0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün geceden beri o kadar şiddetli ki baş ağrım migrenim var ama migreni tetikleyecek bir şey olmadı ama yine kafamı kaldıramıyorum resmen emziriyorum çokta ağrı kesici kullanmak isteniyorum nasıl hafifletebilirim baş ağrısını 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ensene ve alnına soğuk buz koy canim
tarafından
Dün geceden beri soğuk suyla duş almaktan mahvoldum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başına çiğ patates sarıp 15 20 dk uyusan iyi gelir aslında. 
tarafından
Tamam canım deneyecem teşekkür ederim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ayni durumdayım desem dun geceden beri oğlum uyuyor iki dakika sonra sicrayarak uyanıyor ve ortalığı birbirine katıyor bas. Bas bağırıyor benimde dun geceden beri miğrenim tuttu gözüm yerinden çıkacak gibi sinirlerim hat safhada 2 saat uykuyla duruyorum gözümden uyku akiyor dokunsalar aglayacam
tarafından
Geçmiş olsun canım işte bende teyikleyecek bir şey de olmadı
(1,763 puan) tarafından
Bazen hava bile etkiliyor CANIM bu aralar biraz esiyor ya tv etkiler mesela ışık bile etkiliyor
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Allah rızası için ve başının ağrısı geçmesi için niyet edip kenara üç beş kuruş sadaka ayır canım o niyeti ederek. Bir de türk kahvesi yap içine biraz limon sık iç fayda ediyor
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm bu kadar çekmek yerine acile gitsen migrenim var deyince iğne yapiyolar 4 saat emzirme diyolar 1 saat içinde kesiliyo en geç çok geçmiş olsun migren çok zor biliyorum rabbim yardım etsin 
tarafından
Ya evet evde de iğnem var ama oğluma mama versem illa mamadan sonra meme emmek istiyor yoksa ortalığı yıkıyor
(780 puan) tarafından
Kuzum sağ göğsünü önce öyle ver
0 oy
(1,161 puan) tarafından
dun geceden beri benimde. miqrenim tutmusdu benim kafam hava  soguk olunca  hemen tutar miqrenim.   dunde  aksam disari cikmisdim oyle  tutdu aksam agri kesici atdim resmen oldum ben. ne zaman uyudum hic haberim bile  olmamisdi
tarafından
Ben uyudum sabah bi kalktım hala ağrı aynı ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 334 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
0 oy