0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Sevdiklerimizin kıymetini bilelim. Karantinada 3.günümüz eşim pozitif. Yan odada kapalı. Bugün oğlumu balkona çıkardım mesaj attım camdan balkona bak diye, eşim çıktı oğlunu görünce ağladı, oğlum babasına gitmek içim balkondan cama çırpındı, içim parçalandı. Ne kadar yakınız ama çookk uzağız şuan birbirimize. Moralimiz hep yüksek, benim korkum var ama asla belli etmiyorum. Ben belli edip yandım bittim napıcaz dersem psikolojimiz gider kendimize faydamız olmaz. Asla korkumu belli etmedim eşime, herşeyi gırgıra vuruyoruz, covid bize eğlence çıkardı şuan. Sağ salim geçecek inşallah... :'(

image9

image

16 Cevaplar

+1 oy
(715 puan) tarafından
Yaaa pozitifliğiniz öyle hoşuma gitti ki ne güzel enerjinizi hep böyle yüksek tutun ağlamak sızlamak bir işe yaramıyor insana böylesi lazım ❤️ rabbim şifa versin eşine 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah allah razı olsun canım. Bikaç günü daha atlatsak rahatlıcam ama içimde yaşıyorum stresi
-Reklam-
0 oy
(119,346 puan) tarafından
ayy selo eniste asi olmamismiydi cok gecmis olsun
(25,224 puan) tarafından
Sağol sevdoşum malesef olmadı ne diller döktüm olmadı sonunda korona oldu
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Rabbım acil şifalar versin inşallah bian önce kavuşun birbirinize
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah canım ❤️
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(932 puan) tarafından
Acil şifalar diliyorum canım benim 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim
0 oy
(692 puan) tarafından
O orda canının derdindeyken sen bin türlü şeyle uğraşıyorsun çok zor sürüsüne şey geliyo insanın aklına bende yaşadım çok zor. Rabbim eşine tez zamanda sağlık sıhhat versin 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun içime attım kaç gündür ama buraya yazarken agladım
(692 puan) tarafından
;( Yok ağlama ya senin güçlü olman gerekir şimdi bebeğin var eşinin morala ihtiyacı var. Allah'ım sabır versin güç kuvvet versin inşallah
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin Allah razı olsun. Eşime diyorum koronalı bakmak çok zormuş bidaha olursan bakmam :D herşeyi espriye vuruyorum artık oda moralini bozmasın diye
(692 puan) tarafından
:D ilahi ya :) rabbim huzur versin inşallah
(25,224 puan) tarafından
Aminnn :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Eylene eylene geçsin inşallah bu iller  
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah kolaylıkla atlatır
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ah selin hep sakınan göze çöp batiyor.. 2 senedir evinde kolonya dezenfektan olmayan adamlar olmuyor bir sekilde. Cok geçmiş olsun insallah hemen atlatir. 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim inşallah. Gerçekten ne kadar dikkat ettiğimizi bilen biliyo artık bu kadar kaçabildik. Benim aşım var etkilenmedim şükür ama eşim aşısız :(
0 oy
(120 puan) tarafından
Sorma ya bizde yeni atlattık benim ikizlerim var biri babasına aşırı derecede düşkün o gördükçe gidemiyor nasıl ağlıyor ikisi ağlaşıyordu bende üzülmesin diye ağlamıyordum ama çok zoruma gidiyordu Allah'ım rüya mı ne zaman geçecek derdim hep Allah size de acil şifalar versin
(25,224 puan) tarafından
Amin canım inşallah canım ❤️
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ay kız kusura bakma konusmanıza koptum ya süper:D

Rabbim acil şifalar versin kolaylıkla atlatır inşallah 

(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim :)
0 oy
(550 puan) tarafından
Bizde atlattik canm benimde oglum ömerle ayni ayda allah yardim etsin
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim amin
0 oy
tarafından
Canm cok gecmis olsun sen aşi olmuştun galiba sende belirti varmı 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm bende yok bişey çok şükür
tarafından
Cok sükür canm
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Komsummm bir an önce eski sağlığına kavuşur inşallah Rabbim acil şifalar versin elbette çok zordur ikiniz içinde ama biraz daha sabır ve dua Allahın izniyle atlatır hemen inşallah 
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Geçmiş olsun abla, Rabbim şifalar versin inşallah

0 oy
(3,893 puan) tarafından
Doğumuma 3 hafta kala eşim karantinaya alındı üst katta kaynanamda kaldım  ben sabah erkenden kalkıp camına sandalye koyar bakardım ordan çok ağlardım tabi bide hamileyim iki kat duygusaldım çok zor günlerdi ama negatif cikmisti.. 

Doğum yaptım oğlum iki aylıktı ben pozitftim 20 gün boyunca cif katlı maske taktım iz yapmıştı artık yüzümde uyurken bile bebeğimle aynı odada kaldığım için şükür ona geçmedi çok şükür bugunumuze. Duygulandim bak gece gece .s

Geçmiş olsun canım sizede rabbim şifa versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 173 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 468 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy