0 oy
326 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (687 puan) tarafından
Hâlâ elim titriyor kızlar bebeğim 3 aylik kizim birden kitlendi mosmor  oldu.cok korktum ilk defa böyle oldu nedir bu ne yapmam lazım şimdi iyi anlık oldu başına gelen varmı???

18 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Aglarkenmi oldu 
(687 puan) tarafından
Yok hiç ağlamıyordu cnm hatta gülüyordu ilk defa böyle oldu
(3,099 puan) tarafından
Allah Allah bi doktora gozukmesinde fayda var canim gotur bi acaba gaz falanmi cikarmaya calisiyordu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nöbet mı geçiriyor ki. Acile gotursene bu çok önemli bir şey.
(687 puan) tarafından
Hiç öyle olmadı bilmiyorum ya çok korktumm
(687 puan) tarafından
Şuan götürme şansım yok
(80 puan) tarafından
Şu an değilse de en kısa zaman da götür bence de durduk yere olması garip geçmiş olsun çok
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Ateşi falan mı vardı yada ağlıyo muydı canım
(687 puan) tarafından
Yok hiçbiri yoktu gayet iyiydi
0 oy
tarafından
Dudağında morarma olmadığı sürece telaş yapma gazı varsa bı anda diyaframina vurmuştur bunu doktora mutlaka anlat ve saniye tut ne kadar süre bu şekilde kaliyo diye
(687 puan) tarafından
Onu görmedim ama yüzü morardı dudağını farketmedim
0 oy
(867 puan) tarafından
Canim doktora goturme sansiniz vsr mi
(687 puan) tarafından
Yok cnm:(
(867 puan) tarafından
Su an iyi mi pekii ne yapıyor.
(687 puan) tarafından
Uyudu ama bn korkudan bir hal oldum ayağım kasiliyor
(867 puan) tarafından
Ah canim benim. Allah acılarını gostermesin. Benim ki de biraz rahatsiz basinda oylece bekliyorum
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Çok fazla mı ağladı ağlarken kitleniyor bazen bebekler öyle durumlarda yüzüne üfle bebeğin 
(687 puan) tarafından
Ilk defa bigün sakın gazi da yoktu ağlamıyordu internetten baktım epilepsi diyor çok korktum öyle değil dimi:(
(31 puan) tarafından
Mutlaka doktora götürün.benim oğlumda hep öyle olurdu.kansizlik dediler.su an 7 yaşında ve biz 8 ay önce epilepsi olduğunu öğrendik.ihmal etmeyin derim.insallah önemli bişey değildir.allah acil şifalar versin
(2,064 puan) tarafından
Bian once doktor kontrolne götürün burdan kim ne dese fayda etmez en iyisini doktorlar bilir inslaah bisey yoktur
(687 puan) tarafından
Inşallah cnm sagol
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Takip et bi daha olursa direk doktora aglarken bazı bebekler oyle oluyor ama seninki ağlamadan olmus 
(1,569 puan) tarafından
3 yasina kadar oyle oldu doktora goturduk asiri derece de kansızlık varmis babam bi ünite kan verdu sonra o gunden sonra kardeşim oyle olmadi hatta gun gectikce isatahi artti kilo aldi
(687 puan) tarafından
Rabbim acılarını göstermesin cnm çok zorrrr
(1,569 puan) tarafından
Korkma insallah biseyi yokdur bizimki de gecen gun bi mutfağa gidip gelecektim koltuga biraktim bir ands ooyle bi agladi ki dsanki dayak yemis gibu ödüm koptu düştü sandım beni goremeyince. Aglama krizini girmiş oluyo boyle seyler bende çok korkuyorum sakin kalmamız gerekli aslında
(687 puan) tarafından
Evet bundan sonra inşalla sakın kalacam cnm :(
(1,569 puan) tarafından
Rabbim bi daha yaşatmasın inşallah
0 oy
(12,939 puan) tarafından
Yüzü morardı yazmışsın canım niye götürme imkanın yok ambulansı ara çok zor değil 
(687 puan) tarafından
Takipteyim şuan birdaha olursa goturecem çok korktum elim kitlendi bnde ne yapacagimi bilemedim
(12,939 puan) tarafından
Haklısın canım bu gibi durumlarda soğuk kanlı olman gerekiyor bir dahakine daha bilinçli olman lazım netten videolar izle bu gibi sorunlarda neler yapılır felan
(687 puan) tarafından
Kesinlikle haklisin aynn.
0 oy
(36 puan) tarafından
Canım epilepsi falan yazmışsın da doğum da yada doğumdan sonra bi sorun yaşandı mı yani zor doğum olur yada küvez de yoğun bakım sa falan çünkü genelde bu tür durumlar da olabiliyor o rahatsızlık ama sen yinede üzme kendini bir Daha olmaz inşallah 
(687 puan) tarafından
Yok cnm güzel geçti doğum
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bir daha olmasını bekleme götür en kısa zamanda kızım epilepsi ve anlattığına göre nöbet geçirmiş gibi inşaAllah değildir ama erken tanı çok önemli ilaç başlanır en azından 

Allah şifa versin
(687 puan) tarafından
Oy le mi tam cnm goturcem
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Eğer tekrar olursa mutlaka doktora  götürün epilepsi olabilir 
(687 puan) tarafından
Aynn kesin goturecem epilepsinin tedavisi varmı
(31 puan) tarafından
Oğlumda var epilepsi.ilac kullanıyoruz.ilaclarin saati çok önemli onlara uyarsan doktorun kesinlikle yasakladığı kurallar var onları uygularsan geçer dedi doktor.biz daha 8 ay oldu tedaviye başlayalı .insallah ergenlik çağına kadar geçecek  dedi doktor
(687 puan) tarafından
Ay baya uzunmuş cnm bnm rabbim yardımcın olsun.insalla düzelir Allah sana kolylik versin cnm
(31 puan) tarafından
Amin cnm sağolasın.tek umudumuz geçme ihtimalinin olması bunada şükür.allah hepimizin evlatlarına sağlıklı uzun versin inşallah
0 oy
tarafından
Kuzum takip et özellikle gece uykuda ..nefessiz kalmış belli ki giturebilirsen mutlaka bı doktora gitur gunduz basind abelersin ama ya gece olurda Allah korusun 
(687 puan) tarafından
Tm cnm
0 oy
tarafından
Ateşini Takip Edin . Kabız Ya da Gaz Sancısı Da Olabilir Sn Güzel Cevabı Doktor Verir Umarım Tekrar Yaşanmaz Geçmiş Olsun.
(687 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
tarafından
Yarım doktora götür cnm 
(687 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Canım biz ona göğerme diyoruz çok ağladığı zaman sesi nefesi gidiyo ondan oluyo dikkat et çok ağlatmamaya bak çok sert darbe almasın Rabbim korusun dikkat et o esnada dilini içine çekebilir genelde bunun sebebi demir eksikliği oluyormuş istersen bı baktır görümcemin oğlunun da oluyordu demir ilacından sonra çok olmuyo diyo 
(687 puan) tarafından
Tm cnm
0 oy
tarafından
Doktor a götür bir daha olmasını bekleme. Allah korusun bir daha olursa böyle şanslı olmayabilir 
(687 puan) tarafından
Aynn cnm ..
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yaa allhaskina   çocuk morardı  diyorsun  nasıl acile  götürmessin  nasıl doktora  gitme imkanın  yok  nasıl  tekrar  morarmasını beklersin dikkat  et bidakine bu kadar  şanlı  olamazsın belki lütfen yaa  götürün  doktora  ihmal  etmeyin  bu kadar  önemli  bir şeyi uykusunda bile  ölen bebekler  war nasıl  bu kadar  rahat  olabiliyorsunuz 

K.b seni  korkutmak istemem ama bunlar  gerçekler  hiç bir şey ihmale gelmez  eyvah dememek için  hemen götür  belki  birşey cikmicak ama  hiç yoktan için rahatlamış olur 
(687 puan) tarafından
Çok haklısın cnm o an panikle baya kötü oldum yarın doktora randevu aldım goturecem

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,642 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Grlk (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu