0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (386 puan) tarafından

Sorum baslikta.kizlar eşiniz eve geliyor morali bozuk mesaileri yok maaş yetmiyor borçlar var ne yaparsınız elinizdeki para yada altininizi verirmiydiniz 

Ben verdim 10 bin fazlasıyla vericem dedi sana ama bakalım ne zaman verir Allah bilir

44 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Karı koca olmak böyle bişey zaten ne kazanırsak ortak onun borcu benim borcum yok varsa bizim yoksa bizimdir. Hiç ayrım yapmadım bu knuda şükür eşimde hiç mağdur etmedi beni. Karşılıklı kıymet bilmek önemli bu knularda
(386 puan) tarafından
Aynen canim eşimde sagolsun beni hiç üzmedi bu konularda bnde üzmek istemedim
tarafından
Yani bncede hani arası bozuk boşanmayı düşünen kişiler vermesin ama diğer türlü o borçla kafayı yerken ben rhat uyuyamam
(386 puan) tarafından
Aynen canım allah büyük Allah herkesin yardımcısı olsun çok zor maddi sıkıntı
tarafından
Allah başka şeyle sınamasın canım yine en kolayı maddiyat olur bi şekilde rabbim hayırlı kapılar açsın size de
(386 puan) tarafından
Amin çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayri gayri yok bizde tabiki veririm
(386 puan) tarafından
Tek değilim.ozman :)
(4,152 puan) tarafından
Tabiki kuzum en dogrusu
0 oy
(2,756 puan) tarafından

Verirdim, iyi günde kötü günde diye boşuna demedik. O borç sadece onun değil benimde olur

(386 puan) tarafından
Aynen öyle ama işte kızımın için birikim yapmisrim o biraz üzdü ama.olsun cani sağolsun
0 oy
(3,997 puan) tarafından
Valla geri vermesede olur canim hic düşünmeden verirdim hemde 
(386 puan) tarafından
Kızım için birikim yapmisrim canım yoksa ayrı gayrimiz yok oda verir
(386 puan) tarafından
Kızım için birikim yapmisrim canım yoksa ayrı gayrimiz yok oda verir oda üzüldü ama olsun
(3,997 puan) tarafından
Canım çocuğumun birikimi olsa da veririm sonuçta cocugumuzu oda düşünür ben kadar
0 oy
(120,668 puan) tarafından
yani son careyse verrim
0 oy
tarafından

image

Bunu derdim ahaha :D
(386 puan) tarafından
Hahaha bunu beğendim :)
0 oy
tarafından
Hiç düşünmeden veririm elimde para altın ne varsa
(386 puan) tarafından
Bnde verdim canım.biraz uzuldum.kizim iicm biriktirdim diye ama.olsun sağlık huzurumuz olsunda herşey olur
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Veririm tabi iyi günde kötü günde diye evet demedik mi
(386 puan) tarafından
Aynen canım bnde verdim yeterki iyi olsun
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Hic dusunmeden verirdim esim benim nasil ihtiyaclarimi karsiliyor evime ekmegimi getiriyor cocugumu ac birakmiyorsa bizim icin emek sarfediyorsa cebimde 5 kurus olsa dahi veririm hatta suan bile borcu cok esimin keske oyle bir birikimim altınım olsada cikarip versem 
(386 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsjn canım benim gerçekten çok zor şu zamanda maddi skimti cekmek
(3,100 puan) tarafından
Tabi zor canım eslerimizin aldigi maas bile yetmiyor evimize bu devirde herkesin bi gecim derdi var artik kimse sıkıntısız ev gecindiremiyordur eminim bize dusen destek olmak o yuzden iyi yapmissin yardimci olmakla o stresi sıkıntıyı esimde fazlasiyla goruyorum ama elden ne gelirki
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hiç düşünmeden veririm RABBİM kimseyi borçla sınamasın 
(386 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Tabiki veririm verdim de zaten para altın yerine gelir önemli olan yuvanın huzuru o gitmesin yeter ki
(386 puan) tarafından
Aynen çok haklısın canım sukurlee olsun oda yerinde
0 oy
(580 puan) tarafından

10  bin vardi verdim ne istersem aldığı için istemedim sormadim sonuçta onun borcu benim borcum yine de 15 bin den fazla faiziyle geri verdi.:D

(386 puan) tarafından
Ah ahhh ben zamanında neler neler istedim aldi ,:) ben ağzımı hiç acmiyim. Ozaman
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Düşünmeden  veririm  geri   ne zaman  vericek  diye  de düşünmem  sonuçta  biz  bir aileyiz  iyi günde de kötü  günde de  her zaman  birbirimizin  destekçisi  olmalıyız 
(386 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle düşündüm verdim yeterki iyi olsjn
0 oy
(4,266 puan) tarafından
Veririm şimdiye kadar ne var ne yok verdim evlendik Bi ay olmadı tüm altınları sattık Bi kere surat asmadım girdiğim ortamda kaç yıllık evli kadınlar benden daha yeni gelin duruyordu ben sevmiyorum takmıyorum diyordum geçiyordum kadınız illaki köşeye ne bulsak atıyoruz çalısmayınca ben onu da eve harcarım yine :))  ama işin sonu o 10 katı veririm zamanı hic gelmiyor :)) yine de huzurumuz yerinde olsun da gerisi boş valla ❤️
(386 puan) tarafından
Ahha aahhh çok dogri dedin canım o verilen şozler hiç tutulmaz hep bişey çıkar ama olsun canı sogulsum.bize bakıyor kimseye muhyac etmiyor ya yete7
(4,266 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür eşim evine bakan hic bir şeyi eksik etmeyen biridir borcumuz harcımız var bitmiyor ama yine de hiç bir şeyden kısmaz neden aldın demez sorgulamaz ben almasam o al der ben gerek yok desem o gezelim der o yüzden her şey hallolur altın da takmayıverelim huzurumuz daim olsun ❤️
(386 puan) tarafından
Aynen canım ya vallahi benim eşimde aynı öyle
0 oy
tarafından
Veririm verdim de zaten. Başta ben teklif ettim al götür bileziği boz kapat diye yok dedi idare etmeye kapatmaya çalışacağım dedi sonra baktı olmuyor istedi hiç düşünmeden verdim. Çünkü benim evimde olan sorun ben zorluk cekecem altınlar vs. Zor günler için vardır. İyi günlerde kullanılıyor zaten
(386 puan) tarafından
Ayy benimkide öyle demişti sonra da çekine çekine söyledi kıyamam bnde berdjm aman huzurumuz saglimiz olsunda para.pul yerine gelie
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yatırım yapıyoruz bazen maasi hesapta biriktirip boşaltıp veriyorum bazende aylik yatinca direk onun hesabina atıyorum maddi konuda asla israf yapmayacagini ve bizim icin biseler yapmak isteidgini bildiğim için ayri gayri tutmuyorz keseleri..
0 oy
(551 puan) tarafından
Bende verdim canım hatta hala veriyorum ne yapayım aynı evdeyiz o sıkıntılı olunca bende gulemiyorum ki bakalım yurt dışına çıkacak insallah biraz biriktiririz diye umuyorum ya da sadece harcadıklarımizi yerine koyucaz biseyler olucak.artik 
(386 puan) tarafından
Allah yardımcınız.olsun kuzum sizin de bnde verdim.ya yeterki.iyi olsjn
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Verirdim kuzum verdimde çoğu zaman 
(386 puan) tarafından
Bnde verdim :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Karı kocanın arasında lafı olmaz bence neticede onun bana verdiklerini biriktiriyorum bende 
(386 puan) tarafından
Yani orası öyle ama benim ailemden gelen paraları biriktirmiştim hep  bu güne nasipmis kullanmak
(3,832 puan) tarafından
E kısmet oda yapacak bişey yok eşin sana daha fazlasını verir inşallah
0 oy
tarafından
Hep verdim halende veriyorum herzaman yanındayım eşimin :)
(386 puan) tarafından
Helal kız sana :)oh yanlız degilmisim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 594 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy