0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Bebeğim 31haftalık doğdu yoğun bakımda oldugu için ve erken doğmasının üstüne hemen ameliyat oldugu için damar yoluyla beslenicek bir sure daha bende sütümü sağıp dondurucuya atıyorum ama 3 4 gündür azaldı gibi sütümde bende humananın caylarından aldım steel tee ve kimyonlu rezeneli günde kac bardağa kadar tüketiyoduk unuttum kullanan varsa yardımcı olabilir mi birde Cuma gününün yüzü suyu hürmetine bebeğime dua edermisiniz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 bardak içiyodm die hatrlıyorm cnm , sütüb çoğalsn diemi kullanıyosn canm eğerki öyleysr eczanede bestlak damla var o kadar çok süt yapıyorki sen bile şaşarsn canm
(1,101 puan) tarafından
Aynen canım son 3 4 gündür azalma var gibime geliyo büyük ihtimal üzüntüden olsa gerek 13 gün oldu 2 kere gördüm dokundum  sadece bebğime cok zor aklımdan hiç çıkmıyor birde günde 3 defa falan sağıyorum ondanda olabilir belki ama 2 3 gün öncesine kadar göğsüm dolup akıyo sızlıyodu ma 2 3 gündür azaldığını net hissediyorum oğlumda kullanmıştım sadece kimyonlu rezeneliyi ama günde kac kere oldugunu unuttum
tarafından
Üzüntüdendir cnm , bnm kıxımda küvezde kaldı allah yardmcn olsn cnm
(1,101 puan) tarafından
Sagol kuzumm
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah şifa versin canm 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(9,007 puan) tarafından
3 4 kere içilebilir canım ben büyük etkisini gördüm açıkçası yanında 2 3 tane petibor bisküvi yedim. Onun dışında kuru incir kuru dut ve tahin pekmez çok güzel süt yapıyo birde derotu hem sustun Besin değerini arttırıyo diyolar
(1,101 puan) tarafından
Tesekkürler canım aldirırım bugun onlarıda
0 oy
tarafından
Sagim sıklıgıni azalttin mi canim, azaltmadiysan bile daha sık sagarak sutunu arttirabilirsin, ne kadar talep o kadar arz bu sut meselesinde
tarafından
Daha fazla sag kuzum sut saklama posetlerinde uzerine tarih yazarak kendi buzlugunda stokla, allahin izniyle bebeginiz eve gelince onlar hep lazim olur senden ememedigi durumda onlardan icirirsin
(1,101 puan) tarafından
Oyle yapıyorum zaten ama daha sık sagmaya baslıcam dediğim gbi günde 3 kere sagıyodum
(9,007 puan) tarafından
Canım günde 3 kez değil 2 saatte 3 saatte bir sağman lazım benimde bebeğim 15 gün kadar kuvozde kaldı bana o zaman öyle demişlerdi süt üretimini arttırmak için sık sık sağım gerekli
(1,101 puan) tarafından
Biliyorum kuzum ama Malesef damardan besleniyor doğar doğmaz onun için cok buyuk olan bir operasyon geçirdi bagırsaklarından suan izin verilmiyo henuz sütle beslenmesine durumu ilk günlere göre cok şükür biraz daha iyi ama bagırsaklaro hazır degil henüz anne sütüne o yuzden günde 3 kere sagıyodum ama bugunde itibaren 2 3 saatte bir sagıcam sütüm artsın diye
(9,007 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun... Benim de bebeğim erken doğdu kuvozde kaldı hiç kucağıma bile alamdim doğarken ağlamadi bile bir süre oğlum da damardan beslendi bende o sürede bol bol sagdim sütümü çoğaldı bebeğim eve geldiğinde sadece anne sütü aldı fazla fazla güzelce kilo aldı hemencecik toparladı sen de kendin saglam dur bebeğin için bol bol sağım yap

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde UmayUmayy (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,182 cevap

34,874 kullanıcı

...