0 oy
1,290 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar 3 ,5 aylık evliyim. Evliliğimden beri idrar yolu enfeksiyonuyla uğraşıyorum. Afedersiniz ilişkiye girerken sürekli ağrım felan oluyor.  Ama buna rağmen eşimin isteklerini asla geri çevirmedim. Ama ilişki esnasında ağrım olunca ağlıyorum bazen. Bugün ilişki sırasında yine ağrım oldu ve çok acıdı çok acıdı dedim. Eşim eline telefonunu alıp banyoya gitti sinirle. Ben de dedim ki video izleyerek mi tatmin oluyosun ! . Olay burada koptu kızlar. Eşim bağırıp çağırmaya başladı bana. Işte ben sorunluymuşum ,bir ömür böyle mi geçecekmiş falan filan. Ben de ona cevap verince bana dedi ki "seni ayağımın altına alırım"..  Hele bi dokun dedim sinirle... Eşim kalktı bir hışımla gelip çenemi sıktırdı. Sinirli sinirli konuşmasına devam etti. Kızlar yemin ederim çok korktum. Napacağımı şaşırdım. Ailemden başka şehirdeyim. Burada tanıdığım kimsem yok  sizce ben mi suçluyum  ?

33 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Tek tavsiyem çocuk yapma o adamdan... Pişman olursun.

-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne olursa olsun karisısın ya ne demek çenemi sıktırdı senin boyle bi rahatsızlıgın var anlayıslı olması gerekir yeminle bu adamların kafasını duvara sürtüp kıvılcım cıkartasım geliyor:angry:

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşin şimdiden böleyse ben ilerisini düşünemiyorum benim eşim 5 ya bekledi beni benim rahatsızlığım yüzünden olamadi eşinizok anlayışsız iradesiz geldi bana
0 oy
tarafından
Canım bende ilk evledigim zaman sadece ilk gün birlikte olduktan ondan sonra ben çok korkuyordum iki ay boyunca eşim anlayışlı bir şekilde bekledi ben artık böyle olmaz dedim yağ bildiğimiz zeytinyağı kullandım bir hafta var öyle acı hissetmiyordum ondan sonra alıştım 
0 oy
tarafından
Asla böyle bir insana Çocuk vermezdim Asla.. Sakın bir hata ediym deme. 2 sene ertele çocuğu. Bu şimdiden böyleyse ilerde ne olur Allah bilir. Biz yine iyi diyelim iyi olsun inşaAllah Allah ıslah etsin
0 oy
(188 puan) tarafından
Ben 3 yıllık  evliyim  bazen hala agrım olur ama bisey demez yani bunun için kavga mi olurmuş 
0 oy
(628 puan) tarafından
Kesinlikle suçlu değilsin. Eşin anlayışlı olmalı olmuyorsa suç ondadır.  Evlilik sadece cinsellik üzerine kurulu değil. olmamalı da. Cinselliği her şeyin üstünde tutan kocam her istediğinde razı gelmeliyim diyen kadınlar yüzünden de erkekler Anlayışsız olabiliyor. Kendini suçlama. Gidip videoya sarılıyorsa hemen o onun acizliği. 
0 oy
tarafından
Bende de böyleydi ilk zamanlar canım hatta kanama bile oluyordu bazen ilişkiden sonra yanma sürekli tuvalet isteği ve kanama oluyordu dediğim gibi meğer enfeksiyonum yükseliyormuşta ondan enfeksiyon böbreklerime kadar vurmuştu en son dayanamadım hastaneye gittim doktorum ilaç vs verdi Bi süre sonra azaldı sağlığın için doktora gitmeni öneririm eşine de biraz uzak davransan iyi olur hatasını anlasın 
0 oy
(48 puan) tarafından
İlk evlendigim zamanlar oluyor bu hastalıklar sonra geçiyor bendede enfeksiyon mantar sonra sistit olmuştu ilk evlendigim aylar senin gibi sonra geçti ama biz bu durumlarda ilişki yaşamadık keşke ilişkiye gitmeseydin. Doktorda görme diyor zaten. Tedavini ol sonra geçer.aman erkeklere trip atınca bizden daha çok trip atıyorlar napicaksin bacım Allah kolaylık versin bütün kadınlara
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm sen balayi sistiti olmuşsun ilaç kullan geçer bende çok çektim ondan Dr a gittim düzeldi hemen arada tekrarlayabiliyo 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canimy yeni evlisin evliliğin ilk zamanları hep öyle çünkü insanlar birbirlerinin karakterlerini yeni çözüyor oyuzden sabret  ağrı var diyorsin ya elindne geldiğince sabret canım keşke eşin biraz daha anlayışlı olsaydı ya sana yazık gerçekten bu kadınlar çektiği ne  en azından enfeksiyonum biraz azalana kadar yada geçene kadar sabretseydi yada seni çok zorlamasaysi aslında sne ona anlayışli. bir sekilde şöyle konus
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Sen suçlu değilsin ama eşin de erkek işte duramıyorlar.. Sen sürekli yüzünü asınca kendini istemediğini zannetmiş de olabilir.. 

5 litre suyun içine 100 gr kantaron otu koyup, 2.5 litre kalana kadar kaynat.. Bi şişeye doldurup bi gece dışarıda ay ışığında beklet.. Sonra da buzdolabına koyup her sabah aç karına bi çay bardağı iç.. Kırk gün devam et.. Allahın izniyle nerde iltihap varsa söker.. Antibiyotik falan hikaye.. Bunu senede bir kere yap, yeter Allah'ın izniyle 
0 oy
(4 puan) tarafından
Başıma  bu tür olaylar gelmez sanırdım. Enfeksiyonla ilgili dediklerinizi uygulayacam inşallah. Ama dediğim gibi ben zaten doktora felan gidiyorum , ilaçlarımı da kullanıyorum. Eşimin böyle yapması canımı çok acıttı. Kaç saattir odamda ağlıyorum. Yüz yüze bile gelmek istemiyorum :/ Allah sizlerden de razı olsun. Tek olmadığımü hissettim yorumlarınızla. Rabbim sizlere huzur ,mutluluk versin 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 394 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Manas (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 486 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbgm (70 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,244 cevap