0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık bebegim emziriyorum. Hamile kalmak istemiyorum ne ilaç icebiliyorum ne igne vurulabiliyorum emziriyorum diye. Esim korunuyor ama yinede korkuyorum başka öneriniz var mı ne yapabilirim ? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzak durmak kesin çözüm. Başka türlü ufakta olsa bi şüphe düşüyo insana 
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
3 aylık iğne var canım onu vurdurabiliyorsun
(1,154 puan) tarafından
Yaptırdım gram kilo almadım bir süre düzensiz adet oldum o kadar ama çok güvenme eşinde dikkat edecek çünkü ben bu şekilde korunurken eşim dikkat etmesine rağmen hamile kaldım ikinciye :D
(42 puan) tarafından
Gönlüm cok ferahladı :D :D cok korkuyorum 2. Sezeryan acısını aklım almıyor
(1,154 puan) tarafından
Ben ilki normal dogurdum şuan 34+5 oldum makat daha dönmedi bacaksız sezeryan olabilirsin diyorlar :( çok korkuyorum sezeryandan :(
(42 puan) tarafından
Egzersiz birseyler et inşallah normal dogurursun. Normali yaşamadım oda zor tabi ama sezeryan beni mahfetti. Kisiden kisiyede degişiyor diyorlar. Nasip canım Allah yardımcın olsun
(1,154 puan) tarafından
22 aylık oğlum var benim zaten onunla egzersiz yapıyorum :D normal doğum kolay ya bence ilki kolay doğurdum bunu da doğururum ama sezeryan dediğin korkulu rüya annemi hatırlıyorum sezeryanli travma oldu bana herhalde etrafımda da sezeryan olan çok var e bakıyorum cidden çileli normal doğurup tık diye ayağa kalkmak çok güzel oluyor:D1
0 oy
tarafından
tek prezervatif kalıyor canm başka ne kaldı ki
(42 puan) tarafından
Onu.kullanıyoruz işte dedim belki başka bilinen bir yöntem var ek olarak onuda ederim diye
tarafından
anladım canm doğal olarak onlar var bide geri çekilme onu da çoğu eş kabul etmiyor burda okuduğum kadarıyla
0 oy
tarafından
Spiral taktirabilirsin ayriyeten 3 senedir öyle korunuyorum
(42 puan) tarafından
Tek çözümüm o galiba . Aklıma haberlere cıkan elinde spiralle doğan o bebek geliyor :D
(7,768 puan) tarafından
Kız o yalan :D mümkün mü hiç kese içinde zaten spermkende o spirali alıp nasıl götürsün taa tüplerden karına doğru
0 oy
(628 puan) tarafından
Sağlam iyi marka bir prezervatif hem garanti koruma sağlar hem sizi enfeksiyona karşı korur. Şahsen yıllardır hiç ilaç vs. kullanmadım benim korunmam vücuduma zarar. Eşim korunur. 
(42 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyorsun
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşim korunuyor dediğin umarım prezervatiftir yok geri çekilme ise o korunma değil
(42 puan) tarafından
Prezervatif canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 856 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde Shr... (197 puan) tarafından soruldu

382,006 soru

11,436,504 cevap

35,004 kullanıcı