0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
9 aylık oğlumun 5 gündür ateşi var persembe gününden beri devlet hastanesinde yatıyoruz enfeksiyon var dediler ateşi hiç düşmüyo günde 3 kere damardan antibiyotik veriyorlar 3 4 saatte bir dönüşümlü ateş düsürücü veriyolar. Bize tek söyledikleri ancak düser atesi diyolar açıkcası fazla ilgilenmiyorlar. Böyle enfeksiyondan ateş olan var mı bu kadar ateş normal mi acaba bilgisi olan var mı oğumu burdan çıkartıp özel hastaneye mi götürsek  

8 Cevaplar

0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim kiziminda dusmuyordu sürekli ilaç dayayıp duruyorlardı en sonunda ise yaramayinca soğuk kompres yaptılar öyle düştü . Çok geçmiş olsun devlet hastanesnde on gün yattık hayatımın en kotu kararı idi çocuğumu delik deşik ettiler keşke gitmeseydim de evde dursaydim diye düşünüyorum kimi zaman... 
(257 puan) tarafından
Soguk kompres bizde yapıyoruz anlık düşüyo ama sonra yine yükseliyo. Evet bende buraya yatırdığım için pişmanım bugün çıkartmayı düşünüyoruz
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm aslında antibiyotik 3 gunden sonra eti etmesi lazım 5 gündür nasıl düşmez malesefki kötü bir salgın biz 1 aydır çektik ama ates 5 gün sürmedi 2bgundeb sonra düştü 
(257 puan) tarafından
Antibiyotik 3 gündür veriliyo canım bugün düşmesi lazım artık ateşi ama düşsede tekrar yükseliyo
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Canım özele gitmende fayda var benim kızımda enfeksiyon kapmisti antibiyotik gecirmeseydi özele götürecektim 1 hafta içinde etki etmesi lazımdı 
(257 puan) tarafından
Antibiyotik 3 gündür veriliyo canım doktorda daha ancak etki eder diyo ama bilmiyorum cok üzülüyorum cocugun halini gördükce
(12,994 puan) tarafından
Ateş için bı tarif var onu atayım canım onu yap antibiyotik de içsin bı yandan :(
0 oy
(174 puan) tarafından
Sirkeli su yap canm bezleri islat eklemlerinin üzerine köy 
(257 puan) tarafından
Koyuyoruz canım faydası yok
(174 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa verir inşallah canım yaa
(257 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(236 puan) tarafından
Hemen sarimsakli yag yap ayaginin altina sur aninda efki ediyor
(257 puan) tarafından
Tamam canım saol eşime söyliyim sarımsak getirsin inşallah faydası olur
0 oy
(12,994 puan) tarafından

image

.                   
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Salgın var canm ya görümcemn kızı da yatıyor şuan hastnde onada enfeksiyon demişler rota virüs aşısı yaptrmadığn içn olmş demişler sen yaptırdın mı o ücretli o aşıyı merk ettm şmdi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 177 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 193 göst.
0 oy
3 cevap 101 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
18 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

379,391 soru

11,356,470 cevap

34,832 kullanıcı

...