+2 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
O kadar üzücü şeyler okuyorum ki burda gerçekten annelik kadınlık dünyanın en zor mesleği galiba kırılanı onarmak çocuğuna eşine yetebilmek için gösterilen çaba hep kadınlar hiç erkek olsam dediniz mi

23 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Ben hep çok istedim çocukluğumdan beri 
(72 puan) tarafından
Benimde ara ara aklıma gelir
-Reklam-
0 oy
(119,355 puan) tarafından
bi ara ayakda işemek icin istemistim
(644 puan) tarafından
Ahahsjsbv bir ara bende yolda bir yere gidiyotduk asiri derecede sıkıştım dedimki ahh erkek.olsaydim agahsgsfss
iiyykkk olurmu oyle benim banyom parke nere ayakda isiyim
(9,238 puan) tarafından
Alaturkaya işe :D
(734 puan) tarafından
Kadınlar için ayakta işeme aparatı var alıp evde deneyebilirsin
alaturka yok burda o aparatta baktiydim iyi bisi degil
0 oy
(2,282 puan) tarafından

Arada diyorum Kendi kendime geri diyorum yok boşver ben böyle iyim canım istediğin de kal canım istediğin de iş yap ama erkek için bi nebze daha zor sabah kalk aksam a kadar çalış ben halimden memnunum :D

(72 puan) tarafından
Ama işte daha kolay değil tek Bi işe odaklı biz öyle mi yemek temizlik çocuk eş misafiri osu busu ohoo
0 oy
(126 puan) tarafından
Evet kadınlık erkek olmaktan çok daha zor dünyanın bütün sorumluluğu senin üzerinde 
(72 puan) tarafından
Kesinlikle günümüz şartlarında erkeğin ilk görevi para kadın çalışsa bile asla diyemiyor yemek yapmim temizlik kalsın yada sabah işe gidicem çocuğa bakamam gibi
0 oy
tarafından
Yok valla ben hiç istemedim şu an halimden çok memnunum  
(72 puan) tarafından
Oh ne mutlu size
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Istemezdim ben memnunum
(72 puan) tarafından
Valla ben arada diyorum erkek olsaydım diye
0 oy
tarafından

Annelik bambaşka bir şey o yüzden böyle çok iyi. Çocukken isterdim ama. 

(72 puan) tarafından
Kesinlikle zaten bizide annelik bu kadar güçlü kılıyor pes etme şansımız yok
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Erkek olmak istemezdim erkek olmakta zor kadın olmakta zor erkek olmaktansa kadın olmak en iyisi 
(72 puan) tarafından
Bence açık ara farkla kadınlık daha zor
0 oy
(687 puan) tarafından
Hayır ama erkek olsam asla evlenmem çalışır gezer tozar yer içerdim asla bı kadına yaklaşmam :()
(72 puan) tarafından
Belki erkekler de çocuk için evleniyordur yada alışılmış düzen bu olduğu için
0 oy
(3,893 puan) tarafından

Yeri geldi dedim ama birileri de kadın olmak zorunda, bütün gün oğlumu görüp onunla oynuyorum ve cennet annelerin ayağının altın da<3

(72 puan) tarafından
Evet bu konuda şanslıyız
0 oy
(11,082 puan) tarafından

Küçükken isterdim, erkek çocuğu gibi büyüttüler zaten beni. Ama şu anki aklımla istemem zor kadın olmak evet ama olsun. 

Daha bu akşam ailecek oyun oynuyoruz. Çocuklar korsan olalım dediler. Baba korsan emirler yağdırıyor herkese sıra bana geldi. Anne korsan yerleri sil diyor. Dedim anneyim diye bu tarz işler bana mı kalacak kalk sen yap dümene ben geçeyim:D kızdım da biraz, o kafa yapısı yanlış yani. Oyunda bile çocuklara yanlış mesaj veriyor. Neyse oyun diye geçiştirdik ama dikkat etmek gerek. Yetiştirilme tarzı çoookkkk önemli

