Canım burda fırınlar alıyo unu somun ekmeği yapıyolar mesela biz bi çuval un veriyoruz kaç kiloysa şu kadar ekmek çıkar abla bundan diyolar biz evde ekmek bitince gidip fırından alıyoruz normalde o ekmek 7 lira ama biz un verdiğimiz için ekmek başına 1 lira pişirme parası alıyolar o şekilde yapıyoruz