0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından

4 yaşında oğlum Perşembe günü acile gittik tahlilleri temiz çıktı ama 3 gündür yediğini çıkarıyor oturdum çaresizce ağlıyorum pazartesi tekrar götürücem polikliniğe ama niye böyle oluyor ateşi yok ishal kabızlığı yok gündüz keyfi yerindeydi seviniyodum iyileşiyor diye ama az önce uykusunda yine kustu hepsini çıkardı napıcam nasıl bekliycem yarın bi geçse çabuk sabaha kadar uyuyamıyorum artık korkudan :'(

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Midesini usutmus olabikir mi 
(337 puan) tarafından
Bilmiyorum ki tahliller temiz çıktı dedi doktor niye böyle bilmiyorum
tarafından
Canım tahlilde çıkmaz zaten .. kekik ve bı elmayı biraz kaynat suyunu içir ve gece uyuduğu zaman kollu falan giydir üşümesin gece
(337 puan) tarafından
Öyle mi tamam canım deniyim nane limon yaptım ama içiremiyorum inat ediyor hep bide onu deniyim
tarafından
Kuzum yaaa . Hasta olunca daha bı inatçı olurlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım üşütmüstur bence. Oglumda kusuyordu annem buğdayı ısıt beze koy beline sar demişti.  Aksama kadar saatte bir o şekilde isittim beline doladım kusması kesildi sırtı sicak kaldigi icin. 
(337 puan) tarafından
Deniyim canım çok sağol
tarafından
Pisman olmayacaksin cnm.gecmis olsun
0 oy
(644 puan) tarafından
Bogazi enfeksiyon  olabilirmi acaba
(337 puan) tarafından
İnanki bilmiyorum canım doktor muayene bile etmedi tek bildiğim şey tahlilleri temiz çıktı dedi ama kusması geçmiyor
(644 puan) tarafından
Nane limon iyi gelecektirb
0 oy
(249 puan) tarafından
Usutmus galiba canım geçmiş olsun yemegi çok verme az ver sık ver 
(337 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle yapayım
0 oy
(383 puan) tarafından
Canım benim oğlum da 15 gündür öyle. Ben de doktora götürdüm iğne yapıp kusmasını engelledi. Mide nezlesi diye bir salgın varmış canım normal soğuk algınlığı ilaçlarından elinde varsa kullan yoksa da eczaneden alıp kullan demişti. Ben kullandım işe yaradı kusma falan kalmadı. Ama ilk başta evde kusulmayan yer kalmamıştı valla 
(337 puan) tarafından
Tamam canım sağol bilgilendirdiğin için
(383 puan) tarafından
Rica ederim canım çok geçmiş olsun
(383 puan) tarafından
Söylemeyi unuttum canım karnına sıcak havlu koy yatarken demişti doktor ben yaptım fikir olsun
(383 puan) tarafından
Bir de mide gribi yazmış kağıda ben nezle dedim ama :D
(337 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum yapıcam hepsini
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Canım 2 gün önce benim kızımda öyleydi ara ara kusuyordu ama keyfi yerindeydi bende 1 gün boyunca azar azar sadece meyve verdim gecti cok şükür Hafif şeyler yedir midesini üşütmüştür bol bol su icir kızım öyle atlattı gecmiş olsun 
(337 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sizede geçmiş olsun öyle yapayım ama yediremiyorum ki bişey inat ediyor zorlayıncada kusuyor yine benimkide aynı şekilde gündüz keyfi yerindeydi demin yine aynı oldu çok halsiz kaldı kusunca
(1,264 puan) tarafından
Kıyamam ya sen hic zorlama onu ama yemek istediğinde de vitamin ver gececek inşallah
(337 puan) tarafından
Çok sağol canım rabbim evlatlarımızla sınamasın hiçbirimizi onlardan çok biz yıpranıyoruz şu 3 gündür ne yediğimden ne uyuduğumdan bişey anlıyorum
(1,264 puan) tarafından
O kadar haklısın ki gercekten onlara zeval gelmesin inşallah
0 oy
(288 puan) tarafından
Canım büyükabdest tahlili yaptılar mı bendede olmuştu bikac sene önce kusma ishal doktor bağırsak enfeksiyonu olmuşsun zehirli ishal demisti serumlar aldım patates haşlaması ayran o tarz hafif şeyler yedim ve ilaclarimi içtim tabi
(337 puan) tarafından
İshali yok ki kuzum ne ateş ne ishal keyfide yerindeydi bugün akşam yine halsiz kaldı
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Belki kene falan yapışmış olabilir

Benim oğlumda  sadece kusuyodu . Acile gittik bilemediler  sonra eşim fark etti

Vücudunu  bi kontrol et eğer bise yoksa 

Serum takip kusmayı  durduruyolar  çok geçmiş olsun 
(337 puan) tarafından
Akşam banyo yaptırdım canım bişey görünmüyor vücudunda serum iyi gelmişti acilde ama geçici çözüm o da
(3,532 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım ins  bi an önce iyi olur
0 oy
(3,898 puan) tarafından
En zoru çaresizlik yavrun için çırpınıyosun canım rabbim tez şifasını verir inşallah  
(337 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim evlatlarımızla sınamasın çok zor gerçekten
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH şifa versin kuzum üşütmüş olmasın karnını ve sırtını sıcak tut ayaklarını özellikle 
(337 puan) tarafından
Aynen canım bikaç arkadaş yazmış tahliller de çıkmaz mı ki muayenede etmedi gerçi doktor
0 oy
(924 puan) tarafından
Acile gotir benim mide kustu dün bende yolda ağladım iki gün acil yolu  bekledik insan evladının ağlamasina dayanamıyor serum veriyorlar 
(337 puan) tarafından
Götürdüm canım geri gönderiyolar
0 oy
tarafından
Benimkide ne yese kusuyordu soğuk algınlığı dedi doktor  peşine de öksürmeye başladı zaten daha yeni yeni kendine geliyor
(337 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun sizede

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 336 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
30 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...