0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Her tartismada 'git dilekceni ver evlenmeseydin diye ****** ceken bi kocayla evliligimi sonlandirma karari aldigimi soylemistim burda.Yaklasik 15 gundur baba evindeyim.Daha yenice mesaj atmaya gelip  kapıda köpek olmaya başladı..Böyle bir durumu yaşayan var mi nasıl bir yol izliyosunuz?

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İçinde bitmişse dönme geri 7 sinde neyse 70 indede odur cnm
(135 puan) tarafından
Evet cok soğudum..Artık güvenim kalmadı..Kesinlikle kimse değişmiyor..Bir değil iki değil. .Psikiyatriste devam edicekmis sinir doktoruna gidiicekmks degisip donusucekmis bilmem ne..!
tarafından
Git  kendin için tedavini ol de benim icin yapma de
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Aklı başına yeni gelmiştir
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Evlilik çocuk oyuncağı değil eğer pişmansa barış emin ol boşanmak daha farklı hele çocuk varsa. O yüzden çok büyük olay yoksa bitirme derim
(687 puan) tarafından
Aklı başında kaç kişi varmış herkeste boşan boşan diyor şiddet aldatma gibi büyük suçlar yoksa niye boşanasın ki burda ne zaman küçük bile bı olay olsa başlıyorlar boşan demeye o kadar mı kolay yuva yıkmak hangi insan dört dörtlük ki her evlilikte sıkıntı var sorunsuz eşi olan varmı desek bir oy gelmez yok çünkü güzelce nasihat vereceklerine durmadan boşan diyip insanı gaza getiriyorlar yazık günah olan çocuğa oluyor
0 oy
tarafından
Buraya sorduguna göre bısıler bıtmıs denek kı guvenmıyosun yıne aynı olacagını dusunuyosun emınımde yanılmazsın kımse degısmez ben onu anladım bu hayatta o yuzden salla da gıtsın
(135 puan) tarafından
Salladim zaten..
0 oy
tarafından
Dilekceni ver ciddi olduğunu anlasın. Sonra affet geri cek dilekçeyi. G ötu tutuşsun az
(135 puan) tarafından
Aynen dilekce verdigimi söyledim zaten.Mahkemede görüşürüz dedim.Bosanmicam kı dedi.Ben karımı çocuğumu istiyorum dedi.Alırsın!  dedim ben de.
tarafından
Surundur hemen dönme. Korkarsa birdaha böyle şeyler demez. Aklı başına gelsin. Yapamayacağını düşündugu için öyle şeyler demis. Ama pişman olmuş belli. Hemen boşanmayı düşünme sebep çok ağır degil. Sadece burnu surtsun
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Benim eşimde sinirlenince yapıyor bunu, bende sinirlenince keşke senle evlenmeseydim diyebiliyorum yani boyle şeylerden dolayı bosanilmaz.
(135 puan) tarafından
O son nokta sebep sadece bu değil..Aile birligimiz temelden sarsilik..Karı koca ilişkisi yok.Saygı sevgi sahiplenme sıfır..Iletişim yok vs.Fizilsel duygusal şiddet..
0 oy
(119,346 puan) tarafından
valla huylu huyundan vazgecmez demisler bugun donsen 2 hafta iyi olur snr eskiye doner
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Palavra palavra palavra

İyice düşün canım

Bazıları gerçekten pişman oluyomuş ama affettikten bi süre sonra 

Aynı bo...un laciverti oluyolar

Zor karar
0 oy
(687 puan) tarafından
Bütün postlarini okudum o kadar işsizim yani :) 

Şiddet aldatma vs yok sadece iletişim sıkıntısı varmış ayrıca bizim evlilikte kızınca ben eşinin dediği lafı diyorum git dilekçeyi ver falan  ha içten mi söylüyorum yok o anki sinirle kendisi de alıştı zaten gülüp geçiyor evlenmek kolay değil boşanmak hiç kolay değil burda çok kişi gaza getirip çektikleri hayatlarına geri dönüyor sorsan hiç birinin sorunu yokmu emin ol açsan yüreklerini ne kadar dolular ama ne boşanmanin kolay olamadığını bildikleri için oturup çekiyorlar aile bin iyi olsun evlenip ayrıldıktan sonra sığmıyorsun o eve hele bide çocuk varsa tam sıkıntı tedavi olsun aile terapisine gidin düzeltilmiycek bişey yok  ha bu hayata tek öğrendiğim şey var ki gelen gideni aratır şaşmaz bu 

İlgili sorular

+4 oy
11 cevap 565 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 444 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,627 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 731 göst.