0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Cok korkuyorum covid olmuşum pazartesi sezeryan olucam burun tıkanıklığı dışında bi şikayetim yok ama bebegime bana bişey olacak diye emzire bilecekmiyim diye korkuyorum varmı bu şekilde dogum yapan dua edermisiniz Allah hepinzden razı olsun 

2 Cevaplar

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun ben bilmiyordum grip sanıyordum kendini geçen yıl bugün yaptım doğumu o zamanlar griple belirti vermediği için anlamamıştım eve gelip sancılar çoğalınca test yaptım öyle anladim canını sıkma beni zorlayan hem sezeryan ağrısı hem de sırt ağrısı olmuştu parolla hallettik şükür 
(9 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah bebişinizi size bagışlasın bebegi emzirebildildnzmi hastanede yatırıyorlar diye duydumda
(1,772 puan) tarafından
Canım yatırırlar mi bilmiyorum eve gelince anladık biz ben çocuğumu direk anneme verdim dinlen sen dedi aldı bebeğimi bulaşmasın diye sütü sağıp yolladım yan yanaydı evimiz ama bana gelen doktorlar çift maske takip emzir dedi eldivenle elle çocuğa dedi çok dikkat et onun bağışıklığı yok gibi bise Rabbim korusun ikinizi de inşallah hayırlısıyla atlatmayi nasip etsin
(9 puan) tarafından
Amin inşallah cok sagolun sezeryan spinal mi oldunuz ondanda biraz korkuyorum acıkcası
(1,772 puan) tarafından
Korkma öyle oldum bende bir şey olmaz Allahın izniyle
(9 puan) tarafından
İnşallah cok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Canım yaptın mı doğumunu nasıl oldu. 
(9 puan) tarafından
Şimdi gordum evet cok şükür yaptım 1 aylık olaxagız yarın inşallah bi sıkıntı olmadı rahat gecirdim korktuğum gibi degildi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 644 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...