(72 puan) tarafından
Kesinlikle bence erkeklerin yaptığı her işi yapabiliriz sadece fiziksel olarak Bi tık daha olanlardan zayıf olabiliriz
(11,082 puan) tarafından
Her iş olur mu bilemem sonuçta Rabbim bizleri Bi fıtrat üstüne yarattı ama yine de erkek de kadın da yeri geldi mi yapabileceği her şeye adım atmalı.
(72 puan) tarafından
Zaten günümüz koşulları bunu gerektiriyor
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Asla elhamdülillah  halimden çok memnunum 
(72 puan) tarafından
Ne mutlu sizede
0 oy
tarafından
Ben istemezdim kesinlikle. Erkeklerin de işi zor. Burada hep kadınlar dert yanıyor, bir de erkekleri dinlemek lazım. Ben erkek olsam evlenecek bir eş bulmakta zorlanırdım. Kadınların çoğu maddiyat peşinde bencil davranıyor. Dizilerde gördükleri hayatları yaşamak istiyorlar. Halimden memnunum yani, erkeklerin sorumlulukları da ağır. Tabi sorumluluk sahibi erkekler için söylüyorum bunu
(72 puan) tarafından
Tabi ki erkek olmak baba olmak eş olmak zor aslına bnm demek istediğim kadınların sorumluluğunun görevlerinin daha zor kapsamlı ve karmaşık olması
tarafından
Eşim ve ben öğretmeniz. Yıllardır özel okullarda çalışıyoruz. Ben şimdi hamilelik nedeniyle evdeyim. Çalışma hayatı, geçim sıkıntısı, ay sonunu getirme stresi evde olmaktan daha zor bence. Çalıştığım zaman yaşadığım stres ve yorgunluk her şeye bedeldi. Tabi henüz çocuğum yok, bebek doğduktan sonra fikrim değişir mi bilemiyorum  :D
(72 puan) tarafından
Hele ki bu zamanda bu şartlarda çok çok zor evin geçimi Allah hepimize kolaylık versin
tarafından
Amin canım
(3,895 puan) tarafından
Bacım sen bir doğur da doğum acısını bir tat sonra lohusalikti bebegin kolikligi büyüdü mü tuvalet egitimi konuşmasi okumasi bunlari bir hallet sonra konuşalim.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kadınların sıkıntısı bitmez bazen bende düşündüm erkek olsaydım diye ama onlarında kendice görevleri zor 
(72 puan) tarafından
Bize göre sanki Bi tık daha kolay gibi işleri
(14,079 puan) tarafından
Kiminin zor kuzum mesela biz ev temizliği çocuk yemek vs yaparken onlar çok ağır işlerde çalışabiliyor ekmek parası için
Tabi bazı kadinlarinda zor görevleri var o ayrı
0 oy
tarafından
İstemezdim eşimin bana yaptığı erkekliğe hayranım ve kendimi degerli hissediyorum ❤️
(72 puan) tarafından
Rabbim daim etsin mutluluğunuzu
tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Evlenene kadar erkek gibiydim zaten kimse bana kufredemez beni azarlayamaz bana haksız muamele edemezdi babam olsa abim olsa karsiligini alırdı  bu yüzden çok dayak yedim  gene de hakkımı savundum ise güce gelirse ağır işler yaptım erkek işi kimseye hiç bir zan muhtaç olmadım babamın sağ koluydim ... 

Kimseye dilini uzatmadim ustume .

Takiiiiiii evlenene kadar ...anne olunca herşeye susmak zorunda kalıyor insan katlanmak zorunda kalıyor 
(72 puan) tarafından
Evet bekarken asla yapmam asla altta kalmam dediğimiz şeyleri anne olunca sineye çekmeye başlıyoruz
tarafından
Asla.dedigim herşeyle sinandim ben . Ve anladım ki asla asla demeyeceksin
0 oy
(156 puan) tarafından
Evet cocugu yapiyo gidiyo bugun sezeryan dogum yaptim canim cok yaniyo ona bisey olmadi 
(72 puan) tarafından
Çektiğiniz acılar GünahlarınızA kefaret olsun inşallah
(156 puan) tarafından
Amin insalllah  oyle diyorum ama konuşturdu basimda bekledi kizima bakti hakkini yiyemem aciyi cektim ama
(72 puan) tarafından
Rabbim çocuklarımızı hayırlı evlat bizlere de iyi ebeveyn olmayı nasip etsin
0 oy
(580 puan) tarafından

Kadınken bu kadar hareketli yerimde duramazken erkek olsam nasıl olurdum merak ediyorum babam da derdi hep sen erkek olsaydın durduramazdim diye çok isterdim nasıl bi kafa yapılarına sahip:D

(72 puan) tarafından
E Bi yerde durmak zorunda kalırdın herhalde ben özellikle okul yıllarımda helede üniversite de istemiştim erkek olmayı oda o zaman başörtüsü yasaktı epey zorlanmıştım
0 oy
(644 puan) tarafından

Hemde coooooook isterdim:(

0 oy
(171 puan) tarafından
Bende erkek  olmak isterdim 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 291 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 508 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 547 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
+1 oy
60 cevap 1,007 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...