+1 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar deterjanida koyuyorum filtreside temiz makine 9 aylık zaten neden kirli bırakıyor markasında Profilo bu arada

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tuzunu parlatıcısni koyuyormusun canım 
(393 puan) tarafından
Evet canm
tarafından
Allah Allah çok ilginç acaba bulasiklari iyi akitamiyormusun kuzum kuruyuncada çok temizlenmiyor ya
-Reklam-
+1 oy
(2,460 puan) tarafından
Deterjan ne kullanıyorsun
(2,460 puan) tarafından
Finish in sert dimi jel olmayan. Onlar çok kötü mutlaka ondandır bulanık yapıyor. Babam almış bilmeden onların bulaşıklar hep deterjanlı çıkıyor. Makine yeni
(2,460 puan) tarafından
Ben fairy alıyordum jel olanlardan. Onlarında kokusu çok kalıyor bulaşık ta. Su içerken deterjan içiyorum sanki.fairy yide bıraktım. Sonra pril gold var o da sert tablet ama bulanık çıkmıyor gayet memnunum. İntde uygun a geliyor bazen. Ama gold olanı iyi. Pril gold
(58 puan) tarafından
Classic bende de aynısını yaptı bardaklarda genelde hep leke bıraktı
tarafından
Bimin tabletini kullansana en iyisi.
(25,224 puan) tarafından
Bende finish clasic kullanıyorum ama pırıl pırıl çıkıyo bence makine ile alakalı
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Gidere bişey mı tıkandı acaba 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
9 aylık daha garantisi var canım ara degistirsinler
0 oy
(550 puan) tarafından
Bimden makine temizleyici ve parlatici al 
0 oy
tarafından
donen fiskiyelerini sok yika belki delikleri tikanmistir
0 oy
tarafından
Deterjanın şoklanmis sert olandanmi canım 
0 oy
tarafından
Arada makine temizliği yapıyor musun canım? 
0 oy
(851 puan) tarafından
Belki tuhaf gelicen sana ama benim makinem sadece finish markayla temizliyor diğerleriyle kirli bırakıyor servise söyledim finish kullanın dedi ondan sonra düzeldi benimkide profilo
0 oy
(47 puan) tarafından
Aynı sorun benim makinede de var bende deterjandan olduğunu düşündüm finishin tableti bu kutu bitsin bir daha almayı düşünmüyorum bu markayı bardakların içinde hep deterjan kalıntısı bırakıyo
(2,460 puan) tarafından
Finish in sert tableti çok kötü malesef annemler almış yanlışlıkla dediğin gibi bardak lar deterjan
(4,217 puan) tarafından
Finish in sert tableti kotu degil aslinda yeni cikan makinalara uyvun degil, annemin makinasi 20 yilli finish in sert tabletini kullaniyo cok temiz yikar, bende aldim tabi temiz yikamadi bende, ben de finish in son cikardigini kullaniyorum, artik nasil ayarliyolar bilmiyorum ama makinanin ciktigi donemde ki deterjanj kullaninca temiz oluyo bulasiklar :)
(2,460 puan) tarafından
Haha belkide olabilir. O zaman denk getirmek lazım deneyerek
0 oy
(126 puan) tarafından
Hangi marka deterjanı kullanıyorsun ayda 1 kere makine temizleyici ile boş yıkıyor musun ? 
0 oy
(627 puan) tarafından
Gider hortumu çok aşağıda olduğu için olabilir 

Benimki de öyleydi servisten gelen arkadaşlar öyle söylemişti
0 oy
tarafından
Acaba kirli mi bırakıyor yoksa o gördüklerin kireç mi beyaz beyaz? Kireçse eğer limon tuzu kullan mutlaka bunu bana servis önerdi. Bizim suyumuz çok kireçli
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Hangi marka deterjan kullaniyosun, 6 ay da bir makina temizleyicisi kullan 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 346 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
0 oy
7 cevap 343 göst.
0 oy