0 oy
485 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (115 puan) tarafından

image

Kızlar bir psikolog var ve tuzlu su ilişkilerde erkeği kadına bağlıyormuş ve yorumlar da ben buna şahit oldum uygulamak istiyorum ama doğru yapmak için kitabı okumak lazım sizlerde varsa tuzlu su kısmının fotoğrafını isteyecektim 

13 Cevaplar

0 oy
(4,995 puan) tarafından
Bilgim yok tuzlu su ne alakaymış ki ?
(115 puan) tarafından
Enerjiyi artırıyormuş hemde gebe kalmak daha kolay oluyormuş.
-Reklam-
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Kitabın ismi ne tuzlu su erkeği kadına başlıyormuş ne demek hiçbisey anlamadım valla
(115 puan) tarafından
Bağlıyormuş yazacaktım kitabın fotoğrafını koymayı unuttum atıyorum hemen
(2,444 puan) tarafından
Nasıl bağlıyormuş taktik falan mı veriyor yoksa büyü gibi bişey mi? Yani bende yok da bilgim de yok canım
(115 puan) tarafından
Yok büyü değil canım tuzlu su ilişkilerde enerjiyi arttırırmış ben bunu netten de araştırdım. Gece kaya tuzu ile yıkanıp yatacakmışsın. Vücudun daha zinde oluyormuş mutluluk veriyormuş falan. Yapanların yorumuna baktım hep cidden doğru yani
(2,444 puan) tarafından
Doğrudur canım ilk defa duyduğum için soruyorum :)
(115 puan) tarafından
Bende 1 ay oldu öğreneli ama uygulamadım merak ediyorum yapacağım :)
0 oy
tarafından
Ay su esra ezmecimi ben inanmiyorum ya 
tarafından
Benimle aynı düşğncede olman mutlu etti yok tuzlu su yok çapa bilmem ne aç bakara suresini inşirah suresini dinle düzelir elbet herşey neyden umut ediyolar birde iğrenç hikayeleri var sinir oldum
tarafından
Bende bu dusuncedeyim icimmi daraldi acarim insirah huzursuzmuyum bakarayi dinlerim kuranda herseyin caresi var elhamdulillah
(115 puan) tarafından
Evet çok şükür öyle tabikide. Bende bu düşüncedeyim. Allaha şükür eşimle ben mutluyum sadece gebe kalabilmek için yapacağım bunu. Çünkü çok etkisi oluyormuş.
tarafından
Sanmiyorum kuzum gebe kalman icin instagramda bi site var iraya bak istersen nihalin bahcesi ve senelerdir bebek bekleyenlerin adresi orasi
(115 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayım bi
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Esra Ezmeci bin kitabını diyo arkadaş
(115 puan) tarafından
Aynen o canım fotoğrafını koydum şimdi
0 oy
tarafından
Nasılmış o biz deneyelim
(115 puan) tarafından
Kitabın fotoğrafını koydum canım tuzlu suyla gece banyo yapıp öyle yatıyormuşsun ama nasıl uygulanacak kaç gün yapılacak bilmiyorum kitapta yazıyormuş. Yorumlara baktım adam karısına hediye almış tuzlu sudan sonra neler neler okudum yorumlar da erkekler karısına daha çok bağlanmış falan
tarafından
Allah Allah o nasıl biseymis hemen yapalım :D
0 oy
(115 puan) tarafından

Bunlar da yorumlar 

image

image

image

image

0 oy
tarafından
Valla ben de dedim alayım . Ama eşim neyi planladigimi öğrendi bı güzel tartistik :) alsam da anlar alamıyorum o yüzden ☺️
(115 puan) tarafından
Tüh ya kötü olmuş ben eşimden gizli yapacağım tuzlu suyu. :) merak ediyorum gerçekten doğru mu diye uygulayacağım inşaAllah
tarafından
Ben inanıyorum :D ben de bir sürü güzel geri dönüşler gördüm .
(115 puan) tarafından
Aynen canım 1 aydır hep bakıyorum güzel dönüşlü yorumlar var. Eşim çok şükür bana karşı iyi ama ben yine de deneyecm bakalım nolcak :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Elimde var okuyorum ama şuan evde değilim.tuzlu suyu yapıyorum ve hamile kadim yapmaya başladığım ay devam ediyorum
(115 puan) tarafından
Bende gebe kalmak istiyorum ve yengem tavsiye etti bu kitabı ama elimde yok almak için şuan param da yok rica etsem tuzlu su kısmının fotoğrafını atar mısınız bana.
(2,330 puan) tarafından
Daha gelmedim oraya canım .ama tarif edeyim 1litre suya yarışı normal çeşme suyu 2kasik tuzu erit evinde üzerini sıcak su doldur bir lt ye tamamla duşunu aldıktan sonra  sağ omuzundan çapraz aşağı. Doğru dökünuyorsun haftada bir yapman yeterli en fazla 2diyor zrn
(115 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Sipariş verdim hala kargolanacak bekliyorum merak ediyorum bende gelince istersen atarım
(115 puan) tarafından
Allah razı olsun canım bi arkadaş tarif etti az önce bakalım öyle yapacam bende :)
(2,011 puan) tarafından
banada atar misin tarifi
(115 puan) tarafından
Daha gelmedim oraya canım .ama tarif edeyim 1litre suya yarışı normal çeşme suyu 2kasik tuzu erit evinde üzerini sıcak su doldur bir lt ye tamamla duşunu aldıktan sonra  sağ omuzundan çapraz aşağı. Doğru dökünuyorsun haftada bir yapman yeterli en fazla 2diyor zrn
Kopyala yapıştır yaptım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
cok pozitif mesajlari gordum olimlu donusler bnde alcam D&R sitesinde var ordan alcam bende
(115 puan) tarafından
Aynen canım bende çok olumlu dönüşler gördüm deneyecm inşaAllah
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Deneyimlerini paylaş buraya
0 oy
(22 puan) tarafından
Bence kitapları var herkes kitaplarla eşimi bağladım kendime bana çok düşkün yada tuzlu su s bunların hiçbirini ben rastlamadim arkadaşlar vallaa kitapta normal  hayatta ki şeyler var yani sizin tavriniz  hareketiniz dabrasinisiz  şunun gibi olmalı diye ben omun haricinde bisey goremeeidm
(115 puan) tarafından
Evet canım doğrudur
0 oy
(22 puan) tarafından
Atayım foto Amaa ama tek yazdığı 1 litre suya 2 yemek kaşığı tuz koyuyosun  banyodan çıkmadan önce yapiyosun sağdan sola yıkamıyorsun  bu var kısa bir şekilde ben o kadar insanın yorumlarına aldandım da aldım kitapların hepsini 
(115 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende alamam diye bilen varsa sormak istemiştim. Normal tuz mu acaba kaya tuzu falan mı olması lazım
(22 puan) tarafından
Kaya tuzu olsa iyi olur ama normal tuzla da  oluyormuş ben normal tuzla yaptım
(115 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
30 Temmuz 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 283 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,421 cevap

34,696 kullanıcı