+1 oy
686 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Cok agir geliyor 3 aydir kemoterapi aliyorum..6aylik bebegim var zorlaniyorum ona bakamiyorum..bugun4.gun hala kendimde degilim 4 gundur yatakdan kalkamiyorum..tumor yumurtaliklarimdaymis eger rahim ile alinabiliyorsa komple aldiracagimm eger alinmiyorsada kemoterapi almayacagim ne olacak nasil olacak bilmiyorum ama..rabbim yardımcım olsun... :(

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim seni evladina bağışlasın cok gecmis olsun canım 
tarafından
Amin cok sagolun
-Reklam-
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Insallah çok sagolun
0 oy
(701 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama inanın bu zor günlerin gerisi güzel gelecek evet çok zorluyor sonuçta vücuda zehir veriliyor...ama iyileşmenin mutluluğu hiçbir şeyde yok anne abla falan yok mu yardıma gelse..bebeğinizde küçük nolur daha dirayetli olun.sonunda savaşı kazanan siz olacaksiniz
tarafından
Gorumcem var allah razi olsun cok iyi bakiyor bebegime ama ben dayanamiyorum ilaca kaldiramiyorum
(701 puan) tarafından
Biliyorum çok zor..ama güçlü olmak zorundasın .iyi beslenmelisin onlar gücünü yerine getirecektir.
tarafından
Migde bulantisindan hic birsey yiyemiyorum
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin insallah canım 
tarafından
Amin insalalh tesekkur ederim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Rabbim seni yavruna bağışlasın. Şafi ismiyle sana şifa versin inşallah <3

tarafından
Amin insallah sagolun
0 oy
(358 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin
0 oy
(802 puan) tarafından
Rabbim acil ve kesin şifalar ihsan eylesin cnm umarım en kısa zamanda beraatini verirsin.
0 oy
tarafından
Ne demek almak istemiyorum? Eğer almazsan çocuğun annesiz kalır. Ve senin yerini hiç kimse dolduramaz. Geçici olarak bakacak kimse yok mu bebeğine? Annen esin vs birinin bakması gerekiyor ve kemoterapi alman lazım. Unutma hayat hep bir mücadele kazanmakta senin elinde. Elbette çok zordur kuzum ama minik bir kalp sana emanet mecbursun
tarafından
Biliyorum ama ilacin etkisine dayanamiyorum :(
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin. Yaşayan biri olarak seni anlıyorum. Çok zor bir dönem. Ben 2 sene kemoterapi aldım. Çok yıprandım ama asla pes etmedim. Annem için savaştım. Çok  şükür rabbim yardım etti bugün iyiyim. Asla pes etme. Allah seni çocuklarına bağışlasın. Her zaman güçlü ol. Allah sevdiği kullarına hastalık verirmiş sesini duasını  daha çok duyabilmek için. Dua et her zaman. Güçlü anne güçlü kadın ♥️
tarafından
Atlattiniz mi peki hastaligi
(1,003 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime zor oldu ama atlattım. Darısı size olsun inşallah. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum
tarafından
Neydi acaba hastaliginiz
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Allah sifa versin canim biran once sagligina kovuşursun insallahhh
0 oy
(215 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin. Seni evladına bağışlasın inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzum evladın için gayret et ameliyat olsan da
0 oy
tarafından
Alman gerek :( keske baska yolu yontemi olsa... Allah yardimcin olsun, seni o minicik evladina bagislasin. Guclu ol, bebegin icin dayanmaya calis. İnsallah atlatacaksin bu gunleri geride birakacaksin. Dualarim seninle....
tarafından
Insallah cok teşekkür ederim
0 oy
(257 puan) tarafından
Canım öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim dayanma gücü versin benim annemde lösemi ilk hastalandiginda çok kötüydü kemoterapi almaya devam ediyor şimdi çok iyi alıştı vücudu migdesi felan bulaniyordu canım benim 
tarafından
Evt benimde surekli migdem bulaniyor cok halsizlesiyorum dayanamiyorum etkilerine
(257 puan) tarafından
Annemde öyle canım kemoterapiden oluyor inşallah Rabbim şifa versin
(257 puan) tarafından
Moral çok önemli bebegin için dirençli ol
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin.. İmkan varsa doktorunla görüş direk rahmini aldır yumurtalıkları falan. Ameliyatın sakıncası yoksa.. Hem tekrar nüksetme ihtimal de kalkar ortadan. 
tarafından
Oyle yapacagim  insallah komple alinabiliyorsa aldiracagim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbım seni evladının başından eksik etmesin 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Rabbim sana ve bütün hastalara şifa versin karamsarlığa kapılma Allahın izniyle iyileşip çocuğunla güzel günler göreceksin kendini bırakma güçlü dur tedavin için ne gerekiyorsa onu yap muhakkak ki zorlukla beraber kolaylık da vardır Allaha sığın dua et 
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun moralinizi yüksey tutun. Bebeğinizin size ihtiyacı var. Onunla ilgili güzel hayaller kur gelecek güzel günlerinizle ilgili... Bu sizi hayata bağlıcaktir eminim. Cok gecmiş olsun Allahım bebeğinizi size,sizi de bebeğinize bağışlasın 
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(38 puan) tarafından
Gec kalmadan rahimizi dahi aldirin cevremde basina gelen biri var dr temizldik sknti yok rahimini almayalm genssin demis kiz da alisnsin istems ama tum vucuda yayildi gec kalmadan rahimi komple aldirin varsin 2.bebek olmasin olani bagislasin mevla
tarafından
Ben onu istiyorum ama yakinlarimda bicak vurdurma diyorlar
tarafından
Ama benimki migde kanseriymis yumurtaliga sıcramis migdemde hic bisy yok suan yumurtaliklarimda varmis rahmi yumurtaliklari feln komple aldirmak istiyorum ama bicak vurdurma diyorlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 241 göst.
0 oy
26 cevap 630 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 778 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu