0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Cidden kizlar maddi sıkıntılar manevi sıkıntılar bi yana insan anlayis bekliyor bazen bosanmayi bile düşünüyorm kisisel bakimini dogru düzgün yapmıyor dışını 6 ayda bi fircaliyor bu bile beni rahatsız ediyor onun harici biri 3 yaşında biride 1 yasina gircek oğlumuz var büyüğünü indiriyor kapıya küçüğü mızmız ama bebek arabasinda duruyor mesela onu götürmüyor kac kere dedim ona is guc yapamıyorum resmen küçüğüne bakmıyor ya yemin ederim kendime vakit ayirmayi unuttum resmen ya yatak odasi deseniz canim hic onu istemiyor resmen bi soğukluk var aramızda spor yapmayı cok seviyorum ben çocuklardan once ger gün 1 saat yürüyordum şimdi ona bile zor.yolluyor ya yürümek istiyorum dedim çocuğu al git diyor halbuki yemin ederim tek basima yürümeye o kadar ihtiyacım oluyor ki insan bir saatte bakamaz mi çocuguna ya cok anlayissiz cok neyse başınızı şişirdim buda benim derdim 

2 Cevaplar

0 oy
(238 puan) tarafından
Ciddi misiniz ya 6 ay diş fırçalamamak ne demek. Bazen yorgun oluyoruz akşam fırçalamazsak sabah eşimi öpesim gelmiyor.  Hadi onu geçtim o çocukları tek başına mı yaptın acaba? Çok anlayışsızmış çokkk... 

Allah doğru yola getirsin inşallah...
(886 puan) tarafından
Yemin ederim ya 2 ayda bi fircaliyor bi yürüş yapcam yapamıyorum bakmak istemiyor çocuğuna morelim çok bozuk
-Reklam-
0 oy
(962 puan) tarafından
Kişisel bakım çok önemli bence diş fırçalamamak aşkı bile öldürür 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 835 göst.
26 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 702 göst.
16 Eylül 2019 Aile kategorisinde ZeynepMuaz (419 puan) tarafından soruldu
0 oy