0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar bildiğiniz üzere sanal bi uygulama tanımadığımız insanlarla konuşup muhabbet ediyoruz. Dertleşiyoruz özellerimizi döküyoruz bazen. Diyelim ki bu uygulama erkekler için kurulu olsaydı eşinizin kullanmasına izin verirmiydiniz. :)

14 Cevaplar

+2 oy
(1,790 puan) tarafından
Bu uygulama için değil ama online oyun oynuyor orda da bir sürü insan var yani 
(223 puan) tarafından
Bu uygulama değil de sanal ama erkeklerin muhabbet amaçlı bi uygulama dan bahsettim :)
(1,790 puan) tarafından
Onlar da bizim kadar dedikodu yaparlar emin ol. Maç olsun bekar arkadaşları olsun Kaynanalari olsun iş olsun yaparlar yani gibime geliyor
(1,307 puan) tarafından
Erkek lern dedikodu su bayanlar dn daha kötü
-Reklam-
+1 oy
(3,669 puan) tarafından
Asla benim sosyal medya hesabım hıc yok tiktokta var oda foto falan atmak yok sadece izlıyorum
(223 puan) tarafından
Ama canım buna benzer erkek muhabbeti için kurulmuş bi uygulamayı kullanmasına izin vermez sen eşin sormaz mı sende bayanlar üzerine kurulu uygulamayı kullanıyor sun diye:)
(3,669 puan) tarafından
Ya biz karılara biraz güven var ama erkeklere yok ya erkekler Bi kiz laf atsa hemen atlar bize biri laf atsa terlik canta dalıyoz Allah bilir onlar hepsı bır araya gelince neler olcak
(3,669 puan) tarafından
Biz hamilelik cocuk temizlık süs püs konusuyoz onlar ne konuda ak Allah'tan yok bu uygulama
+1 oy
tarafından
Asla çünkü hiçbir zaman kadınlarla erkeklerin amacı bir olmuyo
(223 puan) tarafından
Amacı geçtim de birbirini tanımayan erkeklerin de muhabbet etmesi çok saçma değilmi:)
+1 oy
tarafından

Iyyy dedikoducu erkek mi olur kiz ne konuşacaklar:)

Ben asla izin vermem sosyal medya kullanmıyor esim
(48,667 puan) tarafından
erkrkler daha dedikoducu buna emin olabilirsin fatom ☺️
tarafından
Hadi be:))) ikbosum hiç denk gelmedim ya

Acaba nasıl dedikodu yapıolar merak ettim bak şimdi jsjjsjsjsjs
(48,667 puan) tarafından
denk gelmemissin demekki ☺️
tarafından
Aynen hiç gelmedim ama.gelmek isterim:)
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
E ama kadınlar geveze dur sohbet ederler bol bol ki biz hamilelik ve çocukla ilgili konuşuyoruz daha çok ama erkekler olsa uygulamanın amacı kesinlikle değişirdi..
tarafından
Katılıyorum çoğunlukla karı kız muhabbeti dönerdi :D
(7,791 puan) tarafından
Aynen öyle ki ben eşimin normal arkadaşlarıyla grup kurup konuşmasına bile karşıyım cozuttuklarina şahit oldum çünkü mesajları silmeyi unutmuş çok kızmıştım arkadaşları duyarsız yani o yüzden uygulamaya da kesinlikle izin vermezdim sanmıyorum :) erkeklere güven olmaz :D
+1 oy
(1,772 puan) tarafından

Ne tatlı olurlar bugün eşimle kavga ettim ya da kaynanama çok sinirlendim :D ben kızmazdim

(223 puan) tarafından
Hahahahaha demi :D sıkma canını canım kardeşim her evde olan şeyler.
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşim asla kullanmazdi zaten de izin konusuna gelirsek bazıları harbi yazıştiklarini bile resimle atıyor ben pes diyorum onlar düşünsün
+1 oy
(5,436 puan) tarafından
Karsisindakide erkek olacagi icin sorun degil :D
(4,961 puan) tarafından
Karşındakinin kadın olduğunun kanıtı var mı csnom burda
(5,436 puan) tarafından
Oda dogru :D
0 oy
(48,667 puan) tarafından
ben kullandigim icin mecbur verirdim ama meraktan catlardim ☺️
(223 puan) tarafından
Hahah aynen canım esin senin kullandığını biliyormu peki :)
(48,667 puan) tarafından
tabi biliyor canim ☺️
(223 puan) tarafından
Haha benimki de biliyor bir şeyler soruyorum çocuklarla alakalı biliyor soru cevap platformu olduğunu.  Ama hiç adam merak edip te asla girmez uygulamaya ben olsam altını üstüne getirmiştim uygulamanın neler yapmış diye:)
0 oy
tarafından
Esim bilmrm gerekeni anlatir zaten izin verirdim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben izin versemde o kullanmaz ben bile dedikodu yapınca 4 parmağını birleştirip ağzıma  ağzıma  vuruyo başka biri buna bise anlatsa dedikodu olarak,hayatta dinlemez ☺️ hiç benden biseler kapmamış ya 
(2,252 puan) tarafından
Ay aynı benimki ya nasıl hiç merak etmiyor anlamıyorum  
(9,626 puan) tarafından
Of öyleler ya dışarıdan bise duysun hayatta gelip anlatmaz sorsamda boşver napicaksin der veya ben bise anlatmaya çalıştığımda susturur beni yani dedikodu adı altında bise anlatırsan susturur dinlemek istemez..aslında bakma sen en iyisini onlar yapiyo keşke biraz bizde öyle olabilsek ama nerdeee ☺️
(2,252 puan) tarafından
Biz bilgileniyoruz canım akrabalarımız hakkında kime ne olmuş diye
(9,626 puan) tarafından
Yani aslında ona da dedikodu denmez bilgi aktarımı denir ☺️☺️
0 oy
(817 puan) tarafından
İstemezdim. Erkekler bizim gibi değiller biz hamileliğimizi bebeğinizi konuşuyoruz onlar ne konuşacakmış acaba :) onların zihniyeti farklı hemen kanka olup WhatsApp grupları kurulur halısaha maçlarına gidilir ortak pubg ler oynanır toplu buluşmalar yok anam izin vermem
0 oy
tarafından
Benim dışımda hiç birşey ve hiç kimseyle ilgilenemez :)) ağzını yüzünü yolarım :D 
0 oy
(468 puan) tarafından
Sadece erkekler kullanıyorsa tabikide ben derim al indir bu uygulamayı derdim.

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 672 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 669 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 850 göst.
9 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 574 göst.