+1 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar erkekler neden karılarını aldatır  bunu çok merak ediyorum neyimiz eksik disardaki insanlardan. Biraz sohbet  edelim

34 Cevaplar

+7 oy
(2,749 puan) tarafından

Eksiklik kadınların değil..

Aldatan erkegindir . Onlarda olmayn Namusun ,serefin , merhametin eksikliğidir..
(563 puan) tarafından
Bence de
tarafından
++++++++
-Reklam-
+4 oy
(1,271 puan) tarafından
Karaktersiz ve şe.refsiz oldukları için.
(216 puan) tarafından
+++++++
+3 oy
tarafından
Seref yoksunu olduğu içindir aldatan baska sebep yok bana göre hic bir kadın haketmiyor 
(216 puan) tarafından
Hiç bi kadın hak etmiyor o kadar insan varki kocaları onları aldatırken onlarında sesiz kalmasi
0 oy
tarafından
Bence bu eksiklikten degil karakterden kaynaklı kocalarini aldatan kadinda cok
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Gotluklerinden kendilerini bişey sanmalarindan  
(216 puan) tarafından
Erkektir herşeyi yapar kafasi
(1,975 puan) tarafından
Benim eşim yapsa silerim aynı dakika hiç düşünmem kız bn ***** değilim ona ömrümü vericm bide gtsn aldatan oldu gülüm oldu:))☺️☺️
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Eksiklik değil canım karakter meselesi 
(216 puan) tarafından
Haklısın insan 7 sinde neyse 70 inde de oldur
0 oy
tarafından
Eksiklikten degil canim yasak şeyler nedense erkeklere tatli geliyor bi erkegin karisini aldatmasi karisi ogrenen kadardir cunku macera biter ;)
(216 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle insanlardan
0 oy
tarafından
Haram herzaman tatlı gelirmis
0 oy
(988 puan) tarafından
Erkek yaparsa o erkek yapar olur kadin yaparsa or...u olur bahane hep ilgisizlik oluyo erkek tarafından kadından aç kalır ilgi sevgiye aldatmak mı gerekiyo illa aldattın hemen öldürmeye kalkarlar 
(216 puan) tarafından
Bende kendime bazen diyorum erkek yapar namuslu olur kadın yaparsa namusuz orsp olur
0 oy
tarafından
Doyumsuzluk şerefsizlik adilikten başka nedeni yok pislik herifler aldatan bütün erkekler adi
(216 puan) tarafından
Ne güzel söyledin bacim
tarafından
Aldatılmadım ama başka aldatılan kadınlara çok üzülüyorum bence hiç bir kadın haketmez ihaneti:( Allah kimseye göstermesin
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Aldatılan kişinin  bir şeyi eksik yahut fazla olduğu için aldatılmaz aldatanin nefsi ağır bastığı ve şeytanın elinde bir oyuncak olduğu için bu iş gerçekleşir.
0 oy
(3,624 puan) tarafından
Serefsizliklerinden
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Adi olan yapar 
0 oy
(328 puan) tarafından
Eksikliği ilk önce kendisinde. Eşimde sorun gören biri şu varsa sorundan ziyade memnun olmadığı bir konu söylemeli. Söyledi yapmıyorsa uyarmalı. Hiç olmuyorsa da ikaz etmeli. He hiçbir şey demeyip mutsuzsa ve sevmiyorsa boşansin. Aldatmak neyin çözümü ki. Aynı eve döndükten sonra. Anlık zevk ne kadar süre mutlu edebilir bir insanı. Her şeyin sonu olduğu gibi onunda olur. Aldatmanın bir bahanesi olamaz. 
0 oy
tarafından
Karaktersiz olduklari icinn 

Bizim herseyimiz tam elhamdülillah 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ar damarı catlamış, allah korkusu olmayan ahiretini dusunme yen serf yoksunu olanlar aldatıyor. Yoksa ne adamlar var karısı felc olup bebek gibi bakan. 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Herkese göre nedeni değişebilir. Sapıklık, doyumsuzluk, haramın tadına doyamamak, eşi ile yapamayacağı fantezileri yapmak, bir anlık boşluk olabilir. Aldatmanın açıklaması olmaz tabi ama bazen evlilikler karı koca vasfını yitiriyor. Kadın anneliğe kendini kaptırıyor veya eşinin sorumsuzluğu nedeniyle tüm sorumluluğu üstüne alıyor, sadece çocukların değil eşinin de annesi oluyor. Bu durum cinsel ve duygusal ilişkileri olumsuz etkilediği için oluşan boşlukları başkaları ile doldurmak daha kolay oluyor 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ksohbet etmeye değecek konu değil bence canım basiretsizlik 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Lise yıllarımda  bir edebiyat öğretmenim aldatan aslında kendini aldatır çünkü kendini karşısındakine layık görmez bu kadar güzel birine layık değilim ben der ve aldatır dikkat edin hiç aldatan aldattığından daha güzeliyle değildir çünkü aldatan aşağılıktır ve hep kendini aşağı çekenle birlikte olmak ister çünkü karakter taşımak zor gelir ve karaktersiz olmayı tercih eder demişti o zaman anlamasamda şimdi o kadar iyi anlıyorum ki hocamın demek istediklerini ve hepsini de gördüm gerçekten dediği gibi karakteri olmayan insan aldatıyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tamamen ahlak meselesi. 

İlgili sorular

+2 oy
36 cevap 551 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Meryemustafa (671 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 201 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 617 göst.