+1 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla 4 haftadır konuşmuyoruz kızımıda görmediler bu süre zarfında sürekli eşimi arayıp ağlıyor kızımı özlemiş eşim köye gidince 1 gece kalıyor sorum şu kızım 10 aylık emmiyor beni siz çocuğunuzu eşinizle kaynananıza yollarmısınız? 

47 Cevaplar

+1 oy
(774 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar hepinize teşekkür ederim bende gidiyorum kızım ve eşimle kızımdan ayrılamycam :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
normalde yollarim ama bir gun kalacaksa yollamam ben de gider donerim.
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Emmiyo ve cok küçük..
(9,626 puan) tarafından
Canım niye celalleniyosun ki arkadaş emmemesini kücümsememis..bebeğini kayinvalidesi besleyebilirmi onun için yazmış bence
(4,134 puan) tarafından
Canim beni yanlş anladin benimkide emiyo biliyorumki seni arar gece o yüzden kücük inşaAllah büyüsün ondan sonra istedigin yere gönderirsin:) selametle
tarafından
Kadın zaten emmedigi için nasıl beslenecek bakabilecek mi demek istemiş
(9,626 puan) tarafından
Berna canım yorum yapan arkadaş post sahibi değil baskasi ☺☺
(891 puan) tarafından
Post sahibi degilse neden post sahibiymis gibi yorum yapiyor bende post sahibi sandm
0 oy
tarafından
Yakın olsa evet yollardim kalamazlar ama 17 saatlik yol var aramızda 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Emen çocuk annesiz bir yere gitmemeli 
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Yollamam ben babaannenin evine kim girip cikiyor bellimi? Bide ben anlamiyorum benle konusmuyor ama benim doğurduğumu özlüyor ne is benim ablamda oyle benle konusmaz cocuklari görmek icin bana emrivaki yapiyor görüntülü aricam aç diye 
tarafından
Valla haklisin canim cok dogru
0 oy
tarafından
Yarım saaten bişey olmaz görsünler. Sevmiyorum aileler küs olunca çocuğu araya katmalarını onların bişey den haberi bile yok gönder görsünler daha doğrusu kindar insanlardan haz almam sen öyle yapma 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ufak daha bir saatligine olabilir sadece
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yollarım ama 10 ay küçük sanki benim ki 12 yollamam durmaz hemen sonuçta alt katta değil ki aglayinca hemen aliyim..ama durur babası da olunca dersen yolla yazık torun özlemiş kadinda
0 oy
tarafından
Valla o kadar küçük bebegi hiç bir yere yollamam Allah korusun bişey olur düşürürler acısı bana kalir akıl işimi canım 
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Çocuğum için mecbur giderim herhalde ben.

Onun dışında işe falan gitmişsem xani şartlar gereği babasıyla çocuğum gitmek zorundaysa gider. Ama oturmaya ziyarete giderim herhalde. 
0 oy
(580 puan) tarafından

Gün içi gönderirim 10 aylik emme döneminde  bebeği tabiki göndermem gece uyaninca kim emzirip besleyecek kaynananmi:ermm:

tarafından
emmiyor demiş ya
(580 puan) tarafından
Emsede emmese de gece uyanacak daha bebek sonuçta annesini arayacak.
tarafından
ben sadece emmedıgını soyledım canım bencede cok kucuk kendı ıfade edemeyen bebek bı yerde kalmamalı mecburı bısey yoksa
0 oy
tarafından
Yatılı hiçbir yere bırakmam kızımı, büyük konuşmayım ama bırakmam benimkide 10 aylık kaynanamgille bı sıkıntım yok ama şimdiden diyorlar 2. Olunca bunu bize bırakırsın arada diye, asla diyorum şimdiden biliyorlar hatta eşime de dedim böyle konuşmaya devam ederlerse 2. Çocuğa hasret kalacaksin çünkü kızımı biyerde bırakmam diyorum haklısın diyor eşimde, gönderme yatılı, sende git konuşma kaynanla bi kaç saat görsün evinize dönün
0 oy
tarafından
Eger bebegim bensiz ben bebegimsiz dayancaksam bir gece gönderirim ama gece kalmasına kücük oldugu icin dayanamam heralde :)))
0 oy
tarafından
Meme emen bir bebeğin annesinden ayrı bir gece üstelik bir iki saat de değil hiç bir işi yok bence yollanmaz 
tarafından
emmıyormuş okumuyor musunuz anlamadım
tarafından
Okuyoruz afedersiniz ashhahs yanlış okumuş olamaz mıyız ne bu müdahale
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Öle küçükken yollamadim ama kızım bazen babasıyla gider 6 yaşında oğlum  20 aylık o benle kalır kızım büyük her işini kendi yapar bana ihtiyacı yok ama oğlum bensiz yapamaz ama kızımi yolluyorum yani bazen giderler 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kesinlikle hayir canım hiç kimse senin gibi bakamaz bebeğine pişman olursun sonra gönderme 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
10 aylik emen bebegi gomdermem ben
0 oy
tarafından
sende gıt kımseyle muhatap olma kızın ıcın gıttıgını bılsın herkes gır odana cıkma ama tek bırakma daha kucuk
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kalacaksa eğer yollamazdim ve daha küçükmüş

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 658 göst.
0 oy
17 cevap 551 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 293 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu