0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (6,823 puan) tarafından
Kizlar benim oglum cok ama cok sever parka gieriz orda sadece kumda oynar yani yere oturur oynar ama bi arkadas var onunda cocugu var benim oğlum oynarken o çocukta oynamak ister annesi kibirli kibirli gel oğlum oynama sakin sen elini sürme diyor mikrop kavgan zaten hastasın  diyor benim oğlumda 2 yaşında zaten bi defa gitti eline toprağı aldı kadının eteginin  üzerine koydu suratı falan bi düştü ben yapma oğlum dedim o sıra neyse ki evde renkli çamaşırın var sknti  olmaz  eğer çamaşırın olmasaydı sknti dedi yani çok kibirli artık onu gördüğüm zaman konuşmamayı dusunuyorum

6 Cevaplar

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Sevmezler mi canm bayılıyorlar vallahi
(6,823 puan) tarafından
Yani canım çocuk bu herşeyle oynuyor
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Bayiliyo. Hem parkta debeleniyiruz hem de bahcede veriyorum eline hortumu bastan asagiya camur oluyoruz :) toprakran gelicek mikroptan hic korkmuyorum inan. Toprak kendini yeniler cunku. 1 bucuk yasinda bir kez dahi hastalanmadi oglum cok sukur. Aynen devam :) 
(6,823 puan) tarafından
Maşallah canim
0 oy
(580 puan) tarafından
2 yaşından beri şimdi 5 neredeyse hergün parkta kum içindeyiz park olmasa bahçede ki kum havuzunda sevmez mi hiç kum içinde uyuyaabilir :D o derece eve girer girmez duşunu alir.
(6,823 puan) tarafından
Aynen canım anaa bu kişi çok kibirli oğlum üstüne döktü mesela bekliyo kumu benim çarpmami  ne var yani cirpsan
0 oy
tarafından
Hangi çocuk sevmezki :))
(6,823 puan) tarafından
Demi canim
0 oy
tarafından
Çok istiyordum taşı toprağı sevsin diye Cook şükür çok seviyor. Malesef bizim burda toprak bulmak sıkıntı o yüzden biz de kaldırım kenarlarında taş topluyoruz:)) o mikrop kaparsin diyen kadın çocuğunu çok steril yetiştirdiğini sanıyor ama yapabileceği en büyük kötülüklerden biri bu. İlerde muhtemelen hem hicbiseye dokunamayan titiz biri olacak hem de en küçük şeyde hasta olan bir çocuk olacak 
(6,823 puan) tarafından
Valla kendi bilir yani onun çocuğu benimkinin  üstüne kaç defa hastalandi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 220 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 303 göst.
20 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,353 puan) tarafından soruldu

379,403 soru

11,356,769 cevap

34,833 kullanıcı

...