0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (893 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin istemesi vardı kaynanamın evi büyük diye isteme orda oldu bende gittim gece de orda uyuduk sabah girumcemin kızı fırına ekmek almaya gitti benim kızda gitmek istedi izin vermedim diye ağlamaya başladı 3 buçuk yaşında kızım.baktim kayinpederim odasından bir hışımla çıktı üzerime yürüdü elini yüzüne doğru uzatıp bu kızı sen böyle pis yetistiriyorsun ağladığı zaman ağzına cakmiyorsun diye bağırdı kızım korktu o an bende kusura bakma kızımı dayakla terbiye edemem dedim odaya geçtim.arkamdan bagiriyo çakacaksin döveceksin bak birdaha ağlıyor mu diye.cocugumu dovmuyorum diye pis yetistirmiş oluyorum Allah'ım  sen ıslah eyle böyle zihniyette olanlari

13 Cevaplar

+4 oy
(8,966 puan) tarafından
Bian izin vermiyorsun diye kızdı sandım tam tersini beklemiyordum dede değil sözde dede o eve mecbur kalmadıkça gitme
(557 puan) tarafından
Kesinlikle+++
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah akıl versin
0 oy
tarafından

Kendisi döverek yetiştirdiği çocukları nasıl peki dört dörtlük mu eşin varsa eğer gorumcen kaynin...şiddetle kimse terbiye olmaz tam tersi dahada arsiz olur sinir oldum kaynatana ağzına tuvalet terliği ile vurcan:D

0 oy
tarafından
Sende diyecektim orda tamam baba rahatsız oluyorsan daha gelmeyiz evine diye gelin derlerse de gitme çocuk sizi rahatsiz ediyor de lafı köy yerine
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Demekki o dayakla büyümüş ki ona normal geliyor hersey ... üzeri ne yürümesi hayırdır ya baban bile değil yani sadece eşinin babasi 
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Göndermedin diye kızacak sanmıştım... bir çocuğun daha olursa sen öyle yetiştir deseydin. Senin yerinde olsam bir daha öyle uzun süreli gitmem oraya.
0 oy
(224 puan) tarafından
Dikkat et sen yokken çocuğu onla yanlız birakma mümkünse baksnaa şiddete meyilli
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Çıkıp terk etmedin mi o ortamı 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben olsam o dakika çıkardım o evden
0 oy
(624 puan) tarafından
Allah bir deli kuvveti verecek de çakacaksın döveceksin diyenleri dayak manyağı yapacaksın
0 oy
(1,680 puan) tarafından
İnşallah bu insanlardan uzakta oturuyorsun dur inşallah o nasil dede pislik adam! 
0 oy
(355 puan) tarafından
O ne be ne biçim dede bu ben olsam birdaha ayak basmam o eve
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Beni annem döverdi şuan dayaj arsızı oldum ya hatırlıyorum annem bana vurdukça bende ona küfür ediyordum 5 6 yaşında pislik diyordum anneme. Ve sevmiyordum annemi…

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,290 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Muallime25 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbgm (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,402 soru

11,356,735 cevap