0 oy
543 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,735 puan) tarafından

Kızlar bnm bı tane kızım var şu anda 1. Yaşında kızımı doğurdum normal odaya geçtim yanımda da kimsem yoktu annemler uzaktı gelmediler her neyse yan taraftaki kadının refakatçi si bebeğime baktı iyice sonra bana baktı böyle süzer gbi aaa bu bebek sana hiç benzemiyor dedi delimi ne bnde daha o şimdi den belli olmaz dedim bişey demedi sonra hakikaten kızım babasınn tıpkısi oldu tamam bunu orda söyle mesi tuhaf geldi hemen bellimi olurmu sanki o 8-)

37 Cevaplar

0 oy
(7,204 puan) tarafından

Seninki çocuğa bakamazsın dediler bana:ermm:

(1,735 puan) tarafından
Toybe yarabbim ya
(7,204 puan) tarafından
Hala diyorlar ama ben artık alıştım onların demelerine
(11,084 puan) tarafından
Hemşire onu bana da dedi hastanede memeyi tutmadı kızım kendi bile tutturamadı sonra anladı benlik olmadigini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy doğum yapalı  1 hafta olmuştu kilo kalmış demişlerdi 
(1,735 puan) tarafından
Hey Allahım hemn mankene mi dönüşmemizi bekliyor lar ne
tarafından
8 ay oldu hala eski kiloma dönemedim,  gören ın ilk kelimesi kilo almışsın oluyor o kadar sinir oluyorum ki bi önce nasılsın de . Bende biliyorum kilo kaldığını gözüm var görüyorum  hele biri önceki gibi değilsin fiziğin değişmiş dedi, bende o zaman bekar ve 50 kiloydum şimdi çocuk doğurdum dedim
(434 puan) tarafından
aynen annem bana da diyodu ıyyy göbeğin kaldı ıyyy heryerin çatlak falsn filan
0 oy
(118,892 puan) tarafından
şimoşda oldu bittiye geldi ama kuzeyde esim dogumdan sonra bi ara eve gitti o ara bi ebe yada hemsireydi geldi odaya google ceviri yapiyodu bana sey yazmis telefona kimsesi olmayan sizmiydiniz? ulan ilk dogumumu yapmisim gurbetteyim harbi kimsem yok suan guler gecerim ama o yaziyi okuyunca cok aglamistim 
(1,735 puan) tarafından
Aaa baya kötü bı aniymis gerçek ten bilirim yanında birin yoksa o doğuma girmeyi
(118,892 puan) tarafından
esim vardi dogumada girdi cikista yanimdada durdu ama bi ara ustunu degismeye gitti eve bide sarjini getircekti o arada oldu hani yeni dogurmusum bi kac saat olmus bebegim kucagimda daha nasi tutulur nasi emzirilir bilmiyom bide onu okudum cok feci aglamistim kadinda yazdina pisman oldu falan ama olan bana oldu
(3,230 puan) tarafından
:(((  ay o psikolojiyle birde
(847 puan) tarafından
Bunu bende yaşadım ama biraz daha farklisi bu cuma dogum yaptım eşimle ikimiz gittik sadece hastaneye yukariya çıkarirlerken beni hangi odada kaliyo acaba bu dediler sonra diger ebe kimse olmayan odada kaliyo o dedi .d bende yoo eşimle kizim vardir odada diyip güldüm o anki ilaçlarla *-*
0 oy
(13,891 puan) tarafından

Kayinvalidemin baskıları ahhh sımdi deliriyorum keşke o zaman ağzıma geleni söyleyip sinir krizi gecirseydim

En kısasıni anlatim
Doğumdan çıktım annem yanımda evden apar topar çıktık hastaneye doğuma geldik yanımıza sadece kıyafet bez şu bu aldık bize demesinmi neden hiç cay getirmediniz
Kendisi evden gelmis çocuğu görmeye yanında getirdeydin hiçbisey getirmemişti bende cevabını vermedim deli oluyorum şimdi :angel:

