0 oy
348 göst.
Moda kategorisinde (514 puan) tarafından
Arkadaslar merhaba. Hamile oldugumu ogrendgimden beri onceki kot vs hicbiseyimi giymedim sıkar diye. Simdi zaten hic giyemiyorum olmuyor. Hamile tayti aldim, ama onun disinda ne giyecegimi bilmiyrum. Elbise,tayt ee baska? Sizler ne giyiyorsunuz fikir verin lutfen . Hamile pantolonunu sevmiyrm almayi dusunmuyrm ama baskada secenegim yok sanirim

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin tişörtlerini hayat kurtarıcı onlar bence:)
(514 puan) tarafından
Ama disarida onu giyemem. Evde bi sekilde biseyler buluyorim ama bir de kıs geliyor disarisi icin zor oluyor
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben zaten genelde cok cok bol giyerim o yuzden pek hamile giyimi kullanmıyorum her iki gebeligimde öyleydi
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Hamile taytı tişörtle geçmişti hamileliğim :)
0 oy
tarafından
Surekli elbise giydim ve hamile tayti ve tunik giydim canim evde de genis pijama lar varya onlardan giydim hep
0 oy
(270 puan) tarafından
Ben de hamile pantalonu  sevmiyorum ama pentinin  hamile koleksiyonu çok güzel bak internetten.  Ben ordan aldım 2 tane .9 ay boyunca döndürüp döndürüp  giydim . Tayt gibi ama pantolon . Kalıpları da çok güzel 
(514 puan) tarafından
Bakayim canim sagol
0 oy
(671 puan) tarafından

Hamile.pantolonu degilde kumasa benzer beli lastikli pantolonlar oluyo ay ben bi tane almistim resmen totomda çürüdü hahaha bütün gebeligim suresince onu giydim hatta dogumada onunla gittim o benim kopmaz bi parcamdi canımdı yoldasimdi 9 aylik yolu birlikte yürüdk iyiki vardi ama artık çürüdü.  Curudu derken gercekten çürüdü:D 

0 oy
tarafından
Hamile tayti buyuk beden penye tunik esimin kiyafetleri :D
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Ben hep elbise giyiyorum, İzmir deyim havalar hala sıcak, 3-4 haftaya izne ayrilacagim, elbise esofmanla geciririm diye dusunuyorum, zaten evden de cikmam fazla
0 oy
(8,958 puan) tarafından

Benim tuniklerim genelde salaş onalr 9 ay boyunca oldu hamileliğe özel tunik almadım. 2 tane hamile pantolonu almıştım LCW dan onları giyiyodim bide şu eşofman gibi beli lastikli ikili takımlar vardı onlar falan oluyodu 15 kilo almama rağmen:D şimdi 16 haftalık hamileyim yüksek bel kotlarim falan oluyo halen sıkmıyor bundan sonrasi da kış çok bir yere çıkmam zaten evdekilerle idare ederim. Bir tane montum vardı kimono gibi bağlamalı 9 aylıkken bile oluyodu bu kışda onunlAyim anlaşilan:D

0 oy
(4,582 puan) tarafından
Ben elbise giyiyordum hep 
0 oy
(672 puan) tarafından
Bende hamile pantolon sevmiyorum ama okul olunca mecbur.pantolon t-shirt genelde ama onlri hamile reyonundan degilde normal reyondan buyuk beden alıyorum.bazen elbise...neyseki son hafta evde olacağım artık ne bulursam giyerim.
0 oy
(66 puan) tarafından
5. Ayıma kadar göbeğim çıkmadı. O zamana kadar her zaman giyindiğim gibi giyindim. Kilo da almadığım için sıkıntı olmuyordu. 5den sonra hafif pantalonlarımın düğme kısmı sıkmaya başlayınca o kısmına lastik takarak kullandım 6.5 aya kadar. Ordan sonra göbekten kapanmayacak duruma geldiği için tayta geçiş yaptım. Şuan 7.5 aylığım ve kış da geldiği için tayt-rahat kazak ve kalın gömleklere geçiş yapacağım. Kilo almamak kıyafet açısından bir artı oldu valla. Hatta verdiğim için daha rahat oluyor çoğu kıyafetim. Hamile kıyafeti kategorisine bakmak bile yetiyor zaten. Aynı kıyafeti hamile kıyafeti adı altında değilde herhangi bir kıyafetin L ya da XL bedenini almak arasında sadece fiyat olarak fark var. Bu duruma sinirlendikçe alışveriş hevesim de kaçıyor.
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Baska seçenek yok zaten:)) bnm gunluk kiyafetlerim boldu zaten hamile pantolonu ve taytı aldm onları giyiyorum.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hamileliğim boyunca elbise giydim gerçi ben hep elbise giyerim sadece 1 tane pantolonum var oda markete pazara falan çıkarken giymek için 
0 oy
tarafından

Normalde giydiğim kıyafetleri. Ben kendi bedenime göre 2 3 benden büyük giyindigim için gebelikte sorun yaşamadım 

0 oy
tarafından
Ben bahçıvan pantolon aldım birkaç tane de taytim var karnım büyüdükçe bol tisortler vardı salaş onları giyiniyorum çokta bir şey almadım açıkçası 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Salaş elbiselerden aldım 2 3 tane dışarıda onları giyiyorum ev içinde pijamalarimi giyiyorum hâlâ ve eşimin tişortleri hayat kurtarıcı hamilelik sonrası giyemeyecegim hiç bir şey almadım so 1 ay kaldı zaten sonraaa tatatatam eski kiyafetlerim 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben hamileyken calisiyordum. Tayt aldim once ama gobus buyudukce dusmeye basladi popomdan :)) calisirken rahat edemedim haliyle. Internetten hatirlamiyorum hngi siteden hamile pantolonu aldim ve okadar rahat ettimki. Doguma kadar onu giydim. Is disinda eşofman giyiodum o ayri. Cok kilo almadim ben sadece karnim cikti oyuzden dar paca likrali almistim. Suan giysem yine giyerim okadar rahat. 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tesetürlümüsün cnm
(514 puan) tarafından
Hayr cnm
(5,311 puan) tarafından
Kot tulum alabilirsin bahçıvan pantolon da güzel oluyor
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kot Tulum alabilirsin canım ben cok severim cok yakıstırıyorum hamilelere ama ben tesettürlü oldugum için giyemedim :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 552 göst.
23 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylandinc (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Asfah (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Asfah (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde unzile98 (55 puan) tarafından soruldu

377,360 soru

11,292,795 cevap

34,711 kullanıcı