0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar merhaba ben 7 haftalık hamileyim çok halsizim, ve mide bulantım çok yoğundu iki gündür hafifledi ama halsizlik bişey, yapmama isteği hala hiç dışarı çıkasım gelmiyo evde olmak istiyorum sürekli kimseyi istemiyorum yanımda kaynanam küstü gelmiyon diye ama, gerekli acıklamayı yaptım kendine bende mi sorun var 2 haftadır böyle devam ediyor bu :( Bi de dışarı çıktığım zaman nefesim daralıyor nefes nefese kalıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben değilim ama bu sıcakta benim bile çıkasım gelmiyor çok sıcak evde yat dinlen 
tarafından
Ruh halim değişir gibi oluyo canım mesele ben temizlik yapmayı seven biriyim ama evde kalınca onu da yapasım gelmiyo günlük temizlik yapan ben 3 4 güne bir yapıyorum artık canım hiç bişey yapmak istemiyo ama çevremde insanlar anlayışsız olunca, daha zor oluyor maalesef
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hem çok sıcak hemde bulsntilarin falan olduğu için rahat olamıyosun ilk haftalarda cok halsizlik bitkinlik sürekli uyku hali olur sürekli uzanmak uyumak istersin bende bulantı falan yoktu ama bıraksalar aralıksız uyur modundaydim simdi de 30 haftalik hamileyim yerimde duramıyorum gece 4de uyudum o saate kadar iş yaptım 7 buçukta uyandım cam pencere sildim buzdolabını temizledim sildim bu ikinci hamileligim ikisinde de ilk 3 4 ay sürekli yatiyodum uyuyodum son aylarımda da günde  2 3 saat uyku yeterdi insallah seninde bu zor zamanların geride kalır 
tarafından
İnşallah canım benşmde camlarım silinecek ama asla tek silemiycem hamileyken iş yapanlara bayılıyorum annem gelecek kardeşlerimle :(
0 oy
tarafından
Hamile degil dışarı çıkmak istemiyorum sıcaktan :)
0 oy
(119,883 puan) tarafından
Valla benimdd disari cikasim.yok hamile degilim.gebelikle alakasi yok
tarafından
Tek, dışarı değil, canım, mesela, ben günlük temizlik yapan biriyim ama artık 3 4 güne bir mecburiyetten yapıyorum canım istemiyo çünkü ruh halim çok değişti kimseyi istemiyorum yanımda yanlız kalmak istiyorum ama kimse anlamıyor biz böyle bişey yaşamadım hamileyken nazlanıyorsun diyolar :((
0 oy
tarafından
Bende de tam aksine evde durmadım gelmiyor valla eşimin eve gelmesini bekliyorum çıkmak için 34 haftalık hamişim
tarafından
Ya inşaalh bende ilerleyen zamanlar öyle olurum hiç bişeye iştahım yok :(
tarafından
Bulantı sıcaklardan bide hormonlardan kaynaklıdır düzelir canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 386 göst.
27 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Fatma❄ (78 puan) tarafından soruldu

383,614 soru