0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar benim oglum cok ama cok sever parka gieriz orda sadece kumda oynar yani yere oturur oynar ama bi arkadas var onunda cocugu var benim oğlum oynarken o çocukta oynamak ister annesi kibirli kibirli gel oğlum oynama sakin sen elini sürme diyor mikrop kavgan zaten hastasın  diyor benim oğlumda 2 yaşında zaten bi defa gitti eline toprağı aldı kadının eteginin  üzerine koydu suratı falan bi düştü ben yapma oğlum dedim o sıra neyse ki evde renkli çamaşırın var sknti  olmaz  eğer çamaşırın olmasaydı sknti dedi yani çok kibirli artık onu gördüğüm zaman konuşmamayı dusunuyorum
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim oğlum da temizlik takıntısı var elinin üstünün kirlenmesinden asla hoşlanmaz yere bile düşse eli pis olsa koşa koşa gelir ben temizleyene kadar gitmez 2 yaşında 1 yaşından beri de böyle ama ben özellikle oynamasını çok isterdim ama hoşlanmıyo :((
(6,833 puan) tarafından
Aynen valla diyorum hatta kaç defa da dedim valla ben senin kadar sakinmiyorum  maşallah benim oğlum seninkinden az hastalanıyor bırak oynasın diyorum bide bi görsen evinde sanki çocuk yokmuş gbi bi defa evine gittim ayy daha oturmadan ben yere falan bisey dökülsün istemem falan filan dedi o arada benim oğlum elinde bisey yiyordu döktü hemen aldım birde ben çay sevmem mesela çay içmiyorsan birdaha gelme bize dedi ben şok yani
(4,700 puan) tarafından
Ve sen hala görüşüyon mu canım o ne be öyle
(6,833 puan) tarafından
Sadece parkta canım genelde akşam gidiyorum arkadan onlar gelmiş oluyor
(4,700 puan) tarafından
O gelince başka yere geç canım belli ki fazla egolu titizim diye geçinip çevresindekilere de evladına da hayatı zehir edecek tipten
(6,833 puan) tarafından
Aynen valla hemen anladım ay ben bugün temizlik yapcam ayy b3n koltuk silicem dolap sildim sanki biz kışlık üstünde yaşıyız evimizde
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 306 göst.
20 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...