0 oy
1,798 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar dogumdan sonra bebekle odadayken yanaginda ben vardi fark ettim çünkü ayni yerde benimdr benim vardi fotoğrafını cektim vs nryse hemsireler isitme testi deyip goturdu yarim saat kirk beş dk getirmediler esim gitti nerde cocuk diye isitme testi icin uyutmaya calistik demisler geldi çocukta ben yok kafasinda kirler vardi onlar gitmis birde benim cocugum tuysuzdu bir geldi yuzu kulağı hep tuy esime dedim bizim bebegimiz boyle degildi bana delirmisim gibi bakiyor sacmalama falan diyor bir ay oldu cocugumu cok seviyorum ama hala bu aklimda yani bakiyorum o fotograflara hic benzerlik vs yok yani ya ben lohusaligi dibine kadar yaşıyorum delirdim ya da seytan aklimi celiyor :(

64 Cevaplar

0 oy
(48 puan) tarafından
Bu konuları bildiğim için oğlum dogdugunda hemen karşımda hemşire giydirdi o sıra tek oğlum oradaydı benim dikiş uzun sürünce başka doğumlarda oldu tabi ama oğlum artık giydirilmisti tam karşımda herşeyi goruyordum yani isitme testi içinde ektim aldı götürdü hemen geri geldi öyle çok beklediğini hatirlamiyorum benimde oğlumun saçı kırmızıydı dedim bizde kırmızı saçlı kimse yok ki sonra anneme söyledim dedi abin kuccukken saçı öyleydi sonra sarı oldu aynı kardeşimin saçı gibi sima olarakta herkes aynı babası diyor 
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bence bir yanılma canım sana oyle geliyordur ama ben genede bebegimi tek gondermezdim ya esimle gonderirdim yada kendim kalkar giderdim bitek dogum sonrasi giydirmeye muayeneye goturduler o zamanda dikis atilmasi gerekiyordu o yuzden tek gitti
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ayy sırf böyle şeylerden korktuğum için kız kardeşimi göndericem her yere bebekle beraber. 

