0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
Misal benim kaynana kırk dokuz elli yaşlarında sürekli batı kadınları gibi olmam lazım diyor Avrupai kadınlarla takılıyor onlar gibi gece gezmeleri sürekli bakım makyaj oje her türlü parti düğüne gider. Yıl başı partileri Noel düzenler. Bense hantal hantal izlerim vallahi ölmüşüm aglayanim yok bu yeni nesil Kaynanalar fena anam. 12 ye kadar takılıyor arkadaşlarında. Ben dışarı pek çıkmıyorum herkesle arkadaş değilim diye de beni sevmez sggsgsg  

9 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Wooowww senin kaynana kaç yaşında oje makyaj falan bu arada nereli ki 
(13,021 puan) tarafından
49 50 demiş ya kız ;)
(671 puan) tarafından
Aman şaşkınlıktan orayı atlamışım kusuruma bakmayın canım :) benim kaynanamın kendine hayrı yok şaşırdım yani
(13,021 puan) tarafından
Sjajaj :D
(201 puan) tarafından
Karslı ama hiç alakası yok orayla dalga geçer
(671 puan) tarafından
Cidden biz olmuşuz haberimiz yok :)) vay anasını bee
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
valla bende evdegim ama kös kös oturmam bakimimi hergun yaparim 
hee aklima geldi burda postlarda hep kadinlar gunahami girdik diyolar yaa erkek boyle dusunmuyo bence biz takintiliyiz erkekler relax hep
tarafından
ya işte öyle algı var eşini reddederse günah melekler sabaha kadar lanetler fln diye ondn biz çok takıyoruz. ama aynı  şey karşı taraf için de geçerli bunu da bilmek lazım. bide orda ki günaha eğer ki keyfi reddedersen diyor.
tarafından
erkeklerin umrunda olmuyor be.
bizde takmiyalim bence yaa
tarafından
Valla ben takmıyorum.
0 oy
(849 puan) tarafından
Kaynanan kaynanam olsun :D
(201 puan) tarafından
Lütfen al ne olur
(849 puan) tarafından
Aaa başıma kaldı kadın :D
(4,176 puan) tarafından
Benimkinıde vereyim bir alana bı bedava olsun. Hem bnmkı paralı bı kaynana daha ne olsun. Nolur al benımkınıde:D
(849 puan) tarafından
Hepsini bir araya toplayıp yurt dışına yollayn :D
(201 puan) tarafından
Yok valla yollamam ödül olur ona kizz
0 oy
tarafından
Senin kaynana bacım teneşirde paklanacak türden. 
(201 puan) tarafından
Lütfen al senin olsun bacım
tarafından
Niye be ben yokluğunu mu çekiyorum niye öyle bişey dedin
(201 puan) tarafından
Neyyy shshsh yok kız yeter ki kurtulayım ondan kim alırsa alsın
tarafından
Yok bacım benimki 18 saat uzaktan yetiyor seninki sana kalsın teneşiri bekleyecen mecbur ama zor ihtimal :))))
0 oy
tarafından
50 yaşında fön çekmeden dışarı çıkmaz. Onda ki oje çeşitliligi bende yok. Gece gündüz bakım kremleri var. Her ay düzenli manikür pedikür gider. 

Ben kayinvalidemi ilk gordugum de eşimin ablası sanmıştım.
tarafından
bizim ki de elini yıkamayı bilmez kaynanaya bak bee
(201 puan) tarafından
Kız senle hayatlarımız nerdeyse aynı vallahi
tarafından
Gezmeyi eğlenmeyi sever.
Ama benim ki modern görünümlu kafası halen eskide gelinler her denileni yapacak kafası var. Sadece süse eğlenceye var
(201 puan) tarafından
Bence o gelinken öyle düşünmüyordu işine geldigi gibi yapıyr canım uyanık ol korkulur bu sonradan görme yaslilardan
tarafından
Bizim ki 35 den sonra  coşmuş :) ona kalsa birvsaate bütün evi temizler yemeğini yaparmis
0 oy
tarafından
Kız benimkide pazara giderken ruj allık sürer ahsjsj :D yoksa senin kaynanayla benim ki kankami ahsjs :D
(201 puan) tarafından
Olabilir kız hiç sevmiyorum ben kaynanami
0 oy
tarafından
Valla genç kaynana pek iyi olmuyor ya. Şahsen hiç böyle ummuyordum ben. Daha oturaklı yaşlı olsun falan isterdim 
0 oy
tarafından
Hiç öyle kaynana görmedim. Benim kaynana da bana bı kıyafet alır kendine alıyo sanki tabi buna da şükür hiç almayanlar da var :D 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Benimde annem öyle :angel: bi de üst sokağımda oturuyor her gün illa ki görüşüyoruz. Sürekli plan program arkadaşlarıyla gece gezmeler tozmalar. Yaptığı bakımları falan saymıyorum bile. Beni de gör demezsin ki sen bunun kızısin :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 298 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 281 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 513 göst.