0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben 22yasindayim 12aylik bi kızım var emziriyorum ve bu süreçte çok fazla kilo kaybettim ne yapacağımı nasıl kilo alacağımı bilmiyorum bundan sanırım 4ay önce 40kiloydum belki şuan 40bile yokumdur tartıya çıkmaya korkar hale geldim gerçekten herkes sütten kes bebegini diyor doktoruma sordum 2yasa kadar devam dedi nasıl kilo alabilirim yardımcı olur musunuz lütfen:(

8 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bol bol yemek ye vitamin al
(28 puan) tarafından
Açıkçası pek yemwkle aram yok yani gereğinden fazla yiyemiyorum birde bu ara maddiyatla ilgili sıkıntımız var ne bulduysam onu yemeğe çalışıyorum:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
doktora gitmelisin cnaım 
tarafından
Sus lan benim sorunum sizin sorununuz bana kilo aldirin ahahhahah
tarafından
ıskembe corbası ve erişte yaptım gel yide lööööp löööp et olsun :D
(28 puan) tarafından
Ben henüz gidemedim doktora son çare o olacak sanırım:)
tarafından
İskembe sevmem kella paca olursa cagir beni damlarim ahahhaha

Kiz ben ne doktorlara gittim milyarlar harcadim ozel mamalar falan yok anam alamiyom malesef :)
tarafından
zorlama o zaman boyle olman gerek demek kı :D bende kelle paça asla ıcmem ögggj
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Portakal suyuna pekmez koy karistir ic bol bol ama kendin sık portakali
(28 puan) tarafından
Faydasını gördünüz mü peki
(1,534 puan) tarafından
Ben kendim diyetisyene gittim diyet uyguladı öyle aldim
(375 puan) tarafından
Diyetınız nasıl dıyettı hangı besın agırlıklı beslendınız acaba
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Cici bebe al birde tam yağlı süt. Biraz muz ve ceviz. Akşam yatmadan önce bunu bir kase hazırla muzu ez içine ceviz parcala bisküvi koy ye.. Birde hamur işi kilo yapar. Birde mayalı gıdalar.. Bol bol pişi yap ye. 
(28 puan) tarafından
Canımın arada maddi sıkıntımız var onu bunu alamayiz yani bi ilaç felan olur ben devamlı kullanayım 1ay gitsin bana :)
0 oy
tarafından
Bir diyetisyene git canım 
(28 puan) tarafından
Son çare o olacak :)
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bebeğim afedersin ****** gibi yicen günde 3 bin kalori falan alman lazım, şuan vücudunda hiç yağ yok o yüzden diyetisyene gitmen en sağlıklısı boyun kaç bu arada? Bende 150 cm 44 kıloyum keşke azcık da ben alsam cok zayıfta sevmıyorum bende
(28 puan) tarafından
Boyum 164felan ben çok aşırı zayifladim ya gerçi önceden de zayıftim ama bu kadar degildim emzirmek çok zayiflatti beni
0 oy
(6 puan) tarafından
Bende gebeyim 38 kiloyum canm bazı insanlar alamıyor işte ogunlerini hep aynı saatte ye hamur işini bol ye :)
tarafından
Kız 38 ne ben 38 kiloyu 3 yaşında gördüm :D şaka bir yana doktora gittin mi canım
(28 puan) tarafından
Bende 38kilo ile hamile kalmıştım 55le doğuma girdim sen kaç ayliksin canım bu arada sagliklakucagina al inşallah:)
0 oy
tarafından
Kız ben de 74 kilodan 1 ayda 60 a düştüm . 60 tayim inmedim çok şükür 
(28 puan) tarafından
Ah keşke bende 60i görsem en yüksek 55i gördüm oda doğuma gittiğim kilo zaten :)))
tarafından
Gerçekten mi kız oha Dicem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Grlk (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 326 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayselselay (329 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...