(1,716 puan) tarafından
Millette ne kadar kendi keyfini düşünüyor. Kasap et derdinde koyun can derdinde arayıp sorsaydin eksik var mı diye eli boş gelmeseydin ah bu kaynanalar
(13,891 puan) tarafından
Ahh ah hiç sorma çıldırmıştim valla ben
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kayinpederim allah belani versin dedi dogum yapali 1 hafta olmustu
(192 puan) tarafından
Yuh ne biçim insanmış.neden öyle dedi
(1,331 puan) tarafından
Gece bebegimi annem aldi sen biraz uyu dinlen diyerek esimin annesi de her seye laf etti aldigim bebek kiyafetinden tut beze kadar dandik almis dedi kaldiki kimse bebegine kotu seyler almaz en iyisini almaya calistm bezi primaydi mesela ona bile laf etti esime yatak ofamiza gectigimizde annen kirici konusuyor soylede biraz sussun duzeltsin konusmalarini etkileniyorm dedim odaya daldi annesi soylesin je derdi varsa diye bende kizdim ordan yurudu konu
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Doğumum çok zor geçti ölüyordum nerdeyse . Bebek çatıya sıkıştı . Toplam 18 saat sürdü . 10 cm’lik açıklıktan sonra bebegım 3 buçuk saat vajina girişinde kaldı . Eşim de doğuma gırdı . Eşim doğumun zorluğunu annesine anlattı çok kötü gectı dıye falan . Kaynanamın dediği laf aynen şu : KARIN BAŞARAMAMIŞ 
(425 puan) tarafından
Ayy yuh ya
(1,733 puan) tarafından
Kocam hala dıyor ki annem kötülüğüne söylemez falan
(425 puan) tarafından
İyy şu lafları zaten benimkinin de içi fesatlık kaynıyor söylüyor söylüyor eşim diyo ne var bunda kötü niyetle demedi.Daha ne desin. Seninki de o hesap
0 oy
(6,622 puan) tarafından
Direk aklıma geleni yazıyım düşünsem belki başka bişey çıkarda neyse doğum yaptım odaya çıktım gündüz ben sana bakamam pansuman yapamam yaranı görürsem bayılırım diye bahane bulan kaynanam akşamına doğum yaptım dengesiz işte annem zaten yanımda git dediğim halde gitmedi o da kaldı ebemle konuşmuştuk hazırlanırken böyle böyle oldu dedim sancım arttı onların yüzünden erken oldu doğumum dedim ebem geldi o da babane gitsin dedi gitmedi cirkefligiyle dediği lafda bunu biz bakalım ikinciye sen bak dedi kan beynine fışkırdı valla sen bak diye mi doğurdum ben sana mı güvendim dedim gündüz bana bakmak istemeyen hanım efendi gece torun sahibi olmuş da torun bakcakmis ben bi daha çocuk mocuk yapmam bu sefer burnumdan geldi kendime guvenmesem bunu da yapmazdım ben baktım çocuğuma dedim inada bindi hala hiç biseyini yaptırmam 
0 oy
tarafından

Hiç sinir bozucu bir şey olmadı çok şükür :D

0 oy
(11,084 puan) tarafından

Genelde belli oluyor benim bebe de tıpkı ben :D

Benim tek sinir olduğum bebek durmuyor dediğimiz herkes doymuyor mu sütüm mu yetmiyor sorulariydi :angry:

