+1 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (4,146 puan) tarafından
Kızlar ben böyle duydum geçirenlere hemen yapmıyorlar mı ne kadar sürede yapıyorlar geçirip aşı da olan var mı bide antikor testi diye bir şey varmıs o nasıl oluyor var mı yaptıranınız bilgi verirseniz çok sevinirim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 ay sonra yapıyolar. 
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım çok saol
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eniştemler ablamlar hemen hemen 2 ay önce korona oldular 6 ay aşı olamazsınız dediler ama 2 hafta önce aşı vuruldular nasıl yaptılar bende anlamadjm
(4,146 puan) tarafından
Nasıl yaptılar acaba canım hic bilgin yok mu bende 6 ayı 3 aya düşürdüler diye duydum
(9,626 puan) tarafından
Yok canim valla hic sormadım hani size yapilmiyicakti diye ama sanirim testi zorunlu hale getirdikleri için o 6 ay mevzusunu kaldırdılar
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım doğru avm bile aşısızları almayacakmış artık
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Bilgisi olan yok mu 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Biz de Mayıs ayında covid geçirdik,e nabizda yazıyor zaten PCR geçmişiniz olduğu için aşı olmuyor diye,ama belli bir süre sonra,yani bir ay kadar olmuştur bize aşı hakkı çıktı,bugün olduk biz de asilarimizi,yine yaklaşık iki ay felan sonra aşı hakkin oluyor
(2,840 puan) tarafından
Yok Mayıs ayında covid olduk, yaklaşık bir ay olmuştur bize aşı hakkı tanımlanani,biz yeni olabildik
(4,146 puan) tarafından
Anladım hayırlı olsun insallah biontech mi oldunuz siz de hamile misiniz Bi etki gördünüz mü
(2,840 puan) tarafından
Biontech olduk,sabah on birde olduk,benim akşam üzeri kolum ağrımaya başladı ama öyle dayanılmayacak bişey değil, aynı şekilde eşimin de kolu ağrıyor,hamile değilim emziriyorum canım
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım bende 14 haftalık hamileyim o yüzden sormak istedim çok geçmis olsun ağrı da geçer insallah hemen
(2,840 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
tarafından
11 ay önce covit oldum 1 ay önce ikinci doz aşı yaptırdım öyle bir şey olsa söylerlerdi herhalde
(4,146 puan) tarafından
Sanırım başta 6 ay yapmıyolarmış şimdi 3 aya düşürmüşler covit olanlar için sizin zaten epey olmus geçireli ilk dozu covit olmadan mı olmuştunuz peki
0 oy
(224 puan) tarafından
Cnm ben yeni gecirdim eskiden süresi 6 ay idi çünkü vücutta etkisi kalıyor virüsün sonra bir anda 1 aya indirdiler nasıl olduda bu kadar indirdiler bana aşı hakkı çıktı ama şimdi olmayacam iki ay oldu nerdeyse hala virüsün etkisi var bende 
(224 puan) tarafından
Vücutta antikor zaten oluyor tekrar antikor yüklemek kalbe zarar veriyor cnm bu kadar kısa sürede bunu önce sağlık bakanı söylüyordu en az altı ay şimdi ise 1 aya indirdiler
(224 puan) tarafından
Hem psikolojik bı etki hemde iki ay boyunca adet olamadım cnm hastaneye gittim bunun için ve baş ağrısı var şiddetli bı sekilde bide cnm kovidken ağızdan acayip bı koku gelir benimki düzelmişti ama bu aralar yine o tat var ağzımda ve herşeyin kokusunu tadını almıyorum daha az az alıyorum
(4,146 puan) tarafından
Yaaa anladım canım ben de şimdi 14 haftalık hamileyim korkuyorum 14 gün bitince her şey bitecek diye hazırladım psikolojimi insallah uzun sürmez ya o ağzımda tuhaf acı tat bende de var koku tat hemen gelmez diye bende korkuyorum
(224 puan) tarafından
O tuhaf tat gitmişti bende yine başladı bu aralar burda biride yazmıştı doktora gittim etkisi ve şikayetleri 2 aya kadar kalabiliyor demişti dedi bana cnm
(4,146 puan) tarafından
Yaa insallah hemen geçer sizde de bende de sizde başka şikayetler oldu mu geceleri bende nefes tıkanıklığı oluyor ve Bi anda dilim damağım boğazım kuruyor sizde de oldu mu bunlar geçirirken

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 216 göst.
0 oy
1 cevap 225 göst.
0 oy
5 cevap 279 göst.
0 oy
12 cevap 259 göst.

378,267 soru

11,321,713 cevap

34,767 kullanıcı