0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
2 aylık aşı olduk 4 gün önce kolunda hiç iz falan yok kızlar ne zaman olacak o iz bir de 1 Aralık'ta olduk aşıyı artık bugün yikayabilir mıyım

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Banyo yaptır canim
(2,529 puan) tarafından
Tamm canım sağolasın
-Reklam-
0 oy
(1,220 puan) tarafından
İz sonradan belirgin olur 1 aya fln üç gün sonra duş aldirablrsn
(2,529 puan) tarafından
Tamm canım
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İz olması için kolunun iltihaplanmasi biraz şişmesi ve yara olması gerek bir süre içinde bunlar olur zaten.  O yara baya bı kalıyor sonra iz oluyor oğluşum 7 aylık oldu hala tam iyilesmedi yarasi
(7,036 puan) tarafından
Ya benim büyük oglumda öyle bişi hiç ilmadi nedense küçük oğlumda var nedendir acaba
(6,047 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor canım ben kızımda olmuş muydu hiç hatırlamıyorum. Oğlumun kolu yara gibi olunca sağlık ocağına gittim bu çok normal dedi geç bile yara olmuş dedi. Yoksa nasıl iz kalacak dedi de rahatladım
(7,036 puan) tarafından
Hm anladım cnm tesekur ederim
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Biz de ayın ikisinde olduk ebe olmayada bilir dedi iz için. Çok huysuz kızım banyo yapmadığı için galiba daha sizinki ne durumda 
(2,529 puan) tarafından
Evet canım benim kızımda özellikle bugün çok huzursuz yıkayıp öyle yatırıcam rahat uyusun diye
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Biz 4 aylık olcaz iz.oldu şuan da 
0 oy
(878 puan) tarafından
İkinci ay aşısında hemen yıkanmaz diye biliyorum üç gün sonra yıka ize gelince ebe bize 6. Aya girince iltihap kapar patlar sonra iz kalır dedi ama bizde iltihap kapmadi azcik kızardı sonra iz kaldı 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oğlumun izi 4 aylıkken falan oldu iltihap falan akabilir içi iltihap toplayabilir 1 2 ay kadar da sürekli akabilir hepsire zaten sana söylemiştir sıkmaman gerektirdiğini kizimda aşı olalı 1 buçuk ay oldu yani şuan 3 buçuk aylik bakalım bunda ne zaman belli olur 
0 oy
tarafından
Ewet 3gun sonra yıka dedi bana sana demedimi
(2,529 puan) tarafından
Dedi de emin olamadım bir gün daha beklesem mı diye
tarafından
3gun geçmedi mi cnm geçtiyse yıka  çocuk rahat edsn bende ykadim korkma

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 244 göst.
12 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
20 cevap 566 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Miniminibirkus (2,075 puan) tarafından soruldu

379,225 soru

11,351,783 cevap

34,822 kullanıcı

...