0 oy
833 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
İnstagramda bir bayan 1 buçuk yaşındaki bebegini babanesinine bırakıp eşi ile tatile gitmiş şimdi herkes beni linçliyor diyor.şahsen ben bebegimsiz gitmen.o olmadan eğlenemem.bana yanlış geliyor

60 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yooo assslaaa bırakmam anneme guvenirim ama o kadar uzun süre dayanamam hem benim tatile ihtiyacım varsa bebegiminde vardır o da gezsin anası babası gibi gezmeci olsun
-Reklam-
0 oy
(126 puan) tarafından
Kimsenin kimseyi linçlemeye hakkı yok hayat onların hayatı... herkes herşeye burnunu sokuyor 

Ben gidemem aklım kalır zaten çocuklarımda durmaz çocuklarımla tatil yapmayı isterim 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Keyfi olan şeyler için asla bebeğini birine bırakıp gitmem böyle Bi post açmıştım bnde arkdşım keyfi bırakıp kocasıyla gezdiği için. 

Eşimle kızm 5 buçk aylık iken tatile gittik yanımda götürdüm götürrmde bırakamam hastalık olr cenazr olr anck öyle bırakablrm oda kayınvldrme yne bşka birne bırakamm
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ben bırakmam aklım kalır hep eksiklik olur uyurken bile özlüyorum
0 oy
tarafından
Asla katta ben 10 yaşındaki kızımı bile birakmam kaldi bebegimi birakacam
0 oy
(2,593 puan) tarafından
1 buçuk diyorsun benim liseden bir arkadaşım 6 aylık bebeğini bırakıp gitti şok oldum işten eve gelene kadar bile deli gibi özlüyorum bide bırakıp tatile asla gidemem 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Oğlumu daha emziryorum istesemde brakamam ama memeden ayrıldıktan sonra çocuksuz rahat kafayla tstil yapmak isterim eşimle eğlenmek isterim ama o da olmaz çünkü ne babanne ne annenne burda değil.
0 oy
tarafından
Gitmem ben iki gun rahat edecem diye yavrumdan ayrılamam ki oglum 9 yaşında onu bile bırakamam
0 oy
tarafından
Gitmem hadi yemeğe gezmeye falan neyse de tatil ne ya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bebegimsiz gidemicemiz yer seçmez eşim ve bebeğim gidemiyor ise bnm isim yok orda öldürsen bırakmam kimseye 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Dün eşime bunun şakasını yaptım seneye bizim kız 1,5 yaşına gelcek anneme bırakır tatile gideriz dedim ne diyecek acaba diye, çocuğumu bırakıp gittiğim tatilden nasıl zevk alayım aklım onda kalcak biz nereye kızımda oraya dedi :), asla bırakamam işe başlıcağım için anmem bakacak onda bile huzursuzum 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben bırakırım ama üç yaşından büyükse 
(1,862 puan) tarafından
Ama normalde çocuksuz asla gitmem onlar için gidiyoruz
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Madem bebeğinizi ayak bağı olarak görüyorsunuz ne diye getiriyorsun dünya'ya o bebeğe yazık kaç günlük zevkiniz için bebeği annesiz babasız bırakıcak'sınız
0 oy
tarafından
Ben gidemem canm bırakamam yani , 1 kere anneme bırakıp 4 saatliğine kaynımın nişanına gttim o zmn kızım 5 aylıktı mama ile besleniyodu onda bile evden tek çıktığımda çok kötü oldm valla tatil geride dursun
0 oy
(147 puan) tarafından

Ben hastaneye bile giderken götürüyorum esim arabada bakınca daha rahat hissediyorum. 1 2 defa hastane uzak diye götürmedim hala pişmanlığıni yaşıyorum 

0 oy
(171 puan) tarafından
Birak tatilisimdiye kadar hic bir sebepten ne anneme ne kayinvalideme birakmadim. Ikinci dogumuma bile giderken yanimda babasıyla geldi. Keyif icin asla birakmam ben bunada annelik demem. 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Çocuğum acaba Annem nerde annem neden yok neden beni başkası besliyor uyutuyor diye kaygı yasayacak belki travma atlatacak ben tatil keyfi yapacam Allah herkese merhamet vicdan versin 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Birakmam ne anneme ne kayinvalideme kimseye birakmam.4-5 yaşında olsaydi bırakırdım.
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Benim de kızım 1.5 yaşında. Eğer ki epilepsi hastası olmasaydı giderdim. Çünkü aile olarak çok içli dışlıyız. Ama 1 hafta değil maksimum 2-3 gün :)

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 988 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 259 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 241 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 311 göst.