0 oy
181 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından
12 aylık bebeğim var neredeyse 1 haftadan beri büyüğünü yapamıyor ikiniyo ikiniyo yapamıyor kaşar peyniri yedirdim armut yedirdim zeytinyağı icirdim poposunada sürdüm yok yapmıyor ne yapsam yapar lavman almayı düşünüyorum ama bilemedim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Soğuk sıkım hurma pekmezini denedin mi kuzum. Bizimde vardı kabızlık bir kaç kez lavman yaptım. Sonra korktum alışır diye. Hurma pekmezi sabah aç karınla verdim bağırsaklarını çalıştırdı çok şükür 

(343 puan) tarafından
Yok denemedim ağır gelir fon diye
tarafından
1 çay kaşığı fazla gelmez canım yinede siz bilirsiniz ben yaptığımı yazdım
-Reklam-
0 oy
(4,876 puan) tarafından
Çorba yedir bir süre katı yiyecekler verme
(343 puan) tarafından
Katıda bişey yemiyor aslında emiyoda yoğurt peynir çorba fln içerdi karnında sertlik de yok
(4,876 puan) tarafından
Benim kızım da aynı şeyleri yaşadı da lavman aldım kullandım 2 dk içinde yaptı hemen
0 oy
tarafından
Kayisi yedir yada suyunu içir canım 

Incir aynı şekilde 
0 oy
tarafından
1 çay bardağına şu koy Icerisine 1 tatlı kaşığı pekmez ve zeytinyağı karıştır içir. Yarım bardak bile içse kâr.  Hemen yapar 1 saat icinde
0 oy
(3 puan) tarafından
Mrb. 2.5 yıldır çocuğumun kabizligiyla uğraşıyorum. Dr.un bir tanesi armut için kabizlik yapabilir demişti. Çok nadir bir görüş olsada riske atma. Kasarpeyniri ne alaka neden verdiğini anlamadım. Ama bence sut ürünleri Bi süre verme gozlemle. Hemen lagma verme rahatsızlık hissedene kadar bekle diycem ama yanlış bir hareket uzun süreli bir soruna dönüşebilir. Kabizlik diyip hafife alma ,cocuk genel cerrahi veya gastroentolojiye git. Bu arada fitilide tavsiye etmem kakayi katı bir şekilde çıkartıyor, Buda makatta yirtiga yol açar. Libalaks olabilir, illada yapacaksan. Ama genede önce kayısı suyu dene. Sevgiler.
(2,665 puan) tarafından
Eski post

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uyusuk_Anne (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 218 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
21 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
15 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu

396,352 soru

11,856,111 cevap

35,949 kullanıcı

...