+3 oy
1,058 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Genelde tokasiz hep oğlan çocuğu sanıyorlar :) cidden benziyormu

image

56 Cevaplar

0 oy
(1,272 puan) tarafından
 benim kızımın bebekliğinede benziyor :D yerim yaa :) benim kızımada erkeğe benziyor arkası erkek diye diye arkadan gelen erkek oldu :)) 
-Reklam-
0 oy
(7,716 puan) tarafından
Benim kızıma da herkes böyle diyor. Boşver ya milletin ne dediğini. Çok tatlı maşaAllah
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Benim kızımda böyle tokasiz oğlan GB diyorlar arkası erkek derler bizde canım ama çok tatlı maşallah SüphanAllah nazar almasın bal kız 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Oyy maşallah  çok  tatlı  ya  hiçte  erkeğe benzemiyor  canım  tam bir  prenses 
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Normalde pek yorum yapmam ama kendimi tutamadım. Maşallah çok şeker kızınız yaaa. Rabbim nazarlardan korusun inşallah. Bahtı da kendi gibi güzel olsun. İçimi neşeyle doldurdu fotoğraf nedense ☺️
(43 puan) tarafından
♥️♥️ cok sağolun
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Valla bende erkeğe benzettim ama, kollarındaki boğumlar beni benden aldı erkeğe benzesin fark etmez o boğumlar olduktan sonra :-))) bin kere maşallah, kaç kilo 
0 oy
(514 puan) tarafından
Hayir canim gayet kiz:) maşallah cok tatli rabbim korusun
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm benziyo evet askılı etler yerine ben al ni zmn olsa erkek mi bu derim de kıyafetini girmiyo mu millet bnm oglumu da kiza benzetiyolar:)
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Allah var benziyor =D ama masallah masallah yaaa cok tatlııııı
0 oy
(930 puan) tarafından
Benziyor canım ya :) benimde ikizlerim var kızımı erkek oglumuda kız sanıyorlar ya 
0 oy
(644 puan) tarafından
Masallah berikAllah kurban olurum yaradana nasil.tatlo sey bu kizima benzettim ya evet banada herkez kizinin erkek yuzu var diyor
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Maşallah canım biraz erkeğe benziyor ama saçı uzadıkça geçer bu durum benim kızımı da erkeğe benzeten çok tu :) 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Biraz benziyor, büyüdükçe değişiyor çocuklar kime benziyor bu arada <3

Maşallah kuzum

(43 puan) tarafından
Genelde bana benzettiler
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Hayr ya kiz simasi varr. Bnm kizimada 9glan diyorlarr sinir oluyorum
0 oy
(89 puan) tarafından
Evet erkek bebeğine benziyor ama çok tatlı masallh saçları uzayınca kıza benzer :D bende bir gün kızıma mavi giydirdim herkes erkek sandı :D
0 oy
(1,691 puan) tarafından
yok kuzum baya kiz bebis masallah 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim kizda oyle ya  yolda her kes kizmi oglanmi der  bana hatda pembe giydiriri. ona ragmen slruyorlar gercekden 16 aylik saci cok yok
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benm kızımda hep oğlana benzetiyorlr pembe elbise giydirdim halde kızmı oğlan mı dye soruylr snir oluyrm kmi oğlm dye seviyor bozntya vermiyorum artık kiminde opln değil kız dyorum bu seferde arayı çok açma 2. Oğln olacak demkki dyolr nasıl bu kanıya varıyolrsa
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Benziyor ama erkek bebek benzese nolcak ki şeker gibi
0 oy
tarafından

Ehehh erkeğe benziyor bu :))) ama yerim. Saçı uzasın belli olur kız olduğu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 381 göst.
0 oy
25 cevap 927 göst.
+3 oy