+2 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (671 puan) tarafından
Çok merak ediyorum yani karısı güzelse her istediğini yapıyorsa iyi biriyse neden aldatma gereği duyuyorlar artık bende paranoyak oldun en ufak hareketinden şüpheleniyorum anca kendimi uzuyorum yani 

36 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Aldatan  doyumsuz olandır  erkek kadın farketmez  sonuçta iki kişi aldatır kadın ve erkek 
(671 puan) tarafından
Ama erkek bekar kızlarla da aldatır bekarim diye yutturuyorlar şimdi eşini aldatiyorlar
(6,919 puan) tarafından
Rabbim konseyi şaşırtmasın  aldatan birçok kişi hastada olabilir beyinde bir hücre hastalığında buna sebep verebilir o yüzden  Allah'ım  kötüsün inşallah  ne diyebilirim aldatan da aldanır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karısı güzel olmayabilir karısıdır. Her istediğini de yapmayabilir karısıdır. Kahpeliginden karaktersizliginden kişiliksizliğinden ve de şerefsizliginden aldatır adam olmayan mahluk. 
(671 puan) tarafından
Güzellik bu devirde öyle önemli bir hale gelmiş ki artık herkes imanına değil yüz güzelliğine vücut güzelliğine bakar olmus
tarafından
Ne olursa olsun güzel diye aldatilmayan yok. Aldatmak insanın kendi ile alakalı sende bir eksik var diye aldatılmazsın
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bunun karısının güzelliğiyle ya da her istediğini yapmasıyla alakası yok.Erkegin karakteriyle alakali
(671 puan) tarafından
Karaktersizler işte yapıyorsa karaktersizdir
0 oy
(181 puan) tarafından
Allahtan korkmayan nefsine yenik düşen kanı bozuk erkekde kadında aldatır bunun yaşı ve cinsiyeti yok 
(671 puan) tarafından
Cinsiyeti yok kuzum cidden
0 oy
(467 puan) tarafından
G*tleri kalkar o yüzden yaparlar
(671 puan) tarafından
Doğru dedin bacım değer verdiğimiz için gotleri kalkar
(467 puan) tarafından
Benim eniştem denecek varlık ablamı aldatıyor ablam 8 gün önce doğum yaptı ve köpek adam sevgili ile sesi hoparlörde çocukların ve ablamın yanında konuşuyor Allah belasını versin
0 oy
tarafından
Yasak olan her zaman daha çekicidir. Bak aldatma değil mesela sevmediği bişey bile olsa onu yeme desen yiyesi gelir bu sadece erkeklerde değil herkeste böyle malesef 
(671 puan) tarafından
Evet öyle yasak haram tatlı olur
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Seref.siz olduklari icin baska aciklamasi olamaz
(671 puan) tarafından
Olamaz gercekten
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Erkekde sevse de sadakat duygusu yok çünkü karısını seviyor ama farklılık istiyor olabilir.

Mesela yemek yemek gibi düşün sevdigin bir yemegi hep yemek istemezsin degil mi:)
(671 puan) tarafından
Bal yiyen baldan usanır demişler ama bilmiyorum
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Seref yoksunu olduklari icin ve kadinalrda o kadar bekar erkek varken evli erkek dikkatlerini cekip kur yaptikalri icjn
(671 puan) tarafından
Evli erkek olgun erkek herşeyi bilir cunku
(1,986 puan) tarafından
Hatsizler lanet kadinalr ve lanet erkekler Allah belalarini versin
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Peki bı kadın neden evli bir adamla beraber olur.?
(671 puan) tarafından
İşte çoğu evli olduğunu söylemiyor
(1,580 puan) tarafından
Soylemesede anlarlar bence çünkü Türk kadininda okadr kabiliyet varki bı seklde bulur telefonunu karıştırır resimlere biseylere bakar instgramdan bı şekilde bulur yani
0 oy
(48,737 puan) tarafından
karisiyla alakalı degil adam srefsiz karaktersizse.aldatir
(671 puan) tarafından
Karakter meselesi çok dogru
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Kadınına yardımcı olmuyor. Tüm işler kadında oluyor ve kadın yoruluyor. İlgi gösteremiyor normal olarak. Karısından görmesi gereken ilgiyi heyecanı başkasında arıyor. Mesela burda görüyorum bazen korunma yöntemlerinin altında yorumları. Diyor ki dön totonu yat. E dönüp totomu yatarsam ilişki biter erkek soğur. 

Eğer erkek eşine yardımcı olursa kadın yorulmazsa ne erkek aldatır ne de aradaki ilişki biter
(671 puan) tarafından
Yani bilmiyorum benim eşim de bana yardımcı olmuyor ama o benden daha çok yoruluyor ki tatil günleri hariç cocuklari göremiyor bile aldatması mı lazım ya da bana vakti yok benim mi onu aldatman lazim
(1,352 puan) tarafından
Hayır tabiki. Mesela bir erkek işi erken bittiğinde eve gelip hanım şunu getir hanım şunu götür deyip akşama bir de ilgi bekliyorsa çok bekler. Bu kez adam bu ilgisizliği kendisinden kaynaklandığını düşünmez. Karım benle ilgilenmiyor olarak düşünür. Bu kez aldatmaya gider. Benim eşimde bu aralar aşırı yoğun adamın yüzünü göremiyorum ama çalıştığı için yoğun,  keyfine gezmiyor, veya eve erken geldiğinde bana iş buyurmak yerine yardımcı oluyor. Demek istediğimi anladınız umarım.
Ya şöyle özetleyim adam odunun önünde gideniyse evdeki kadının değerini görmez
0 oy
(695 puan) tarafından
İçinde Allah korkusu olmayan karaktersiz insanlar aldatır cinsiyet farketmiyor
(671 puan) tarafından
Kızım şimdi kim düşünür ki korkuyu hani nerede öyle insanlar tek tük artik
(695 puan) tarafından
Herkesin günahı kendine
Allah herşeyi görüyor sonuçta
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Onlara göre hergun pirinç yenmez birazda bulgur yenilir hepsinin lafı bu
(671 puan) tarafından
Öbür tarafta hergun yerler pirinci ama
0 oy
tarafından
Beyinlerinin %80 i penisinde  olduğu için(bazılarinin)
0 oy
tarafından
Karaktersiz oldukları için.

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 785 göst.
0 oy
8 cevap 202 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Helinfaki (2 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 1,043 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,104 puan) tarafından soruldu