0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sürekli ıkinıyor. Ve su gibi yapıyor. Sadece mama alıyor. Ateş kusma yok karın ağrısı oluyor. Az az ağrı kesici veriyorum rahatlıyor. Satın suyu kaynatıp mama yapıyorum. Neden olmuş olabilir. 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,698 puan) tarafından
Bence doktora götürmelisin. Ben çok korkarım çocuklarda ishalden 
tarafından
Götürücem cnm doktorla konuştum. 12 gibi gelin ben 11 buçukta gelicem. Kalabalıkta sıra beklemeyin dedi
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aşko salgın var yaa bu aralar 

İNŞALLAH ateşi falan çıkmaz 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Reflor probiyotik kullan kuzum. 2 saşe de kesildi çok şükür. Bizim artık kan gelmeye başlamıştı çoook zor 1 haftamız isalle geçti sağolsun doktorumuz bunu önerdi de aldık tabi yine bir doktor yada eczaneden bilgi al. İnanılmaz bir salgın var 1 aydır uğraşıyoruz 
tarafından
Öneri ile ilaç kullanamam cnm yinede teşekkür ederim
tarafından
İlaç değil canım probiyotik. Direk gidip almanı tavsiye etmedim ne olursa olsun bir doktora yada eczacıya gittiğinde sorman için aklında bulunsun diye söyledim. Rica ederim canım
tarafından
Resmi varmı cnm probiyotik ben kullanıyorum. Aynilarmi bakim
tarafından
Koyuyorum hemen Bi saniye canım
0 oy
(6,801 puan) tarafından
Canım çocuk 6 aylıksa muzu rendele ver. Yada dr götür. 
tarafından
48 günlük
0 oy
tarafından
Doktora gotur canım ishal vücutta su kaybına sebep olur 
tarafından
Götürucem cnm doktorla konuştum 11 buçukta gelicem dedi 12 gibi gelin kalabalıkta sıra beklemeyin dedi. Diye bekliyorum
0 oy
tarafından

image

Bu canım dediğim 

tarafından
Bundan değil cnm senin bebeğin ne kadar lik bnimki daha 48 günlük
tarafından
Bunu 2. Ayımızda da kullanmıştık kuzum şuan 1 yaşına girecek dedim ya kesinlikle doktoruna danışmadan zaten kullanma. Lakin probiyotik zararlı değil hiç bir zaman aksine bağırsak dostu. Al diye demiyorum. Aklında bulunsun doktora gidince sor ki daha iyi bir yönlendirme yapar. Probiyotik de yaş durumu yok çünkü kuzum
tarafından
Gidince sorucam cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım günde kaç kere yapıyor
(3,729 puan) tarafından
Mukuslu mu canım kakası
tarafından
Hayır cnm sarı su
(3,729 puan) tarafından
Anladım canım acaba mama mi yaramıyor doktora gittiniz mi
tarafından
Gidemedim arabanın cami düştü.  Yağmur yağıyor çıkamadık. Yapsın eşim cikicaz. Cnm doğdu doğalı. Aynı mama kullanıyorum sma. Diğerleri. Yaramadı
(3,729 puan) tarafından
Anladım canım bilemedim valla inşallah normaldir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraa45 (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.
0 oy
1 cevap 26 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu

381,164 soru

11,410,864 cevap

34,952 kullanıcı

...