 ayı duymadım
0 oy
(236 puan) tarafından
Kan damlası kullanıyorsun deil mi?
tarafından
Evet kullanıyorum. Onunla alakası var mi
(236 puan) tarafından
Canım bizimki sizin ki kadar uzamadi ama erken doğdu ve sürekli uyuyordu götürdük dediki ( herşeyi yaptık ışın tedavisi bile aldı) böbrekler yeterli çalışmıyor olabilir dedi ve halen gecmesse kan değişimi yapılabilir ( kendi doktorunuz izinde diye başkasina gitmiştik ve bize böbrekleri calistirsin diye sadece tek bir hap verdi ) bizde bunu kullanmadık doktorunuzu arayıp anlattık oda kan değişimi de nedir öyle birşey olursa Allah korusun felç olur dedi neyse kan damlası başlattı biz 1 aylıkken falan başladık sonra hemen geçti ( bu arada bebeğim ve benim aramda kan uyuşmazlığı vardı )
(236 puan) tarafından
Sizde var mı bilmiyorum kan uyuşmazlığı ondan dur belki ve bu böbrek mevzusunu sormalısınız bence için rahat etsin
tarafından
Bütün tahlillere bakıldı canım temiz
(236 puan) tarafından
Temizse dert etme canım atar inşallah hemen tez zamanda
0 oy
tarafından
Canım belki yanlış ama biri söylemişti tatlı nar suyu bir çay kaşığı diye doktora gittiğimizde sarılığı en üst seviyedeydi doktor yatış yapalım dedi istemedim bu düşmez yarın illa yatış yapacaz dedi olsun yarın yaparız dedim eve gittim bir çay kaşığı tatlı nar verdim ve sarılığı baya iyi düşmüştü yatış falan yapmadılar belki yanlış ama sonuçta sarılığı düştü 
tarafından
Kuzum benim bebiş 6 aylık uzamış sarılık var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cansu. Murat (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gulsh26. (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu