0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından

Bir kaç saat önce acaba bebeğime bişey oldumu olacak mı korkusu yaşıyorum diye post açmıştım sanırım öncesinde içime doğmuş posttan 1 saat sonra uzanırken bir anda sıvı geldiğini hissettim ayağa kalktım karnımda batma kasılma oldu lavaboya gittim idrar yaptıkça yaptım şüphe ettim korktum hastaneye geldim doktor bebeğime baktı sıvısı azalmış dedi yatış yaptı antibiyotik başlamamız lazım dediler eğer sıvı tamamen biterse bebeği kaybederiz dediler hareketleri var kalp atımı çok iyi şimdilik ama çok korkuyorum lütfen bana dua edin

image

36 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ inş bişey olmaz dikkat et kendine ☺️
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bebeğinde sende sağ salim çıkın inşallah canım Rabbim evlat acısı yaşatmasın
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Cok gecmıs olsun canım korkma bısey olmaz Allah'ın izniyle
(731 puan) tarafından
Stres yapmamaya çalışıyorum sıvıyı takip ediyor lar gelicek mi bidaha diye inşlh daha fazla gelmez :(
(1,465 puan) tarafından
Herseyın bası strestır canım cok kisi Boyle olmus tanıdıgım o duzelıyor yeterkı sen dikkat et kendine bol bol dınlen su ic
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifalar versin inşallah kimseyi korktuğu yere ugratmasin 
0 oy
tarafından
Rabbim korusun ikinizide evladini  size bağışlasın canım benim zamaninda sağlikla doğsun yavrun
(4,759 puan) tarafından
Knk ne yapıyorsun nasılsın durumun nasıl paşaların nasıl
tarafından
İyiyiz cnm çok şükür sen nasılsın
(4,759 puan) tarafından
Artık pek iyi sayılmam canım ağrılarım var bana da az kaldı
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kaç haftalık? Allah yardımcın olsun 
(731 puan) tarafından
15+5 haftalık :(
(5,132 puan) tarafından
Daha çok küçük:(( inşallah atlatırsınız
(731 puan) tarafından
Bu haftalar normal değil dediler :( genelde 35 36 haftada normal kabul edilirmiş
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifanızı versin inşaAllah sende bebek de çooook iyi oluun❤️
(731 puan) tarafından
Allah rağzı olsun çok teşekkür ederim inşlh atlatıcam allahın izniyle bunuda :(
0 oy
tarafından

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gülüm kendini sıkıntıya sitrese katma kasma kendini bol bol dua et 

0 oy
(219 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim bebeğini sana bağışlasın
(731 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim allah rağzı olsun umarum sağ sağlim atlatırım bunuda ❤️:(
(219 puan) tarafından
Inşallah canım içini ferah tut bol bol dua et rabbim büyük
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ya kuzum rabbim yavrunu sana bağışlasın çok hevesliydin bebek için 
(731 puan) tarafından
Allah rağzı olsun umarım normale döner stres yapmamaya çalışıyorum uyumaya çalışıyorum :(
0 oy
tarafından
çok çok geçmiş olsun canım benim inşallah bişey olmaz değerler normale döner sağ salim eve gidersin. inan çok kötü bu his çok iyi anlıyorum seni dua et kendin için. ben edeceğim.
(731 puan) tarafından
Allah rağzı olsun çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Allahin izniyle bir şey olmaz canım serumla artırırlar suyunu inşallah havuç suyu iç sende bol bol oda çok iyi geliyor stres yapma iyiyi düşün kendini de bebisinide üzme 
(731 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim allah rağzı olsun ❤️dikkat etmeye çalışıyorum uyumaya çalışıyorum :(
tarafından
Uyu canım benim güzel şeyler düşün hiç sıkma canını düzelir inşallah her şey
0 oy
tarafından
RABBIM korktuguna ugratmasın gecmis olsun havuç suyu ic diyo çoğu  kisi sıvı  azalmasinda
(731 puan) tarafından
Hiç duymamıştım çok teşekkür ederim allah rağzı olsun❤️
0 oy
(238 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin hayırlısıyla bebeğini zamanında kucağına alırsın inşallah
(731 puan) tarafından
Amin inşlh allah rağzı olsun çok teşekkür ederim :(❤️
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bebeğine birşey olmaz 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim doktorum da bebeğinin suyu azalmış dedi ben 36+2 haftalığım seninki kaç haftalık canım 
(731 puan) tarafından
Daha çok minik 15+5  haftalık :(
(4,759 puan) tarafından
Oy kıyamam kuzuma inşallah geçer korkma kuzum sebebi ne peki doktor demiyor mu bir şey ilişki mi oldu zorlandın ağır iş mi yaptın üzüntü yada stres mi yaşadın
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Geçmiş olsun  inşallah bu şey olmaz
0 oy
tarafından

Ya kuzumm çok üzüldüm dikkat et kendine haberdar et bizleridee Allah acil şifalar versin:(

(731 puan) tarafından
İnşlh bunuda atlatmaya çalışıcam eğer hayırlı haberler alırsam tekrar ppostta bildireceğim çok teşekkür ederim allah rağzı olsun :(❤️
tarafından
Rica ederim canım heyecanla bekliyorum mutluluk postunu ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 319 göst.
0 oy
4 cevap 214 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde azra01 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 662 göst.
0 oy
25 cevap 519 göst.