0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Ilk doğumum da eşim bir çiçek bile almadı sonra biraz alındım bunu belli ettim 6 7 ay sonra bir orkide aldı.şimdi ikinci doğumumu yaptım bir demet gül almış o da benim için çok önemsiz sırf laf etmeyeyim diye aldığı çok belliydi.Sizin eşleriniz size takı yada çiçek ne aldı?

56 Cevaplar

+1 oy
(75 puan) tarafından
Eşler doğumda hediyemi alıyor??????"/ ¿¿
(75 puan) tarafından
Olmuşum aglayanimm yokk
(1,019 puan) tarafından
Merak etme.yalniz değilsin:))
(75 puan) tarafından
Ahhh ahhh halal varya biz neler cekiyroum kayinvalideler sorsan 10 çocuklu var eteği çeken tarlanı sürüyoruz ekmekmi  yapiyriuz
(1,019 puan) tarafından
Bu zamanda onu kimse yapmıyor valla gitsin yapsın kaynanalar çok.heveslilerse
(302 puan) tarafından
Yalnız değilsin kardeşim::) :) :) :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hicbirsey almadi vallahi;))
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çiçek yaptırmıştı ve telefon aldı
0 oy
tarafından
Hiç birşey eve gidince canım ne istiyorsa onları şöyle dedi bende söyledim fazla fazla aldı geldi
0 oy
(2,881 puan) tarafından
Saat aldı bana sağ olsun
0 oy
(446 puan) tarafından

Telefon aldi :D

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic bisi almadii vallah .d
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Orkide bir de baget yüzük almıştı . Ama ben hep dedim ne alıcan falan diye aklına soktum sksk 

Olsun seni seviyorsa doğumunda hep yanindaysa yine yeter ♥️
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Orkide aldı 

Bide altin anne kiz üstünde resmi olan  kolye aldi 

bide bekarken cok begenip istiyorudm canon fotoğraf makinası aldı  okadarcik :ninja:

(1,019 puan) tarafından
Hii sonrası var demek . Üzüldüm valla. Aynen dünyayı da alsa artık bi önemi kalmıyor böyle olunca :(
(1,314 puan) tarafından
Önce her halt yiyip sonra üstünü kapatması ve hala hiç birşey olmamış gibi devam edebilmesi canımı yakıyor acıtıyor ama evladim için susuyorum zamanı gelene kadar rabbim herkese herşeyin hayırlısını versin
(1,019 puan) tarafından
Amin canım benim. Rabbim.sana sabır versin.
(1,314 puan) tarafından
Allah razı olsun
(2,529 puan) tarafından
Gözün doysun kız o kadarcık ne demek Allah çarpar :D
0 oy
(470 puan) tarafından
Pırlanta baget almıştı eve geldiğimizde de pasta alıp üstüne güzel bir söz yazmıştı 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben tektasimi aldim dogum oncesi :) fakat illa bisey alinmasi da gerekmio yani ben tahmin etmemistim. Yemek yemistik baktim kuyumcuya giriyoruz. Cok da dert edilcek bisey degil ya almasaydi da olurdu. Uzulmezdim niye almadi diys. Guzel bi baba oldu o yeter. 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Hosgeldin bebek çiçegi getirdi vbi oğluna ben de avucumu yaladım canım :) 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Gözümüz bişey görecek durumda değildik ilkinde  şimdide az kaldı doğuma bilmiyorum bakalım bişey alacak mı
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bana da hiç bisi almadı. Sırf onu utandırmak için annem abim ve ablam ayrı ayrı çiçek gönderiler hastaneye..

Hastanede olmalarına rağmen.. 
0 oy
tarafından
Benimki bizi terk etti dogumdan sonra kendi tatile gitti en güzel hediye yi verdi kızıma sevgisizlik :)
(1,659 puan) tarafından
E yuh ee sen ne dedin kimle gitti tatile
tarafından
Bişey demedim çünkü doğumdan 15 gün sonra annemgile geldim oda tatile gitti o 15 günde hastaneyle geçmişti öyle yani :D işte şuan boşanma davası açtım felan
(1,659 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım  sen bebekle ilgilenirken onun tatile çıkması pess yani.
tarafından
Valla Allah büyük kuzum bebek umrunda olsa zaten terk etmezdi :)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Normalde her özel günde mutlaka çiçeğini alır hatta özel gün olmasa bile arada alıp sürpriz yapar ama doğumda hiçbir şey almadı o heyecanla telaşla aklından çıktı diye düşünüyorum çünkü benim bile o halde nerde hediyem falan diye aklıma gelmedi böyle şeyler çok sıkıntı edilmemeli bence anneliğinin tadını çıkar 
0 oy
tarafından
Bir buçuk İskender :))) hastanede birşey yiyip icirmiyodular ben doğurdum gece saat 12 İskender almış açım diye:)) 
0 oy
(66 puan) tarafından
En sevdiğim kırmızı güllerden yaptırmış ve baget yüzük almış tı
0 oy
tarafından

image

Bana bunu almıştı eşim hastane canlı çiçek kabul etmiyor diye dondurulmuş almis sagolsun :) bide kolye almisti oğlumun eşimin benim adımın yazdığı:) 
0 oy
tarafından
Çiçek aldı birde gönlümü almıştı 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 967 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
+1 oy
68 cevap 1,021 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 629 göst.