0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Merhaba ay yazmazsam çatlıcam kızlar . Kayınvalidemi seviyorum kızlar Allah selamet versin de arada birde kaynanalıgı tutuyor yahu nedendir fıtratlarındamı var bilemedim hiç ya 2.ye hamileyim lu anda kızım 4 yasında Allah bağışlasın cokta düşkün bana bende ona . Bazen diyorki kardesın dogacak sen benımle kal diuor kızıma kızımda annemle kalıcam dıyor sonra ben senı gezdırırım oynatırım falan dıyor . Gelde sinir olma arkadaş tatlı dille Allah ayırmasın ben bırakamam biryere dıyorum niye dıyor bana . Böyle bir saçmalık varmı ya . Gelip bana yardım edeceklerine . Valla 34 haftalık hamıkeyım 1 haftada tüm evimin işini kendım hallettim birazda agır iş yapınca bebegım bas asagıya dönmüş idrar keseme baskı yapıyor doktor iş yapma dınlenıceksın dedı . Çıt yok hiç birinde gelelım yardım edelım falan fılan hiç ya böyle olmaz benmi alınganım dıcem ama alakası yok alınma değil bu adeta sinir oluyorum bazen :)) sonrada amannnn salla gitsin en iyisi kimseyi sokmamak işine diyorum . 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Her anlamda işine kımseyı karıstırma oldugu kadar kımseden bısı bekleyıp onları da beklentıye sokmak ıstemem :D

-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Benim kaynanamda aynı şu an kızım 22'sinde 10 aylık olacak seneye biraz daha büyüsün yanımıza alcaz dedesi öyle söylüyo der halbuki kendinin lafı düşüncesi kayınbabama sorduk öyle bişey yok dedi ne düşünüp söylüyorlar anlamıyorum kendileri olsa verirler mi ki acaba çocuğunu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 386 göst.
27 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Fatma❄ (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 553 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.