0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar hic bu duruma denk geldinizmi veya bilen varmi? Şu bir haftadir kolumda kıl kadar ince olanlar bile belli oluyor her yerinde kimisi mosmor kimisi mavi bariz belli yani hamileyim bide o yuzdende çok tedirgin oldum. Neden olabilir ya?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olur oyle stresten yorgunluktan falan bide hamilesin normal 
(3,099 puan) tarafından
Valla tutamadim yazdim hepsinde damar tikanikligi diyor :D
tarafından
Al iste ölecen ahahhaha
(3,099 puan) tarafından
Herife diyimde gelsin bari hazirda dursun adafgsgshs:D
tarafından
Pamuk elinde ahahhahaha
(3,099 puan) tarafından
Kiz Allah seni karnim agridi gulmekten adafsghshz pamuk istemez helvami dagitsin yeter :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnmde koldaki damarlrm hiç belli olmzdı hamile kaldktn sonra gitgide belirgnleşti iyice yani norml karşılanıyor gebelikte göğüslermde de damsrlar iyice belirgnleşti 
(3,099 puan) tarafından
Bende kansizlikta var ya en son vardi yani kan ilaci icmiyorum ama karadut pekmeziyle toparlamaya calisiyorum
tarafından
Kanszlkl varss pekmez iç cnm üzüm pekemezi bnm bekarken vardı günde 2 kaşık pekmez içerdm çok iyi geldi kanszlğm bide pekmezi süte karştrp içersen daha faydalı olur
(3,099 puan) tarafından
Iste marketteki pekmezlere guvenemiyorum ne kadar faydasi olcak aktara yolum duserse kizim icinde almayi dusunuyorum
tarafından
Yok ya marketlerdeki hiç bir işe yaramıyor ki vitamn yok içinde evdeki yapılanlar daha iyi benm eşimn yengesi yapmş üzm pekmezi bende ondn alocm
(3,099 puan) tarafından
Bizim burda yapan olmuyor oyle ya milletin bağı var ama bakılmıyor ondan üzüm cikmiyor kaynanamgilinde var ama bakimsizliktan yapragi bile kalın kalın
0 oy
(171 puan) tarafından
Hamilelikten canım korkma gogusundekilerde belli olcak
(3,099 puan) tarafından
Onlar bayadir belli canim süt damarlari diye duymustum ondan korkmadim ama kollarimdakiler belli olunca oyle tedirgin oldum
(171 puan) tarafından
Bacaklarindakilerde belirginlesir normal vucut daha fazla kan tasimaya basladi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 244 göst.
12 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 566 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Miniminibirkus (2,075 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...