0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Eşiniz arkadaşlarıyla dışarda olduğunda en fazla kacta gelebilir yada tepki gosteriyormusunuz

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haber verdiği sürece sıkıntı yaratmam zaten 2  / 3 ayda bir çıkar
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından

En geç 12 saatinide asla şaşmax şu saatde gel deyince 1 dakika gecikmez çok gitmezdi zaten pandemi başladı başlayalı bikere gitti ondada evde yokdum gunduz gitti ikindende gelmişdi geç gelirse bilir eve giremiyceni almam hiç olmadı şukur ama dır dır çekmkdense eve gelmeyi tercih eder :D

0 oy
(48 puan) tarafından
En fazla 10 geç gelirse rezil ederim onu bu daha gece cikamaz valla 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Eşim gece arkadaşlarıyla senede bir denk gelirse çıkar 8 yıllık evliyim 8 kez çıkmadı o yüzden gece 2 dede geldiği oldu 10 da da pek karışmam sadece içkili olduğunu bildiğim için gelmesini beklerim evde sağlığından emin olmak için 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O kaçta geleceğini bilir ikimizde şu saatte döneriz deriz öyle çıkıp abartmaz 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Tepki göstermem en geç 2 de evde olur . Zaten yılda bir giderse gider oda benim zorumla 
0 oy
(3,998 puan) tarafından
Şöyle ki eşim  cok fazla dışarı  çıkmaz nadirdir atda3  4 belki o da. O zamanlarda da hic bir sey demem rahat tahat otursun diye.mesaj bile atmam kendisi atar. Saate gelince de akşam  8 bucuk 9 gibi cikar 12  12 bucuk arası gelir. Gelince nasildi kim yendi vs sorular sorarım işte  böyle:)   sik çıkmıyorsa  ve saati abartmiyorsa bence biraz ferah birakmakta fayda var.
(75 puan) tarafından
Hatay sonu 2 gün tatili var hep dışarda ya öğleden önce çıkar akşam gelir yada ikindi çıkar 11 12 de gelir hatay ıcide renk gelir gider şimdi hala dışarda arkadaslaeiyal bugün 3. Gün ayni
(3,998 puan) tarafından
Heeee seninki olayi abartmış canım. Güzelce anlat. Tatlı dille mesaj at. Farkina vardir.belki rahatsız olmuyorsun sanıyordur.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ay da yılda bir çıkar arkadaşları ile sadece merak ederim neden geç kaldığını, zaten gecikecekse de arar haber verir merak etmeyeyim diye. En geç 12 gibi geldiği oldu ama dediğim gibi yıl da bir kere belki toplanırlar. Benim ki ev kuşu, ev de vakit geçirmeyi seviyor. 
0 oy
(496 puan) tarafından
Haber berdiği müddetce bir sakınca yok
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Geç gelirse beni evde bulamayacağını bilir.
0 oy
(514 puan) tarafından
Esim hic dsari arkadaslariyla aksam disari cikmaz. Arkadas canlisi degil zaten, biz brlikte yapiyrz ne yapiyrsak. Cunku gurbetteyz sadece ikimiz varz
0 oy
(954 puan) tarafından
Haftada bir gün izin gününde geç gelir izin veriyorum iş stresini atsın diye benim işim olsun çocuğun işi olsun hep koşar hep hakediyor bence
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hep evde pandemiden dolayı yoksa daha önce haftada bir cumartesi günleri 9 da gidip 1 de gelirdi onda da ya beni arkadaşıma bırakır yada arkadaşlarım bana gelirdi evde tek bırakmazdı
0 oy
tarafından
Dışarıda çıkıyor tatile de gidiyor. Yeri geliyor eve gelmesi ikiyı uçu buluyor.bazen çay içip gelir. Geç gelecekse yazar bı sıkıntı yoksa biz oturuyoruz diye tamam derim.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 3,324 göst.
22 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ergenin annesi (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 812 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,646 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 396 göst.
24 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 311 göst.