0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (1,501 puan) tarafından
8 aylık bebeğim var dışarı çıkmasam bunalıyorum çıkınca da aklım bebegmde, özlüyorum. Evde de bunalıma giriyorum çıkıyım böyle arkadaşımla falan kahve içiyim istiyorum. Bebegimle geziyoruz gunluk o ayrı. Dinlenme molası gibi benim dediğim kendimle olmak. Aslında çıkmak lazım diyorum anne de insan kişisel alana ihtiyaç var ama vicdanen de rahatsız oluyorum. Bugun esimle ciktik bebegim kvdem deydi halaları, teyzesi herkes yanındaydi biliyorum ipek gibi bakılır ondan eşim de gezelim dedi. Tabii ciktik gene hanfendime elbise, ayakabi, oyuncak aldik siz de böyle misiniz? Kendime odaklanamıyorum yani annelik böyle mi ya? 

9 Cevaplar

+2 oy
(5,277 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim benden başka kimse iyi bakamaz bişey olur diyede korkuyorum aklım hep kızımda benimki 22 aylık babası dışında kimseyle tek bırakmadım sadece eşime güvenirim 
(1,501 puan) tarafından
Ben o yonden şansliyim canim kvdem cok iyi bakiyor ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hastane haricî keyfî hiç bırakmadım. Bırakmam da. Hastane için bırakınca da. Aklım hep oğlumda. 

(1,501 puan) tarafından
Evet iste o zaman bile eve gelmek istiyorum
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben çocuğumsuz hiç bir yere gitmiyorum gidemiyorum 
(1,501 puan) tarafından
Kuzenm film izlemeye falan giderdi ya benle 3 4 aylık bebegi birakip ben o zman bekardim nasil geziyoms acaba cok garip
0 oy
(855 puan) tarafından
Vallah canım  bırakmak lazım bizde robot değiliz ben oğlumu  2 _3 saat bırakıp  çıkıyorum  anneme eşimle veya arkadaşımla bizimde ihtiyacımız var
(1,501 puan) tarafından
Evet kesinlkle birakmak lazim aslinda kafayi yiyor insan
0 oy
(126 puan) tarafından
Kesinlikle anlattığın gibi kendime ait sosyal hayatım yok dışarı çıkıyorum kendime alacağım şeyi unutup çocuklara alıyorum herşeyim onlar annem bize gelirse bırakıyorum eşimle bir hava alıyoruz o ayrı 
(1,501 puan) tarafından
Hep onlarin ihtiyaci var gibi geliyor bana da ayni utanıyorum resmen hazir su alinca bile diyorum bi tane de ona aliyim su yabi alt tarafi manyaklik sanirim anne olmak :d
(126 puan) tarafından
Annelik çok farklı bir duygu:)
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben de hastaneye için bir iki defa bebeğimi bırakmak zorunda kaldım ama yok İnsan rahat etmiyor
(1,501 puan) tarafından
Nasil tatile falan gidiyolar acaba bakiciya birakip insanlar
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ay bende öyleyim bir yaşında sadece bir kez doktora gittim o da yarım saat bile ayrı kalmadık onsuz yapamıyorum
(1,501 puan) tarafından
Eve gelmel istiyorum ben de bu ne zaman deüişiyor acaba okula falan gidince mecbur diye bakarim sanirim :d
(1,145 puan) tarafından
Ben okula gittiğinde kapıda beklerim herhalde
0 oy
(597 puan) tarafından
Aynen oyle cnm ama basta oglum uyyorken yapardim herseyi artik karar verdim oglum uyunca kendimi dinlenmeye vercem. Misal simdi uyudu bende oturudm tv izliom karnimi doyurdum. Sabah uyudugunda bende uyudum. Uyaninca yemegini yedirip altini degisip bahece cikarcam orumcegi ile
0 oy
tarafından
Daha kimseye bırakmadım..onlar yanımdayke .daha mutluyum.gozumun.onunde..o.yuDen.aklim kalacağına yanımda kalsınlar daha iyi..istiyorum.ki ben çıktığımda cocuklarimda çıksın gezsns hava alsın..
(1,501 puan) tarafından
Ben de gezdiririm ama bebekle insan yapamıyo ağlama sıkılma acikma kaka gaz ben bir bardak çay içemiyorum
tarafından
Yani ewt belki öyle..rahat edemiyorum eylenemiyosun..ama benim çocuklarımda.aklim.kalir.sonra.zaten yine eylenemem..her şekilde.yanimda olurlar nereye gidersem..yada rahat edebilcegim bir yere giderim ..
(1,501 puan) tarafından
Evet iste bu benim de bahsettigim aklin onda keyif alamiyosun rahat olmuyosun eskiden oldugu gibi o yuzden ciksan olmuyo cikmasan olmuyo iste canm

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 229 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 313 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,310 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,294 soru

11,322,867 cevap

34,773 kullanıcı

...