0 oy
1,797 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar dogumdan sonra bebekle odadayken yanaginda ben vardi fark ettim çünkü ayni yerde benimdr benim vardi fotoğrafını cektim vs nryse hemsireler isitme testi deyip goturdu yarim saat kirk beş dk getirmediler esim gitti nerde cocuk diye isitme testi icin uyutmaya calistik demisler geldi çocukta ben yok kafasinda kirler vardi onlar gitmis birde benim cocugum tuysuzdu bir geldi yuzu kulağı hep tuy esime dedim bizim bebegimiz boyle degildi bana delirmisim gibi bakiyor sacmalama falan diyor bir ay oldu cocugumu cok seviyorum ama hala bu aklimda yani bakiyorum o fotograflara hic benzerlik vs yok yani ya ben lohusaligi dibine kadar yaşıyorum delirdim ya da seytan aklimi celiyor :(

64 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ven olsam DNA testi yaptırırim yani ya zor bir durum eğer iyice vaktinda geribuoksa karıştırmış olabilirler mi acele ederken
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten bebeğinde tüg yokta gelince vardi ise ixinde şüphe varsa DNA testi yaptır 
0 oy
tarafından
Ömür boyu aklında böyle bir soru kalıcağına bu şikayetini dile getir gerekirse DNA testi iste ilk doğumum devlette oldu görümcen götürdü testlere eşim kapıda beklemiş çıkana kadar yanında birisi gitseydi 
0 oy
(931 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Işitme testi için hemşirelerin bebeği alıp uyutmasi çok saçma.ben işitme testine gittiğimde bebeğim muane sırasında uyandı  uyut geri getir dediler beni çıkarıp sıradaki bebekleri aldılar.keza bunu uyanan tüm bebeklerde yaptılar.ayrica benim kızım doğunca sağ göz kapağında ben vardı büyüdükçe ben daha da buyur mu diye kaynanamla aramızda konuştuk.1 ay bile geçmedi o ben kayboldu meğer morlukmus.suan ben yok yani

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,193 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
31 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Kartaldilos (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (1,006 puan) tarafından soruldu

384,863 soru

11,511,840 cevap