0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
İnstagramda bir bayan 1 buçuk yaşındaki bebegini babanesinine bırakıp eşi ile tatile gitmiş şimdi herkes beni linçliyor diyor.şahsen ben bebegimsiz gitmen.o olmadan eğlenemem.bana yanlış geliyor

60 Cevaplar

0 oy
tarafından
cocukla gitmiceksem neden yaptim cocugu
(5,134 puan) tarafından
Babannesi baksın diye:)))
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Çocuğumun olmadığı yerde benim ne işim var ya. Kendi gezecekse yapmasaydi madem çocuk 
(5,134 puan) tarafından
Rahat insan çok ya
0 oy
(176 puan) tarafından
Never neverrr
0 oy
tarafından
Ay bende valla gidemem. Birde Geçen hatta ablam 4 yaşında ki oğlunu babaaanesiyle İstanbula gönderecekmiş. Kaç yaşında olursa olsun göndermem evladımı babaaanesiyle. Annem de ne olacak sanki felan dedi o da onun ciğeri dedi. Bunun ciğerlikle alakası yok dedim. Valla ben asla müsade etmem  Çocuğum nerde ben orda dedim
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Iki çocuğum  var  biri 4 bucuk diğeri  2 yaşında.  Ne kadar zorlansam da daha 1 gün  bile birakmadim kimseye
(5,134 puan) tarafından
Bi işin olur onu anlarım da keyfi bi tatil olunca saçma geliyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Asla gitmem böyle biseyi esimde asla kabul etmez onlar eşyamı ki oraya buraya bırakalım mecburi durumlar hariç böyle.seylere karşıyım cocukla da tatil yapılır onlar bize engel.degil sonucta 
(5,134 puan) tarafından
Değil tabiki durmaz diyorsan biraz büyünce git
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabiki de yanlış kuzum acaba vicdanen rahat mi??
(5,134 puan) tarafından
Storiylerinde gayet mutlu gözüküyor içini bilemem tabii
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Kesinlikle bırakamam uyuyunca bile özlüyorum ne tatili 
(5,134 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(295 puan) tarafından
İşe gidiyorum gelene kadar içim içimi yiyor 
(5,134 puan) tarafından
Seninki mecburi keyfi yapanlar var işte
0 oy
tarafından
Ayy düşüncesi bile kötüü keyfi batsın. Bebelerim kırmızı çizgim. 
0 oy
(207 puan) tarafından
Eşime bile bırakmam. Erken doğum riskim var sürekli uzanmam gerektiği halde yemeğini hazırlarım babası yedirir sürekli gözüm üstünde oluyor, asla tek bırakmam, vicdanım rahat etmez
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ben asla bırakıp gitmem yemege çarşıya gitmiyorum onsuz birde tatile gidicem tövbe tövbe
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ben doğuma nasıl gidicem diye düşünüyorum kaldı ki tatile gideyim hey gidi hey 
0 oy
(775 puan) tarafından
Mümkün değil gidemem linçleyenler haklı el kadar bebek bırakılır mı kızım 14 aylık bensiz durmaz ağlar kıyamam
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Asla asla asla 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Asla gitmem o tatilden bişey anlayamam ki aklım cocuklarda kalır kim anne gibi bakabilir ki bir çocuga
0 oy
(375 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Cok zor bi bebek değilse bende birakirim. Bir iki gece kadar ama daha fazla degil. Annem cok iyi bakar ona guvenirim. Ve kadınlarında sakinlige ihtiyacı vardir. Herkesin kendi karari. Guvenli baglanma yasamis bir bebek de bu ayrılığı sorun yapmaz zaten.  

Ha boyle yazdim diye bende linclenmeyeyim :) ama benim dusuncem bu. Normalde tatile giderken cocuklarim8 birakmam ben ama gun icinde bile iki saat bile ayrilamam dusuncesi de bana tuhaf geliyor. Buyuk oglum kucukken yani 1 yasindan sonra esim bunladigimi hissettiginde 2 saat bana birak bi arkadasina falan git demistr. Bende gitmisimdir. Bilmiyorum belki çalıştığım icin  zaten gun icinde ayri oldugum icin boyle düşünuyorum. Ama bu dusunce beni kötü anne yapmaz kesinlikle. Bunu uygulamak da kötü anne yapmaz kimseyi.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Benim yengemin arkadasi da oyle yapti 2 yasindaki cocugunu annesine bırakıp gitti gezmeye. Ağır konusacam annelik olamaz bu. Ben cocugum olmadan bogazimdan yemek bile gecmez. Mecburi bir durum olur eyvallah. Ama gezme icin asla birakmam birakilmamali
0 oy
tarafından
Çarşıya pazara gidemiyorum :( 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Markete bile çok çabuk gider gelirim çocugumu bırakıp ne tatili. Çocugumsuz tat almam bikere

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 988 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 259 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 241 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 311 göst.