Devlette mı doğum yaptın canım. Bence düşünme bu kadar öyle bişey yapmazlar bu devir de ki neden yapsınlar doğar doğmaz bileğine bileklik takiyolar. Bebeğin karışmasi gibi birsey bence söz konusu olmaz
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Delirdin mi boyle düşünüyorsan herşeyi yapmalısın test falan ne gerekiyorsa. Bir dakika durmam 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım oğlum doğduğunda bir baktım esmer bir bebek benden çıktığınıda gördüm çok şaşırdım sonra eşime götürdüler bebeğimi beni diktiler çıktım odadan bebeğimi yanıma getirdiler ki anam buna ne olmuş dedim Oğuz esmerdi beyazlamış dedim hemşire temizledik annesi birde çok ağladı o yüzden sana öyle geldi demişlerdi 
0 oy
(734 puan) tarafından
Bebeğinin bilekliği ve senin bilekliğin duruyormu ikisinde de aynı numara vardır.ama şüphe ediyorsan test yaptır
0 oy
tarafından
Dna testi yaptır , ayrıca kolunda bileklik yokmu cnm
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Yani lohusasın ama körde değilsin sonuçta tanımıcak kadar bence hemen dna yaptırın
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben kimseye vermedim o yüzden kardesimi cagirin o gotursun dedim kardesim götürdü beni ultrason çekeceklerdi odada yalniz kalsın dediler bebek kabul etmedim kardesimi cagirin dedim o yaninda durdu öyle gittim bi dakika yalniz birakmadim öyle seylerden bende korkuyordum televizyon hep cikmisti ya hastanede bebek çalındı felan diye aklıma kazınmış
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İşitme testinde uyutuluyor mu ben sezeryanlıydım ablam götürmüştüde bilmiyorum yani bahsetmedi hiç uyutulduğundan falan 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Dna testi yaptır bu kdr supheliysen veya kan grubu nedir onlara bak kanini ya esinden almistir ya senden. Farkli olmaz. Ayni kaygi bendede var bebeekleri caliyrlarmis onceden fakat artk böyle bişey pek mümkün degil adamin aggggzzzz.....na s.........carlar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ozaman bunun üstünde durmalısınız. Bosverilecek bişey değil malesef
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Bilinmiş senaryolar bi doktora gidin 
0 oy
tarafından
Kırklı bebek kırk hale girermiş derler bence kirli çıktıktan sonra benzeyebilir 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Biz değiştirilirken yakaladık canım gorumcemin oğlu oldu aynı odadaki kadın kızını bırakıp bizim oglani almaya kalktı taburculukta farketmesek gidiyordu bebek ama aklında kalacağına dna testi yaptırın
(249 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum ne yaptınız peki kadin ne dedi Allah korumuş
(3,832 puan) tarafından
Zaten 2 3 tane kızı varmış kocası buda kız olursa eve gelme demiş oda tam hastaneden çıkarken böyle yapmayı düşünmüş çıkınca bulamazlar diye düşünmüş hastane polisi geldi ama kadın bunları anlayınca bizimkiler şikayetçi olmadı
0 oy
tarafından
İsitme testi annelerin yaninda yapılıyor evet lakin benim bebegim isitme testinden gecemedi baska gune tekrar gun verdiler ve kesinlikle uyumasi gerekiyor denildi gittik tekrar tam yarim saat ugrasti doktor olabilir yani birde genel muayane icinde goturduler ben sezeryanli oldugum icin kendileri goturdu oda 45 dakikaya yakin surdu icinize vesvese vermeyin o leke dogumdan kalan lekedir ve o zamanla gecedebilir yada kan lekesidir cani yanmasin diye hafifçe silmeye calismisinizdir Allah korktuğunuz yere ugratmasin hayirli evlat olsun inşallah
tarafından
Beni doğumda uyuttular, eşimi pandemiden dolayı ameliyathanenin önüne bile almadılar. Ben odaya geçince getirdilee bebeği  sonra topuk kanı içindi galiba yine götürdüler. Aklımın ucundan bile geçmedi böyle bisey. Şuan okuyunca şok oldum.
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Ben suyum geldiği gece rüya gördüm bebeğimi degistiriyorlardi. Rüya bitti suyum geldi. Doğumdan önce anneme anlattım bebeğine iyi bak doğumdan sonra dedi. Yüzünü resmen ezberlemeye çalıştım. Midesini yıkadılar 2 saat sonra geldi gelir gelmez yüzünü inceledim. Neyse ki değişmemişti. Rüya görünce takıldım rüyaya. Aklında şüphe varsa dna testi iste
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Şuan şaştım kaldm ne deicemi blemedim ya devlette doğm yaptım norml doğm mu kızm hep gözümün önündeydi odaya alınrkn yanımda kayınvldm vardı onn kucağndaydı işte testine bizzat kendim götrdüm çnkü hemşire gelp yarm saat snra işitme testine getr demişti szn nasıl olupta alıp götürmüş anlamdım acba ailesi olmadan yapılıyo mu bu test onu hiç bilmiyorum 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Eee kıyafeti demi değişmiş ti bebeğin bezi falan sizin kullandığınız marka değildi
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Doğar doğmaz kulak testine gitmez ki bebek neden hemen götürdüler bı sıkıntı çıkmazsa seni ve bebeğini bir gün hastanede tutuyorlar o zaman diliminde de anne bebeği emzirir altını alır hemsireer önce kilo boy baş cevresinj ölçer bı saat sonra falanda kulak testine gider o zaman hemşireler kendisi çağırır bebeğinizi getirin kulak testi var diye yada kendileri alır yani benim böyle olmuştu ikinciye yeni doğum yaptım doğar doğmaz hemen kulak testine almaları mantıksız geldi 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,193 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
31 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Kartaldilos (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (1,006 puan) tarafından soruldu

384,921 soru

11,512,878 cevap