0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Evde küçük görümcem grip kızım var 4,5 yaşında grip o kadar çocuktan uzak tutmaya çalışmama rağmen sanırım oğlum grip oldu sabahtan beri her hapsurmasinda burnundan sapsarı sümük geliyor dünden beri bendede baş ağrısı falan var. Akşamları koynuma alıp öyle yatıyorum eğer grip olursa ben ne yaparım bilmiyorum zaten iyi gene strese binip şey yapmışım ameliyat yerimde ağrılarım var sürekli bı ağlamak isteği var üstümde inşallah grip olmaz ne yapsam grip olmadan geçer salı günü de işitme testine goturucem 

3 Cevaplar

0 oy
(126 puan) tarafından
Sık sık emzir sütün şifa olsun inşallah 
tarafından
Sağol bacım inan suan çok kötüyüm ya
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Canm grip olduklarina emin misin bizdede ayni belirtiler var korona testi verdik sonucu bekliyoruz
tarafından
Fındık işçisi çalıştırıyoruz onlar grip oldu  kizim da onların yanına gidip gele gele grip oldu yani balgamlı öksürük var burun akıntısı var şeffaf bı şekilde başka da bı belirtisi yok birde sesi kısıldı hafiften seste degisme var
(268 puan) tarafından
Canm bak bende gribim zannediyordum yeni testim pozitif.grip degil o bilgin olsun
tarafından
Zannetmiyorum ama bilgilendirdigin için çok sağol canım
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Hastaneye götür canm 6 günlük çok küçük evde hiçbir şey yapamazsın Allah korusun ağır enfeksiyon falan geçirir sen hemen götür 
tarafından
Sabah 2 kese hapsurmasinda burnundan sarı sümük geldi eğer gün içinde bütün tıkanıklığı da olursa goturucem

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinebiriiste (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Azranın❤️annesi (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu

396,989 soru

11,873,844 cevap

35,988 kullanıcı