0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (4,152 puan) tarafından
11 aylik kizim uzerini kesinliklee ortmuyor uyku tulumu almayi düşündüm  begendiginiz kullandiginiz uyku tulumu var mi memnn musunuz

10 Cevaplar

+1 oy
(4,061 puan) tarafından

image

Ben kullanıyorum canm zatn yatağında bebek harici bisi olması iyi değilmiş buyuzden pedagog ile görüşmüştüm yatağında hiç birsey bulundurma sıkı giydir o şekilde tek uyusun demişti hala öyle uyuyor dün akşam bi yorgan orteyim dedim uyandı şaka gibi 

(4,061 puan) tarafından
Bilemedim kuzum bizim doktorun uygun gördüğü sıcaklık buydu termostat var her odada ne altına iniyor ne üstüne çıkıyor valla biz kisa kollu ile geziyoruz bende bilecikten yaşıyorum baya sert oluyor kış ama ne bilim kuzum hiç hasta da etmedim çok şükür
(780 puan) tarafından
Canm benim evde kışın çok sıcak değil ama terledi kasindirdi hemde
(780 puan) tarafından
Doğrudur o zman canm saglikla buyetesin inşallah maşallah prensese de❤️
(4,152 puan) tarafından
Alip denemekte fayda var o oandalilardan bnde gordum cok ucuk bir fiyat deil alip denemek lazim
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım demk her çocukta bir olmuyor denemekte fayda var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bekliyeym yaa benim sıpa da öyle o yüzden gece hiç sobayı söndürmuyorum üşütecek diye
(4,152 puan) tarafından
Ay bnmkide yaa. Bnn ev serin olurr kış  hastalikla gecsin istemiyorum. Eskilerden vardi gorumcem verdi ama cook kalin ve kaba robot gibi oldu kesinlikle uyumadi sinirlendi :-)
tarafından
Kıyamam yaa :-)))
(4,152 puan) tarafından
:-)))
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız ya tulum da çok terletiyor mu acaba bende şurda bekleyeyim 
(1,352 puan) tarafından
Tog değeri oluyor tulumların. Evin dercesine göre içine zıbın veya pijama giydirip tulum giydiriyoruz terleme yapmıyor
(1,096 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Ben hiç çocuklarıma kullanmadım evim sıcak oluyo zaten altına battaniye üstüne yorganı var gayet sıcak oluyo zaten oğlum öle çok sıcağı sevmiyo uyumuyo o zaman normal bı alt üst pijama giydirip yatiriyom
(4,152 puan) tarafından
Kuzum besikte yatiriyorum ama ustunude kalin giydirsemdee kış  yani uzerini örterim yok kesinliklee ortturmuyor. Incecik tulbent bile ortemedim yazin. Yorgan niyetine kullanayim diyorum ama tabi giyerse
(44,674 puan) tarafından
Bizim beşik tam peteğin önünde
(4,152 puan) tarafından
Anladim canm. Bn konyada oturuyorum ve asiri kis oluyor.  O yuzden simdiden bakiyorum
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Kızım 3 aylık doğduğundan beri kullanıyorum valla kendisi de çok rahat ediyor
(4,152 puan) tarafından
Hadi yaa ne guzl nerden aldin canm bide nasil kalin mi elyafli mi
(1,352 puan) tarafından
E bebekte lcw da satılıyor kuzum onların tog değeri oluyor. Google yaz tog değerini kıyafet tablosu var. Evin dercesine göre giydirip yatırırsın
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Lcw nın tutumları. Tog değerine bakıp al mutlaka. 
(4,668 puan) tarafından
Evin sobalı mı dogalgazli mi? Kac derece oluyor gün içinde.
(4,152 puan) tarafından
Kaloriferli canm. 23 24 derce olur cok fazla sicak olmaz.
(4,668 puan) tarafından
1.7 tog olani alıp içine kısa kollu zıbın giydireceksin canım. Tavsiyem bir yaş büyük al. Çünkü ucuz bisey değil ve büyük olması sorun olmuyor cok.
2. 6 olanlar felan oluyor onlardan alma sakın. Çocuğun terleyip hasta olur Allah korusun. 1 ile 2 tog değeri arasında olanlardan al.
(4,152 puan) tarafından
Su tog ne demek anlamamistim soyledigin iyi oldu o sekilde bakiyim
(4,668 puan) tarafından
Ama internetten bakacaksın nedense tog değerini yazmıyorlar. Imkanin varsa git mağazadan bak. Orda etikette yazıyor tog değeri.
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm ben büyük oglumda kullaniyorum hala şuan 4.5 yaşında bu sene de kullanmayı düşünüyorum küçük de 6 aylık onada alacam LCW uyku tulumları çok kaliteli ordan alıyorum terletme yapmiyo bı zibinla giydiriyorum 
(4,152 puan) tarafından
Yaa tamm canm bnde bakiyim. Tam yasina gir mi aliyorsun . Birde tog degeri falan dio o ne demek hic anlamadim
(780 puan) tarafından
Yok canm yaşından 1 2 yaş büyük al oğlum 6 aylık 18
24 ay Alacam ona büyük olmasi daha iyi rahat eder içinde çocuk tog değerinde kalınlığını soyluyo canm evinin derecesine göre tog seçmelisin bazıları çok kalın dışarda yatsa bişey olmaz derecede benim evim 23 24 gece 19 kadar düşüyo mesela ben 1.7 tog kullaniyorum içine ince bişey giydirip
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Gecen yil civilden almistim. Bu yil e bebekten aldim. Bir tane ince bir tane kalin olarak. Benim icin olmazsa olmaz gibi birsey. Cocugum hic ustunu ortmuyor
(4,152 puan) tarafından
Ay bnmkide ortmuyor ya. Kalin olan nasil canm elyafli mi icine birsey giydiriyor musun ve3 kalip olarak nasil buyuk mu bakiyim tam yasi mi
(2,964 puan) tarafından
Ikiside pamuklu canim daha denetmedim yeni yikandi ama ben bilerek hep buyuk aliyorum. Gecen yil 1 bucuk yaş almistim oglum o zamanlar 7 aylik falandi kollarini katliyordum. Bu yil küçülmüş 3 yas aldim simdi oglumda 15 aylik bakalim nasil olcak.
Havalar asiri soguk degilse ince bir tayt uzun kollu zibin giydiriyorum canim. Havalar cok soguksa pijama takimi giydiriyorum.
0 oy
(1,352 puan) tarafından

Bak mesela bunu e bebekten aldım 1.5 tog

image

image

(1,352 puan) tarafından
Bebeğim şuan 3 aylık bunu tahminen 1 2 ay sonra giydiririm 9 ay aldım içinde rahat etsin diye
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Evet aldım kullanıyorum üzerini çok açıyordu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 125 göst.
0 oy
15 cevap 429 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
0 oy