0 oy
(636 puan) tarafından
Aç bu bebek aç demeleri
0 oy
tarafından
Kaynana kayinpeder tarafindan Çok ama çok var en sinir bozucu olan ben sancilarla cebelesiyorum ntsye bağliyim ebe açılmaya bakmaya geliyordu ikide bir bir gelişinde off dedim kalkip bana maske tak çabuk dedi ne diyorsun dedim cıkti giti 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Eşimin halasının sürekli gelinini met etmesi ay o hemen ayaklandı yok onun hiç ağrısı olmadı yok o yok bu az kaldı deli edecekti beni 17 yaşımda doğum yapmışım 35 yaşındaki geliniyle kıyaslıyo sinir olmuştum 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Lohusaydim aralikta dogum yaptim erken dogmustu kızım sana eli sopali koca lazim demisti vurdumu duvar carpandan demisti kendi cok dayak yemis zamaninda ona istinaden onu demsiti dengesiz bende evden kovdum :)))
(1,243 puan) tarafından
Ayy Ahlaksız nasil sinirim bozuldu kovmaktan beter etseydin
(1,918 puan) tarafından
Konusmuyoruz sevmem kendisini oda beni sevmez böyle gittigi yere kadar canim
0 oy
(540 puan) tarafından
Normal doğum yapıp eve gelir gelmez kaynanamın yok hiç süt yok bu çocuk aç gidip mama alalım demesi hatta bende çok sinirlenip bir günde süt iner mi diye kızmıştım 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Olabilir kız bana doktorum ultrasonda demişti sana hiç benzemiyor aynı babası diye djdjdkek benim doğumdan sonra en sinir olduğum şey çocuğum 3 aylık.olmus haziranın en sıcak gününde zıbın giydirmisim diye çok bilmiş bir teyzenin sen bu çocuğu öldürürsun demesi olmuştu. Açıkçası onu öldüresim geldi o an 
0 oy
(434 puan) tarafından
annem her kucağıma alışımda kokuna alıştırma. ay kokuna alıştı üf kokuna alıştı. mal ya
(4,126 puan) tarafından
Annene mi mal diyosun?
(434 puan) tarafından
bana yapılanlar sana yapılsaydı dümdüz küfür ederdin.. hamileliğimi zehir etti lohusaliğimi zehir etti.. çocukluğumu zaten saymıyorum.  geçen hasta oldum bebeğime bakamıyodum babam onu gönderdi yanıma. iki dkka kucağına alıyodu getiriyodu bakmadı. az yede kendinr hizmetçi tut dedi. iyilrştikteb sonrada hasta olduğunda bana çağırma gönlüm çekmiyor çocuk bakmak dedi. daha 40 yaşında.
(4,126 puan) tarafından
Bunları bilmiyordum canım Allah yardımcın olsun ne diyeyim zor valla
0 oy
tarafından
Biz kayinvalidemle aynı apartmanda oturuyoruz. Bebeğim 2 aylık filan eşimde evde kızımı yukarı çıkardı bende kahvaltı hazırlıyorum . Bebeği bırakıp gelmiş rahat rahat kahvaltı yapalım diye. Bende git çocuğu getir aklım kalır ben birşey yiyemem öyle istiyorsa annende gelsin dedim. Gitti beraber geldiler. Daha içeri girmeden kaynanam bebeği niye getirttin kendine mi alıştırmaya çalışıyorsun dedi. Ben de  ben onun annesiyim o bana zaten alışık diyip kucağından almıştım. Zaten zor olmuş bebeğim tüp bebek tedavisi gördüm 2 defa aklım çıkıyor gözümden uzak olunca. Deli şey. 
0 oy
(12,424 puan) tarafından

Valla doğum da sonrası da keyıflı idi:)

0 oy
(1,444 puan) tarafından
Nefret ediyorum o çocuğu doğar doğmaz birine benzetirler ya ultrason resminden bile aa burnu babası aa kafası annesi sorduk mu kime benziyor diyenlaf olsun diye konuşuyorlar bı s.ktirin gidin ya bak gece gece kan beynime sıçradı 
0 oy
(3,793 puan) tarafından
Bana hala diyorlar kız onu nıye alındın :)) bana da saf kaynana emerken. Duruyo  ya cocyk içeri eşimin yanına gidio emiyo zannediyo aslında emmiyo dıyıp duruypdu sinir oluyodum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 859 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 584 göst.
4 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,806 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 1,109 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gecesiyah (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.